zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 792 wyniki:

matee20

Co jest z Moim laptopem?

matee20 | 30 lipca 2009 11:44:59 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

na moim laptopie miałem zainstalowaną vistę, ale na tyle mnie wkurzała że nie wytrzymałem i chciałem się przesiąść na XP

po włożeniu płyty z XPkiem, płyta się ładnie zbootowała, po czym zaczyna się instalacja i jest taki niebieski ekran - jest to moment zanim przy instalacji wybiera się partycje na której się chce zainstalować, formatuje się je itp. - na dole paska jest napis "INSTALATOR ŁADUJE PLIKI" i tam sobie instalacja leci

tuż przed pokazaniem się ekranu na którym wybiera się partycje na której się chce zainstalować, formatuje się je itp (który ma kolor niebieski - ale to okurat tak jest i nie jest to oznaka błędu) instalacja się wywala - wyskakuje NIEBIESKI ekran (jakiś potworny błąd) na którym jest taka informacja:

Pojawił się problem i system Windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop, ponownie uruchom komputer. Jeżeli ten ekran pojawi się ponownie, wykonaj następujące kroki:

Upewnij się że na dysku jest wystarczająco dużo miejsca. Jeśli sterownik jest zdefiniowany w komunikacie stop wyłącz go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika. Spróbuj zmienić karty wideo.

Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w sprawie aktualizacji systemu BIOS. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesłanianie. Jeśli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz F8 aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcję tryb awaryjny.

Informacje techniczne:

*** STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0xF75DD0BF, 0xF7A29208, 0xF7A28F08)

*** pci.sys - Address F75DD0BF base at F75D6000, DateStamp 3b7d855c

tak jest za każdym razem

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Stan OOBE. Zna się ktoś?

anonymous | 29 lipca 2009 21:58:15 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

Wiem, że pewnie pytań o stan OOBE jest pełno i nie trudno to wyszkuać na jakiś stronkach. Jednak mnie kusi o kilka pytań. Co jeśli dwie osoby np. oddalone od siebie (własny przykład) nauczyłby się tego.. czy jest możliwość spotykania się w tym stanie? ;p. Drugie pytanko czy w ogóle podczas pobytu w stanie widzi się ludzi jak i zwierzęta oprócz przedmiotów? .. Słabizna pytania, ale jeśli ktoś ma jakąkolwiek wiedzę proszę o pomoc, z góry dzięki ;]@!

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
mileq

Jak zablokować przychodzące reklamy na tel w Plusie?

mileq | 27 lipca 2009 17:35:56 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Podajcie kod jak znacie.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
wojtek2s

Jak ustawić multiplayer SoF przez kabel sieciowy?

wojtek2s | 26 lipca 2009 15:58:49 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Połączyłem mojego kompa z kompem brata przez sieciówkę (skrętkę). Gdy chcemy grać przez multiplayera w Soldier of Fortune to ja nie widzę jego postaci a on mojej, poza tym moja plansz jest "w barwach niebieskich" a jego w "czerwonych", tzn. niektóre elementy są u mnie niebieskie a u niego czerwone (np. poświata, jakaś flaga, itp.). Co mam zrobić by normalnie z nim grać?

odpowiedz
Monorola

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę ŚP?

Monorola | 24 lipca 2009 22:13:59 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jestem niepełnoletnia. Chciałabym przekazać pieniądze na orkiestrę ale nie mam konta w banku. Chce wysłać przekaz pocztowy ale nie wiem jak go wypełnić. Mam tylko tyle informacji* czy ktoś mógłby mi pomóc?

• PEKAO SA VIII O/Warszawa, 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
kara1

W jakie dni leci big in america i o której?

kara1 | 20 lipca 2009 15:54:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Lubie oglądac ten serial ale nie wiem kiedy leci a na vivie nic nie pisze.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Kinga

Jak uratować zamoczony telefon komórkowy?

Kinga | 19 lipca 2009 20:34:51 | kategoria: Praca, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Było już podobne pytanie jakieś dwa lata temu, ale brak tam skutecznych wskazówek, a tymczasem ja naprawdę potrzebuję pomocy. Niestety zostawiłam telefon w trawie i odnalazłam dopiero następnego dnia, po nocy ulewnego deszczu... Wyjęłam baterię i kartę, suszę, ale niestety nic. Czy coś jeszcze mogę zrobić, zanim spiszę go na straty?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
DarVV

Czy zostaliście kiedyś zablokowani w zaciętej windzie, bez możliwości wyjścia z niej?

DarVV | 18 lipca 2009 17:03:37 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ile czasu trwała awaria?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
roromi

Z czego, oprócz sklejki, można by zrobić sztywne nosze dla dużych psów?

roromi | 15 lipca 2009 10:55:39 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Wiem, że to trochę dziwne pytanie na portalu, na którym króluje egzystencjalizm w stylu: "czy jesteś szczęśliwy?" lub "dlaczego woda w zlewie kręci się w prawo?", ale może przeczyta je ktoś, dla kogo odpowiedź będzie równie prosta, jak ta na pytanie o sens istnienia...

odpowiedz
Alekna

Wstydliwy problem. Pomożecie?

Alekna | 10 lipca 2009 01:00:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Kurczę. Znalazłem się w niezłych tarapatach i nie wiem jak z tego wybrnąć. Ale do rzeczy. Mianowicie dwoje kolegów przyłapało mnie na masturbacji i zrobili mi przy tym zdjęcie. Myślałem, że jestem sam w pokoju, bo wszyscy mówili że idą na telewizor do świetlicy, a oni się na mnie perfidnie zaczaili. Nie wiem skąd wiedzieli o tym... ;(. Mówią że mają też filmik, ale tego nie jestem pewien. Zagrozili, że jeżeli nie będę robił tego co mi każą, pokażą materiały mojej mamie i w ogóle bóg wie komu jeszcze. Straszny wstyd. Błagam was ratujcie. Nawet nie wiecie jaki jestem spanikowany.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Możeci pomóc mi to przetłumaczyc? Są to kolory bransoletek i ich znaczenia ?

anonymous | 20 lipca 2009 09:07:22 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Red: Anoerexia - Anoreksia Purple: Bulimia - Bulimia Green: fasting at that time - głodówka (?) Black: Si (self injury) Blue: depression - depresja Pink: ednos (eating disorder not yet specified) Orange: SIer (self injuryier) Orange and White: recovered SIer Turqoise-Overweight/Obese Ana Recovery-Red and Black Mia Recovery-purple and black cutter recovery-blue and black ednos recovery-black/green/blue Yellow: suicide (lost someone to/comtplating/attempted White: family member or SI White and Pink-Meth user

odpowiedz
Unique

Czy powinnam z nim pójść ?

Unique | 6 lipca 2009 13:10:08 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy powinnam z nim pójść ?

anonymous | 6 lipca 2009 21:55:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

odpowiedz
Lepper

Co zrobić ze złamaną końcówką anteny do GPS?

Lepper | 4 lipca 2009 09:58:07 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Mam pewien poważny problem. W nawigacji GPS Siemens loox n520 złamała mi się końcówka anteny zewnętrznej, końcówka została w gnieździe nawigacji. Nie można teraz wogóle korzystać z nawigacji, ponieważ GPS zachowuje się tak jakby wciąż była podłączona antena i nie chce nic wyszukiwać?

Co zrobić? W jaki sposób wyjąć tą końcówkę? Proszę o pomoc!

Końcówka która się odłamała to cienki drucik.

odpowiedz
wojtek2s

Skąd mam wziąć gąbki na rączki atlasu?

wojtek2s | 1 lipca 2009 21:54:25 | kategoria: Mężczyzna, Trening

• G+
  • Facebook

Rwą mi się gąbki, te które się zakłada na rączki atlasu. Na allegro nie mogę ich znaleźć, w ogóle nie wiem jak mam to wpisać. Skąd mogę to wziąć?

odpowiedz
macbed

Jak normalnie wypakowac aplikacje java pobrane z internetu?

macbed | 29 czerwca 2009 23:28:12 | kategoria: Internet, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Pobrałem z forum internetowego aplikacje w formacie .zip. Po wypakowaniu pojawia mi się mnóstwo "czynników pierwszych" tych aplikacji, np. a.class albo icon. Co mam zrobic, żeby pojawiły mi się aplikacje w formacie .jar? Proszę o szybką pomoc.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Błagam o szybką pomoć...?

anonymous | 29 czerwca 2009 19:18:11 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co ja mam u licha zrobić... Wczoraj popiłam ze znajomymi i dziś...nie będę owijać, co chwile wymiotuje... wiem wiem kara...ale czy znacie jakiś sposób by mi to przeszło? szybko? dziś wyjeżdżam i ehh musze być ok...:(

odpowiedz
kara1

Na jakich stronach można ściągac piosenki?

kara1 | 28 czerwca 2009 10:06:58 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jeżeli znacie jakieś strony z których można ściągac piosenki, to podajcie mi:)

odpowiedz
lechu15

prawdopodobiństwo uderzenia pioruna?

lechu15 | 27 czerwca 2009 22:36:57 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jakie jest prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w mój 1 rodzinny dom ?! *nie mam piorunochronu, *naprzeciwko mojego domu jest mały transformator [na wysokości mojego domu] *tuż obok mojego domu są dość wysokie budynki na każdym piorunochron [ale nie aż tak wysokie, wyższe od mojego domu] * koło domu mam też dość wysoką stodołę *w okolicy jest pełno pojedynczych drzew [w jedno kiedyś walnął piorun , i w naszym domu wszystkie bezpieczniki spaliło.. ale mnie w tedy na świecie nie było] *z za okna widzę też stawek i w nocy słyszę żaby *widzę także wysoką wieżę kościelną i jeszcze wyższy komin od gorzelni..

bardzo proszę o odp. ponieważ w nocy podczas burzy nie mogę spać spokojnie ... a piorunochron nie wchodzi w grę bo starsi powiedzieli że "nie będą niepotrzebnie wydawać pieniądze"

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
sloneczkomloda

co mam kupic chlopakowi na urodziny.pomozecie?????

sloneczkomloda | 26 czerwca 2009 11:12:24 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mam problem nie wiem co mam kupic chlopakowi na urodziny ma 26 lat lubi motory ma scigacza i croosa juz mu kupilam zegarek perfumy spodnie ma nasze wsoplne zdiecie i juz mi sie pomysly wyczerpaly pomocy:))

odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd