zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 781 wyników:

Alekna

Wstydliwy problem. Pomożecie?

Alekna | 10 lipca 2009 01:00:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Kurczę. Znalazłem się w niezłych tarapatach i nie wiem jak z tego wybrnąć. Ale do rzeczy. Mianowicie dwoje kolegów przyłapało mnie na masturbacji i zrobili mi przy tym zdjęcie. Myślałem, że jestem sam w pokoju, bo wszyscy mówili że idą na telewizor do świetlicy, a oni się na mnie perfidnie zaczaili. Nie wiem skąd wiedzieli o tym... ;(. Mówią że mają też filmik, ale tego nie jestem pewien. Zagrozili, że jeżeli nie będę robił tego co mi każą, pokażą materiały mojej mamie i w ogóle bóg wie komu jeszcze. Straszny wstyd. Błagam was ratujcie. Nawet nie wiecie jaki jestem spanikowany.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Możeci pomóc mi to przetłumaczyc? Są to kolory bransoletek i ich znaczenia ?

anonymous | 20 lipca 2009 09:07:22 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Red: Anoerexia - Anoreksia Purple: Bulimia - Bulimia Green: fasting at that time - głodówka (?) Black: Si (self injury) Blue: depression - depresja Pink: ednos (eating disorder not yet specified) Orange: SIer (self injuryier) Orange and White: recovered SIer Turqoise-Overweight/Obese Ana Recovery-Red and Black Mia Recovery-purple and black cutter recovery-blue and black ednos recovery-black/green/blue Yellow: suicide (lost someone to/comtplating/attempted White: family member or SI White and Pink-Meth user

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Unique

Czy powinnam z nim pójść ?

Unique | 6 lipca 2009 13:10:08 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy powinnam z nim pójść ?

anonymous | 6 lipca 2009 21:55:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Lepper

Co zrobić ze złamaną końcówką anteny do GPS?

Lepper | 4 lipca 2009 09:58:07 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Mam pewien poważny problem. W nawigacji GPS Siemens loox n520 złamała mi się końcówka anteny zewnętrznej, końcówka została w gnieździe nawigacji. Nie można teraz wogóle korzystać z nawigacji, ponieważ GPS zachowuje się tak jakby wciąż była podłączona antena i nie chce nic wyszukiwać?

Co zrobić? W jaki sposób wyjąć tą końcówkę? Proszę o pomoc!

Końcówka która się odłamała to cienki drucik.

odpowiedz
wojtek2s

Skąd mam wziąć gąbki na rączki atlasu?

wojtek2s | 1 lipca 2009 21:54:25 | kategoria: Mężczyzna, Trening

• G+
  • Facebook

Rwą mi się gąbki, te które się zakłada na rączki atlasu. Na allegro nie mogę ich znaleźć, w ogóle nie wiem jak mam to wpisać. Skąd mogę to wziąć?

odpowiedz
macbed

Jak normalnie wypakowac aplikacje java pobrane z internetu?

macbed | 29 czerwca 2009 23:28:12 | kategoria: Internet, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Pobrałem z forum internetowego aplikacje w formacie .zip. Po wypakowaniu pojawia mi się mnóstwo "czynników pierwszych" tych aplikacji, np. a.class albo icon. Co mam zrobic, żeby pojawiły mi się aplikacje w formacie .jar? Proszę o szybką pomoc.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Błagam o szybką pomoć...?

anonymous | 29 czerwca 2009 19:18:11 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co ja mam u licha zrobić... Wczoraj popiłam ze znajomymi i dziś...nie będę owijać, co chwile wymiotuje... wiem wiem kara...ale czy znacie jakiś sposób by mi to przeszło? szybko? dziś wyjeżdżam i ehh musze być ok...:(

odpowiedz
kara1

Na jakich stronach można ściągac piosenki?

kara1 | 28 czerwca 2009 10:06:58 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jeżeli znacie jakieś strony z których można ściągac piosenki, to podajcie mi:)

odpowiedz
lechu15

prawdopodobiństwo uderzenia pioruna?

lechu15 | 27 czerwca 2009 22:36:57 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jakie jest prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w mój 1 rodzinny dom ?! *nie mam piorunochronu, *naprzeciwko mojego domu jest mały transformator [na wysokości mojego domu] *tuż obok mojego domu są dość wysokie budynki na każdym piorunochron [ale nie aż tak wysokie, wyższe od mojego domu] * koło domu mam też dość wysoką stodołę *w okolicy jest pełno pojedynczych drzew [w jedno kiedyś walnął piorun , i w naszym domu wszystkie bezpieczniki spaliło.. ale mnie w tedy na świecie nie było] *z za okna widzę też stawek i w nocy słyszę żaby *widzę także wysoką wieżę kościelną i jeszcze wyższy komin od gorzelni..

bardzo proszę o odp. ponieważ w nocy podczas burzy nie mogę spać spokojnie ... a piorunochron nie wchodzi w grę bo starsi powiedzieli że "nie będą niepotrzebnie wydawać pieniądze"

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
sloneczkomloda

co mam kupic chlopakowi na urodziny.pomozecie?????

sloneczkomloda | 26 czerwca 2009 11:12:24 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mam problem nie wiem co mam kupic chlopakowi na urodziny ma 26 lat lubi motory ma scigacza i croosa juz mu kupilam zegarek perfumy spodnie ma nasze wsoplne zdiecie i juz mi sie pomysly wyczerpaly pomocy:))

odpowiedz
Unique

Czy mogę coś z tym zrobić?

Unique | 23 czerwca 2009 14:48:22 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Jestem młodą osobą, zaledwie kończę gimnazjum, nie wiem czy to normalne ale szybko odrastają mi włosy, a w ogóle brwi! Miałam dosyć szerokie i grube, a teraz mam cieniutkie. Gdy sobie wyrwę to następnego dnia już widać znów odrastające włoski! To straszne męczące codziennie depilować brwi. Co zrobić ? Tak samo moje włosy są w strasznym stanie! Od kiedy pamiętam mam brzydkie i zniszczone włosy. Próbowałam już wszystkiego-cieniowania,degażowania, wyrzadzania, podcinania ale wszystko bez skutku! Mam nawet wszystko z linii Nivea Straight & Easy ale i tak muszę używać prostownicy po każdym umyciu bo moje włosy strasznie się puszą i są bardzo szorstkie. Co zrobić? Może macie jakieś domowe sposoby? Proszę o pomoc..

odpowiedz
Nacioch

Znacie głośne dzwonki do telefonu?

Nacioch | 17 czerwca 2009 20:26:09 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Mam do Was prośbę i pytanie zarazem. Chodzi mi o głośne dzwonki do telefonu, potrzebne są dla osoby która słabo słyszy i nawet maksymalna głośność to jest za mało... Telefon to nokia 6300. Może są jakieś dzwonki do ściągnięcia - melodie o wyjątkowym natężeniu głośności? Mogą być to najprostsze dzwonki bądź też piosenki, tylko nie techno bo to starszy, poważny mężczyzna :) Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

odpowiedz

Podaruj 5 PLN-Ile pieniędzy jesteśmy w stanie uzbierać?

anonymous | 14 czerwca 2009 13:56:10 | kategoria: Biznes i finanse, Banki

• G+
  • Facebook

Wiem,że podobne akcje na pytamy.pl już były,jednak warto je powtarzać,bo większość odeszła już w zapomnienie.

http://www.pajacyk.pl -0,05 zł
http://www.polskieserce.pl -0,05 zł
http://habitat.pl/domek.aspx?noban=1 -1 zł
http://www.okruszek.org.pl/ -0,10 zł
http://www.sadzimynadzieje.pl/ -1 zł (2x-posadź żonkila)
http://children.care2.com/-1,30
http://breastcancer.care2.com/ -1,30 zł
http://www.marzenia.bphtfi.pl/ -0,05 zł
http://www.e-inc(...)ndex.php -0,15 zł

W sumie 5 zł

Pomocne strony: http://klikaj.pomagaj.info
Przypominacz do klikania- http://blog.(...)likania/

Jeśli któraś z tych stron nie będzie działać,zgłaszajcie w odpowiedziach.Możecie podawać linki do aukcji,akcji charytatywnych,pomocnych ;)

Zaczynam ja:5 zł,kolejna osoba po kliknięciach wpisuje 10 zł,następna 15 zł itd.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Kucici

Pomożesz pieskom?

Kucici | 13 czerwca 2009 18:17:49 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Wszystko opisane na aukcji.

http://www.alleg(...)59756703

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... odpowiedz
wojtek2s

Jakie znacie sposoby na ustalenie daty pewnej utworu?

wojtek2s | 12 czerwca 2009 11:54:20 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

No właśnie, żeby nikt nie zrobił falsyfikatu.

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
wojtek2s

Jak zrobić Intro i Outro?

wojtek2s | 11 czerwca 2009 23:45:56 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

No właśnie... mam coraz więcej tekstów, niedługo przyjdą prace beatmakera a ja nie mam ani Intro ani Outro do mojej płytki. Nie mam pomysłu jak to zrobić, to musi być coś wyjątkowego. Tytuł płytki to "Życie". Zarzućcie proszę Wasze pomysły na Intro i Outro. Z góry THX.

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
wojtek2s

Jak skołować tanio sprzęt grający do siłki?

wojtek2s | 10 czerwca 2009 15:31:13 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Audio

• G+
  • Facebook

Heh, każdy już chyba słyszał o mojej modernizacji siłki. Co prawda nie potrzeba mi tam jakiegoś super sprzętu bo pomieszczenie jest małe. Mam teraz stary magnetofon (jeszcze z mojej komunii), który ma ok. 7 lat! Przeszedł już na prawdę dużo ale ile można. Głośniki trzeszczą, gra cicho, chyba że puknę w niego ale to za chwilę znów to samo, jest taki efekt, że raz cicho gra, raz głośno i to się zmienia co 1-2sek więc rozumiecie że jest to uciążliwe. Płyty się tną, jedyne co dobrze robi to łapie radio :D No ale cóż, ileż to można. Muszę odesłać dziada na emeryturę ale najpierw muszę znaleźć dla niego godnego zastępcę. Nie mam hajsu na wymyślanie rzeczy bo na ten rok mam takie wydatki że i tak mi jeszcze duuuużo brakuje, kilka tysi muszę wydać a to niełatwo uzbierać i dlatego każda złotówka się liczy. Mało hajsu a muszę skołować coś do grania i to coś ma odtwarzać płyty CD, łapać radio, jako tako grać, wytrzymać zmienną temperaturę (od -15 do 50'C). no i oczywiście niedużo kosztować. Nikt u mnie nie sprzedaje używanego sprzętu. Ma ktoś jakiś pomysł?

odpowiedz
wojtek2s

Jak zagospodarować szafkę (w siłce)?

wojtek2s | 10 czerwca 2009 15:19:03 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Elo. No wiadomo, modernizacja siłki i te sprawy. Mam tam teraz pełno rupieci (m.in. cały segment). W piątek to wszystko wywalamy z kumplami ale jeden słupek bym sobie zostawił. Mam tam strasznie mało miejsca a on jest wąziutki i w sam raz na wysokość. Tak wygląda:
!szafka
Myślałem, żeby tą szafkę na górze zrobić na kłódkę i nakleić napis "depozyt" :D Tam by stały też ewentualne zapasy odżywek (piwa) xD Co do tych niższych nie mam pojęcia. Mam takie małe sprzęty jak zginacz, obciążenia na nadgarstki, ekspander, itp. Może gdzieś to położyć, tylko gdzie? I na komórkę by się coś przydało bo pod komą to muszę być zawsze. Czekam na propozycje zagospodarowania przestrzeni. Z góry dziękuję. Pozdro

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
wojtek2s

Jak pozbyć się komarów i innych gadów w siłce?

wojtek2s | 10 czerwca 2009 15:02:10 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Modernizuję siłkę, itd. Było to w poprzednim pytaniu. Mam tą siłkę w garażu i tam pod dachem są szpary, nie przeszkadzają mi bo chociaż jest dobry obieg powietrza a że jest to wśród drzew, trawy i krzewów to zawsze mam tam świeże powietrze. Jeśli chodzi o temp. powietrza to też bez problemu bo i tak zacznę ćwiczyć i jest ciepło a w lato to i tak cieplutko na podwórku. Jest jednak jedna wada - mam tam mnóstwo wszelkiego rodzaju robactwa. Mrówki mają gniazdo pod garażem ale raczej rzadko zapuszczają się do środka, a że mam na podwórku same czarne to i tak mi nic nie zrobią. Gorzej jeśli chodzi o komary, one potrafią wkurzyć, nie da się ćwiczyć. Muchy też przeszkadzają ale nie tak. Trzmiele nie gryzą więc nie sprawiają problemu ale do os mam uraz. W zeszłe wakacje w ciągu tygodnia uwaliły mnie suki 3 razy. Za ostatnim znalazłem się w szpitalu chociaż nie jestem uczulony, jebnela w żyłę i cała łapa napuchła. Aż boje się pomyśleć co bym zrobił gdyby tam wleciał szerszeń bo ich też u nas kupa (chociaż na podwórku to je ganiam z rakietą do tenisa :D). Osy zakładają gniazda cały czas w siłce i muszę je zwalać. Bardzo mnie to wszystko wkurza i chcę się tego pozbyć. Macie jakieś pomysły?

odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd