zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "Kobiety"

Znaleziono 950 wyników:

Jak żołnierze radzą sobie bez kobiet na misjach?

anonymous | 23 kwietnia 2010 17:16:28 | kategoria: Praca, Pozostałe

• G+
  • Facebook

np. na kontyngencie trwającym rok

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
queichheimer1

Czy czasami chodzicie nago po mieszkaniu?

queichheimer1 | 8 kwietnia 2010 16:01:42 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Gdy inni czlonkowie rodziny sa obecne?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Ademiamt

Częstowanie, kupowanie na prezent, alkoholu?

Ademiamt | 6 kwietnia 2010 23:06:37 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Kiedy nie wypada częstować kobiety alkoholem albo kupować go jej na prezent?
W jakich sytuacjach?
Czy poczęstowanie obcej kobiety alkoholem jest czymś czego nie powinno się robić?
Dlaczego?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Ademiamt

Kupienie bielizny kobiecie?

Ademiamt | 6 kwietnia 2010 19:40:06 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dlaczego kupienie bielizny kobiecie jest często uważane za propozycję uprawiania seksu z tą kobietą?
Przecież może to być zwyczajny prezent (jak każdy inny).

W którym państwie jest najwięcej niezamężnych kobiet w wieku pełnoletnim?

anonymous | 7 maja 2010 18:36:51 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

w stosunku do populacji kobiet zamężnych.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Za co nie kochacie, nie lubicie, nie cenicie kobiet?

anonymous | 10 marca 2010 20:42:44 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Za co nie kochacie, nie lubicie, nie cenicie kobiet?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
lamalama

Co "kobiety lubią najbardziej"?

lamalama | 26 lutego 2010 01:26:12 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

I czy ogół tych rzeczy można jakoś scharakteryzować?

Pytanie inspirowane tym pytaniem.

Bo im więcej słyszę na ten temat, tym trudniej oprzeć mi się wrażeniu, że chodzi tu o budowanie przyzwolenia na uwielbienie zbytku, konsumpcji, materializmu i rozmanierowania.

Ktoś mnie może wyprowadzi z błędu?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Dlaczego kobiety takie są? Czemu tak robią? Czy robić coś z tym?

anonymous | 28 lutego 2010 10:39:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam mam takie pytanie... A co mi tam od razu powiem jak to jest... Jest laska z wyglądu no mega... Naturalna a zarazem Bogini ... Dogadujesz się z nią również mega dobrze... No normalnie już czujesz, że Cię bierze do niej ale wiesz, że jest pusta... Od znajomych i po jej zachowaniu.. (Pusta czyli, że lubi z kilkoma na raz się bawić itp.) Co zrobić z takim uczuciem?

Czy zgadzasz się z twierdzeniem, że kobiety są jak komputery? Sondaż

anonymous | 6 marca 2010 13:51:27 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Musisz rozszyfrować kody, wciskać właściwe guziki, pokonywać zabezpieczenia. Dopiero wtedy przekonasz się czego szukasz.

Cytat z filmu: http://tiny.pl/hmv1c (czas: 00:09:35)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Rolak

Jakie są metody na podryw mężczyzny?

Rolak | 3 lutego 2010 22:28:54 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakie są wasze metody na podryw faceta? I w jaki sposób wyrażacie zainteresowanie jego osoby. Mężczyzna robi to tak: jak widzi ładną kobietkę to się na nią patrzy i uśmiecha. A ona często udaje że nie jest nim zainteresowana. Dlaczego?

Jak się zachować w razie zaczepki?

anonymous | 29 stycznia 2010 19:14:05 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co robić, gdy jestem sama i zaczepi mnie paru facetów 'spod ciemnej gwiazdy', nachalnie żądając mojego numeru telefonu, tudzież udania się z nimi gdzieś? Co odpowiedzieć, aby jak najbezpieczniej z tego wyjść?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Karthago

Dziewczyny?

Karthago | 24 stycznia 2010 17:00:11 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam pytanie takie jak spotkać się z dziewczyną przez GG bo nie wiem jak mam zacząć, a wy możecie mi pomóc proszę was żebyście mi napisali co mam pisać do dziewczyny żeby ze mną się spotkała...?

odpowiedz
lamalama

Skąd takie zachowania?

lamalama | 20 stycznia 2010 20:53:34 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

Pytanie w zasadzie do kobiet, bo nie widzę wyraźnie symetrycznego zjawiska u drugiej płci. Temat może trochę drażliwy, ale liczę na podejście ze stosownym dystansem.

Ktoś zapytał przed chwilą o to, czy pewna dziewczyna aby przypadkiem go nie testuje, czy po prosty go nie chce. Ktoś odpowiedział, że skoro mówi nie, to co innego może to oznaczać, ale jednak - abstrahując od tego konkretnego przypadku - w faktycznym świecie bywa, że sprawa jest mało oczywista. Czyli że nie wiadomo czy kobieta faktycznie nie chce czy testuje - i ma tego nie wiedzieć przede wszystkim przedmiot (chłopak, mężczyzna), ale czasem nie wie tego nikt, łącznie z podmiotem (kobietą, dziewczyną).

I wtedy akurat jestem w stanie to nawet zrozumieć. Niepewność uczuć (szeroko rozumianych) może wywołać rzeczy nieprzewidywalne i niezrozumiałe. Nie mogę za to zrozumieć co kieruje dziewczynami lub kobietami, które intencjonalnie testują. Było o tym na Pytamy, było o tym wszędzie, więc można to traktować jako tak jest i już, ale może jakaś pani umiałaby wyjaśnić o co tu chodzi.

Z jakiego powodu? W jakim celu? I skąd taki pomysł? Czy to jakieś naturalne zachowanie, czy podpatrzone od starszych koleżanek we wczesnej młodości? Czy widzicie coś niewłaściwego w takim udawanym zachowaniu, w grze na czyichś emocjach? Czy właściwie jest przyzwolenie na coś takiego?

I druga kwestia, która mi się narzuca przy takim temacie. Inny przykład nieokreśloność stanu kobiety: gdy nie chce dać po sobie poznać w jakim jest stanie matrymonialnym. Oczywiście znów chodzi o przypadek, gdy robi tak celowo - i to w sytuacji gdy ma to dla kogoś znaczenie. O co chodzi w takim zachowaniu? I skąd się bierze?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedz
Madzia1916

Pytanie do panów?

Madzia1916 | 10 stycznia 2010 18:33:46 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie do panów... jakie kobiety podobają się wam bardziej?? szczupłe czy z odrobinką ciałka?? wysokie czy też może niskiego wzrosty??? a może macie jakieś swoje ideały?? ...

Evianna

Amazonki - wojownicze plemie kobiet. Czy żyły naprawdę?

Evianna | 31 grudnia 2009 19:08:06 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

O tych kobietach, które ponoć porywały mężczyzn aby mieć z nimi córki krążą mityczne wręcz opowieści. A każda opowieść, mit czy legenda ma w sobie jakąś prawdziwość. Może to głpie pytanie, ale czy jest coś co odkryto, jakieś pozostałości, które mogłyby świadczyć o tym, że kiedyś rzeczywiście żyły takie kobiety?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Mantra

dla kogo kobiety starają się dobrze wyglądać ?

Mantra | 25 grudnia 2009 15:07:18 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

dla mężczyzn, dla siebie, czy może żeby pokazać innym kobietom, że są od nich lepsze ?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
rudzik27

Czy Wasze matki też mówią "kochanie" do obcych dzieci?

rudzik27 | 23 grudnia 2009 07:58:52 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Zastanawiam się, czy to tylko moja mama jest taka dziwna, czy może wszystkie kobiety tak mają. Gdy np. moja mama niechcący potrąci jakieś dziecko w sklepie to mówi "Przepraszam, kochanie", albo jak czasem stoją jakieś dzieci i zbierają np. na coś pieniądze to też mówi "Proszę, kochanie". Czy takie używanie słowa "kochanie" to domena większości kobiet czy tylko moja mama jest taka dziwna?

odpowiedz

dlaczego kobiety myślą po fakcie??

anonymous | 20 grudnia 2009 20:43:52 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam chciałem się zapytać was o wasze zdanie głównie chodzi mi o kobiety. Niedawno temu rozpadł się mój związek - i po raz kolejny z winy dziewczyny. Powiedziała ze kocha byłego chłopaka który lekko mówiąc jest brzydki jak noc i głupi jak but ale ma pieniądze ja natomiast jestem jego przeciwnością ale pieniędzy narazie brak;] Ciekawi mnie dlaczego tak sie dzieje, ale bardziej dlaczego po tym jak dziewczyna po raz którys twierdzi ze nie wie co do mnie czuje po jakims czasie chce do mnie wrócić ale ja mam za duzy honor i po takich akcjach juz nie potrafie sie zwiazac z taka osoba chocbym nie wiem jakbym ja kochał... Nie rozumiem tego;)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
KaJuM

Co wy kobiety widzicie w mezczyznach?

KaJuM | 28 listopada 2009 10:29:02 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

No bardzo mnie to ciekawi ;) (jak byscie chcieli to w kolejnosci co jest najwazniejsze)^^

Pozdro KaJuM :)

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Athena

Czy grubsze kobiety powinny ubierac mini?

Athena | 25 października 2009 15:30:48 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czasem widze takie dziunie - 165cm wzrostu i waga nie niej niz 70kg, ida przez miasto w szpilach, obcislych krotkich kieckach i czleptaja na tych tlusciutkich udkach... Mezczyzni czesto zwracaja na takie uwage, na pewno otrzymuja komplementy - szczere czy nie - nie istotne.

No i wlasnie tu pada pytanie - czy jest sens by dowartosciowywac sie w ten sposob?

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd