zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 800 wyników:

Lepper

Kto pomoże biednemu, staremu Lepperowi?

Lepper | 20 sierpnia 2009 09:07:28 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nadszedł kryzys, pieniędzy z sejmu już wyszły, a żyć trzeba :)

A tak na poważnie. Allegro(a dokładniej ich podstrona CoKupić.pl) ma pewien ciekawy konkurs, biorę w nim udział już jakiś czas(zbieram punkty, które wymienie na nagrody)

Możecie mi pomóc w bardzo prosty sposób(Dobry człowiek Kucici już pomógł!):

Każdy kto ma konto na Allegro, wystarczy że zaloguje się tutaj: Za co ja dostane punkty, a wy będziecie mogli brać udział w konkursie! Bardzo proszę o pomoc bo niewiele brakuje mi do wymarzonej klawiatury :)

Konkurs CoKupić

https://cokupic.pl/zaproszenie/sweetdevill

Z góry ogromnie wszystkim dziękuje!!!!!!!!!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
wojtek2s

Który plecak wybrać?

wojtek2s | 10 sierpnia 2009 16:13:47 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A więc tak. Mama dała mi hajs na plecak i kazała zamówić coś na necie. Resztę mogę sobie zachować. A więc od razu doszedłem do wniosku, że kupię coś taniego i resztę odłożę na nowy gryf i obciążenie do sztangi. Jednak mam mały problem bo w takich cenach nie ma nic ciekawego. Po godzinie poszukiwań znalazłem 3 modele, które... no ujdą w tłumie. No ale teraz dylemat, który wybrać.... Pomóżcie.
Tu linki do tych aukcji:
Pierwsza propozycja
Druga propozycja
Trzecia propozycja

Liczę na Waszą pomoc.
Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
wojtek2s

Jak korzystać z FL STudio 7?

wojtek2s | 6 sierpnia 2009 13:56:24 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

A dokładnie skąd mam wziąć bity i jak je wstawiać. Pomóżcie. Pzdr

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Bouma

Jak dobrze walczyć?

Bouma | 3 sierpnia 2009 02:04:30 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Cześć witam wszystkich.. Pozwólcie, że od razu przejdę do rzeczy. Otóż wygląda to tak że za kilka dni mam stoczyć pojedynek z jednym kolesiem. Sprawa jest dla mnie priorytetowa. Nastawiam się na nią z całych sił. Muszę nakopać mojemu przeciwnkowi, za przeproszeniem do tyłka. Walka odbędzie się we czwartek i będzie to bójka wręcz, bez żadnego sprzętu. Mam więc licząc od teraz bite 3 dni na intensywne przygotowania do tego co mnie czeka. Ogólnie jestem człowiekiem wysportowanym. Tzn. grywam w różne sporty: piłka nożna, siatkówka, koszykówka. Czasem jeżdżę na rowerze, biegam, pływam, w domu ćwiczę różne rzeczy takie jak pompki i brzuszki, żeby nabrać siły. Problem leży w tym że jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to nigdy z nikim nie walczyłem, tzn. nie biłem się na serio z człowiekiem. Można więc powiedzieć iż w walce w ręcz jestem zielony. Tzn. zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma w tym wielkiej filozofii. Trzeba napierniczać ile bozia dała w gościa i liczyć na szczęście. Poniekąd pewnie tak jest, ale swoje robi także siła, technika i doświadczenie. Wiadomo.. Siły w te 3 dni mi nie przybędzie, więc muszę liczyć się z tym co mam i tak iść na bój. Doświadczenie tym bardziej nie ma o czym rozmawiać, bo raczej mi go nie przybędzie, a z pustego i Salomon nie naleje. Raczej też żadnych sparingpartnerów przed starciem mieć nie będę. W związku z powyższym chciałbym szczególnie posiąść tajniki sztuki walki od strony technicznej i taktycznej. Tutaj moja prośba do was. Być może ktoś z was miał lub ma do czynienia ze sportami walki i może mi sprzedać (za darmo) cenne i użyteczne informacje oraz wskazówki. Tj. jak bić? jak uderzać? w co celować? jak trzymać gardę? jak ułożyć pięści? coś o pracy nóg, może jakiś triki i niezawodne ciosy. Może to być cokolwiek, jeśli tylko uważacie że wasze rady mogą mi się przysłużyć na placu boju. Jak już wspomniałem ta walka jest dla mnie bardzo ważna. Jeśli przegram to nie chcę nawet o tym myśleć jak marny będzie mój los. Chciałbym tylko dodać, bo to może być istotne dla was, że mam 183 cm wzrostu i ważę ok 75 kg żywej wagi. Przeciwnik jest bardzo podobnych rozmiarów. Chciałbym go wykończyć jak najszybciej o ile on nie zrobi tego ze mną. To chyba tyle o...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
matee20

Jak usunąć Linuxa Ubuntu?

matee20 | 30 lipca 2009 12:10:10 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Mam laptopa Hp 530 wraz z Linuksem, jednak na tym systemie się nie znam (jetem dzieckiem Windows i na tym się wychowałem) a druga sprawa to że nie ma sterowników do modemu ZXDSL 852 więc chce się pozbyć jak najszybciej tego systemu

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
matee20

Co jest z Moim laptopem?

matee20 | 30 lipca 2009 11:44:59 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

na moim laptopie miałem zainstalowaną vistę, ale na tyle mnie wkurzała że nie wytrzymałem i chciałem się przesiąść na XP

po włożeniu płyty z XPkiem, płyta się ładnie zbootowała, po czym zaczyna się instalacja i jest taki niebieski ekran - jest to moment zanim przy instalacji wybiera się partycje na której się chce zainstalować, formatuje się je itp. - na dole paska jest napis "INSTALATOR ŁADUJE PLIKI" i tam sobie instalacja leci

tuż przed pokazaniem się ekranu na którym wybiera się partycje na której się chce zainstalować, formatuje się je itp (który ma kolor niebieski - ale to okurat tak jest i nie jest to oznaka błędu) instalacja się wywala - wyskakuje NIEBIESKI ekran (jakiś potworny błąd) na którym jest taka informacja:

Pojawił się problem i system Windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop, ponownie uruchom komputer. Jeżeli ten ekran pojawi się ponownie, wykonaj następujące kroki:

Upewnij się że na dysku jest wystarczająco dużo miejsca. Jeśli sterownik jest zdefiniowany w komunikacie stop wyłącz go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika. Spróbuj zmienić karty wideo.

Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w sprawie aktualizacji systemu BIOS. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesłanianie. Jeśli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz F8 aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcję tryb awaryjny.

Informacje techniczne:

*** STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0xF75DD0BF, 0xF7A29208, 0xF7A28F08)

*** pci.sys - Address F75DD0BF base at F75D6000, DateStamp 3b7d855c

tak jest za każdym razem

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Stan OOBE. Zna się ktoś?

anonymous | 29 lipca 2009 21:58:15 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

Wiem, że pewnie pytań o stan OOBE jest pełno i nie trudno to wyszkuać na jakiś stronkach. Jednak mnie kusi o kilka pytań. Co jeśli dwie osoby np. oddalone od siebie (własny przykład) nauczyłby się tego.. czy jest możliwość spotykania się w tym stanie? ;p. Drugie pytanko czy w ogóle podczas pobytu w stanie widzi się ludzi jak i zwierzęta oprócz przedmiotów? .. Słabizna pytania, ale jeśli ktoś ma jakąkolwiek wiedzę proszę o pomoc, z góry dzięki ;]@!

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
mileq

Jak zablokować przychodzące reklamy na tel w Plusie?

mileq | 27 lipca 2009 17:35:56 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Podajcie kod jak znacie.

odpowiedz
wojtek2s

Jak ustawić multiplayer SoF przez kabel sieciowy?

wojtek2s | 26 lipca 2009 15:58:49 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Połączyłem mojego kompa z kompem brata przez sieciówkę (skrętkę). Gdy chcemy grać przez multiplayera w Soldier of Fortune to ja nie widzę jego postaci a on mojej, poza tym moja plansz jest "w barwach niebieskich" a jego w "czerwonych", tzn. niektóre elementy są u mnie niebieskie a u niego czerwone (np. poświata, jakaś flaga, itp.). Co mam zrobić by normalnie z nim grać?

odpowiedz
Monorola

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę ŚP?

Monorola | 24 lipca 2009 22:13:59 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jestem niepełnoletnia. Chciałabym przekazać pieniądze na orkiestrę ale nie mam konta w banku. Chce wysłać przekaz pocztowy ale nie wiem jak go wypełnić. Mam tylko tyle informacji* czy ktoś mógłby mi pomóc?

• PEKAO SA VIII O/Warszawa, 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
kara1

W jakie dni leci big in america i o której?

kara1 | 20 lipca 2009 15:54:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Lubie oglądac ten serial ale nie wiem kiedy leci a na vivie nic nie pisze.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Kinga

Jak uratować zamoczony telefon komórkowy?

Kinga | 19 lipca 2009 20:34:51 | kategoria: Praca, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Było już podobne pytanie jakieś dwa lata temu, ale brak tam skutecznych wskazówek, a tymczasem ja naprawdę potrzebuję pomocy. Niestety zostawiłam telefon w trawie i odnalazłam dopiero następnego dnia, po nocy ulewnego deszczu... Wyjęłam baterię i kartę, suszę, ale niestety nic. Czy coś jeszcze mogę zrobić, zanim spiszę go na straty?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
DarVV

Czy zostaliście kiedyś zablokowani w zaciętej windzie, bez możliwości wyjścia z niej?

DarVV | 18 lipca 2009 17:03:37 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ile czasu trwała awaria?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
roromi

Z czego, oprócz sklejki, można by zrobić sztywne nosze dla dużych psów?

roromi | 15 lipca 2009 10:55:39 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Wiem, że to trochę dziwne pytanie na portalu, na którym króluje egzystencjalizm w stylu: "czy jesteś szczęśliwy?" lub "dlaczego woda w zlewie kręci się w prawo?", ale może przeczyta je ktoś, dla kogo odpowiedź będzie równie prosta, jak ta na pytanie o sens istnienia...

odpowiedz
Alekna

Wstydliwy problem. Pomożecie?

Alekna | 10 lipca 2009 01:00:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Kurczę. Znalazłem się w niezłych tarapatach i nie wiem jak z tego wybrnąć. Ale do rzeczy. Mianowicie dwoje kolegów przyłapało mnie na masturbacji i zrobili mi przy tym zdjęcie. Myślałem, że jestem sam w pokoju, bo wszyscy mówili że idą na telewizor do świetlicy, a oni się na mnie perfidnie zaczaili. Nie wiem skąd wiedzieli o tym... ;(. Mówią że mają też filmik, ale tego nie jestem pewien. Zagrozili, że jeżeli nie będę robił tego co mi każą, pokażą materiały mojej mamie i w ogóle bóg wie komu jeszcze. Straszny wstyd. Błagam was ratujcie. Nawet nie wiecie jaki jestem spanikowany.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Możeci pomóc mi to przetłumaczyc? Są to kolory bransoletek i ich znaczenia ?

anonymous | 20 lipca 2009 09:07:22 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Red: Anoerexia - Anoreksia Purple: Bulimia - Bulimia Green: fasting at that time - głodówka (?) Black: Si (self injury) Blue: depression - depresja Pink: ednos (eating disorder not yet specified) Orange: SIer (self injuryier) Orange and White: recovered SIer Turqoise-Overweight/Obese Ana Recovery-Red and Black Mia Recovery-purple and black cutter recovery-blue and black ednos recovery-black/green/blue Yellow: suicide (lost someone to/comtplating/attempted White: family member or SI White and Pink-Meth user

odpowiedz
Unique

Czy powinnam z nim pójść ?

Unique | 6 lipca 2009 13:10:08 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy powinnam z nim pójść ?

anonymous | 6 lipca 2009 21:55:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien chłopak, mający 19 lat zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojej siostry. Nie wiem co mam zrobić, mam tylko 15 lat i nie wiem czy to stosowne z nim iść. Po drugie nie wiem jak moi rodzice zareagują. Co powinnam zrobić? Odmówić mu już z góry, czy jednak zapytać rodziców? Co wy byście zrobili na ich miejscu?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Lepper

Co zrobić ze złamaną końcówką anteny do GPS?

Lepper | 4 lipca 2009 09:58:07 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Mam pewien poważny problem. W nawigacji GPS Siemens loox n520 złamała mi się końcówka anteny zewnętrznej, końcówka została w gnieździe nawigacji. Nie można teraz wogóle korzystać z nawigacji, ponieważ GPS zachowuje się tak jakby wciąż była podłączona antena i nie chce nic wyszukiwać?

Co zrobić? W jaki sposób wyjąć tą końcówkę? Proszę o pomoc!

Końcówka która się odłamała to cienki drucik.

odpowiedz
wojtek2s

Skąd mam wziąć gąbki na rączki atlasu?

wojtek2s | 1 lipca 2009 21:54:25 | kategoria: Mężczyzna, Trening

• G+
  • Facebook

Rwą mi się gąbki, te które się zakłada na rączki atlasu. Na allegro nie mogę ich znaleźć, w ogóle nie wiem jak mam to wpisać. Skąd mogę to wziąć?

odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd