zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 1000 wyników:

radzikson5

Pomoc

radzikson5 | 29 października 2013 15:07:35 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Hej pomożecie mi ze stronką Metin2.pl gdy ją włączam wyskakuje mi Gameforge prosi o i wyskakuje komunikat Użytwkownik:......
                                   Hasło:......

Ja nie wiem jak wbić w tą stronę i o jaki uzytkownik i hasło im chodzi

Z góry dziękuje

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
imqueense

Allegro pomocy ;) Zamknięty

imqueense | 26 października 2013 23:18:13 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

zawsze jak kupuję na allegro to otwiera mi się okno z danymi do przelewu, wtedy loguję się na stronie swojego banku i robię przelew, lecz dziś ich strona jest niedostępna, a ja niechcący kliknęłam 'odśwież' na karcie z tymi danymi do przelewu i teraz nie chcą mi się one pokazać :( gdzie znajdę te dane, żeby wpłacić innego dnia? już tam adres i nr konta mam chyba automatycznie ustawiony na stronce bankowej (albo i nie), ale tytuł? co trzeba wpisać? zawsze było coś takiego XXjakieś cyfryXX eh..i nie wiem jakie to cyfry, czy to był numer aukcji, czy płatności...no ile mam zapłacić to wiem, ale reszta :/
cóż mam uczynić??

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
until

Jak często waszym zdaniem powinno się przeprowadzać szkolenia z pierwszej pomocy?

until | 26 października 2013 17:14:06 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

...ja mam wrażenie, że szybko wszystko zapominam

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Kiwaczek

Oddajecie niepotrzebne ubrania lub sprzęty potrzebującym lub do ośrodków charytatywnych?

Kiwaczek | 24 października 2013 11:59:51 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

"Postanowiliśmy zrobić coś z niczego. Dać trochę uśmiechu innym ludziom. Udowodnić innym, jakie to proste. I okazało się, że nawet dwie osoby są w stanie dużo zmienić."

https://www.facebook.com/TrzebaTakNiewiele

Ostatnia aktualizacja: 24-10-2013 12:18:09
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

prośba o wypełnienie ankiety -3 minuty - praca magisterska - fizjoterapia

~flybywire | 23 października 2013 11:42:43 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Dziś dzień trzeci :)
dziękuję tym którzy już wypełnili i tym którzy wypełnią :)

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/14174/styl-zycia-a-wystepowanie-dolegliwosci-bolowych-kregoslupa/

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

prośba o wypełnienie ankiety - praca magisterska - fizjoterapia

~flybywire | 22 października 2013 13:31:13 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Wczorajsza pomoc okazała się pomocna także proszę dalej ;)

dziękuję tym którzy już wypełnili i tym którzy wypełnią :)

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/14174/styl-zycia-a-wystepowanie-dolegliwosci-bolowych-kregoslupa/

odpowiedzi i komentarzy: 46
odpowiedz
matiematik
myszka_03

czy jak ktos jest wobec kogos agresywny w gimbie to woła o pomoc?

myszka_03 | 21 października 2013 13:17:30 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

jak w temacie

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Ewccia

Problem z Bmw Chlopaki pomocy..

Ewccia | 21 października 2013 11:48:48 | kategoria: Motoryzacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Gdy temperatura przekracza kilka kresek, na szczescie nie na czerwonym polu..w momencie (przy wlaczonym grzeaniu) leci zimne powietrze z nawiewów, a po przegazowaniu wtedy spada temteratura na wskazniku i leci normalnie cieple ale tylko na chwile.... Czy to termostat, nagrzewnica, a moze odpowietrzenia?? dodam ze mam wode zamiast plynu...

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
jajeczko

Czy warto pomagać?

jajeczko | 20 października 2013 18:20:33 | kategoria: Internet, Spam

• G+
  • Facebook

Jedziemy samochodem, mijamy samochód w rowie, kierowca walnął w drzewo. No ok, jesteśmy porządnymi obywatelami, chcemy pomóc. Pomagamy, przyjechało pogotowie. 

Nasza rola skończona. Obowiązek wykonany. Możemy jechać czy musimy czekać na przyjazd policji? 

Niewielki problem, gdy faktycznie pomożemy poszkodowanemu, a co jeśli ofiara wypadku umrze? Co nas czeka? Zeznania, sąd? Oskarżenie o nieudzielenie pomocy czy też spowodowanie śmierci? 

A więc: czy aby na pewno opłaca się w Polsce pomagać? 

Zainspirowane kolegą, który został oskarżony (prywatne oskarżenie) o uszkodzenie ciała (połamanie żeber) przy robieniu sztucznego oddychania, dzięki któremu burak z bmw przeżył. 

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz

co zrobić??

~Gość | 20 października 2013 17:05:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

Jestem przedszkolanką. Jedna dziewczynka opowiadała mi ostatnio, że rzucają się z mamą pomidorami. Zgłosiłam to już do pomocy społecznej tylko co dalej? Nie zostawię tak tego na pewno!

10 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Snopppy

Czy jestem patalogiczną matka?

Snopppy | 20 października 2013 16:13:22 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W moim domu panuje istne szaleństwo, dzis np była wojna na pomidory, na szczęście zaden nie ucierpał(pomidor, mąż trochę). Czasami dziecko musi mnie ratowac z rąk męża wołane na pomoc:D. Mamy kupę smiechu, niekiedy straty bo coś albo ktoś się uszkodzi. Moje dziecko wczoraj mówi do mnie "ja powiedziałam pani w przedszkolu jak wy sie zachowujecie, pani wcale sie nie smiała". Dopadł mnie blaady strach. Mam iść do tej Pani wyjaśnić jej sytuacje?

1 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Jak wyglądają Wasze rozmowy dotyczące płci przeciwnej?

Ajumiko | 20 października 2013 14:26:47 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Oglądałam dzisiaj program "Mała czarna" i tam Urszula Dudziak opowiadała, jak to zdarzało jej się pytać jej byłego męża o to, co mogło oznaczać takie zachowanie lub takie słowa jej obecnego faceta.
Dziewczyny -jak wyglądają Wasze rozmowy z facetami o facetach i chłopaki -jak wyglądają Wasze rozmowy z kobietami o kobietach?
Macie kogoś z kimś możecie takie rozmowy prowadzić?
No i dlaczego czasem  prościej omówić sprawy z przyjacielem albo dlaczego szukamy pomocy i zrozumienia tego, co dzieje się w naszym związku z kimś, kto jest przedstawicielem właśnie tej drugiej płci?
A może dusicie w sobie problem? sami się z nim zmagacie? bijecie się z myślami?
A może zawsze udaje Wam się wprost z partnerem/partnerką wszystko omówić i nie ma nieporozumień i domysłów?
A może wolicie o facetach rozmawiać z kobietą, a o kobietach z facetem?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
kargul3

POMOC

kargul3 | 18 października 2013 14:22:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam potrzebuje pomocy szukam portfela do 210zł 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
patyczak_uchodźca

Jak należy się zachować widząc leżącego na trawniku pijanego człowieka?

patyczak_uchodźca | 18 października 2013 14:12:05 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Wracając do domu widzę że na trawniku leży człowiek. Dobrze ubrany z teczką w ręku ale leży bez ruchu. Wokoło przechodzą ludzie i nie zauważają tego osobnika. Podchodzę i sprawdzam czy oddycha i żyje. Potem sprawdzam czy kontaktuje i ma świadomość. Pochylając się nad nim od samych wyziewów zyskuję kilka promili. Więc wiem już że żyje i jest świadomy na tyle ile świadomy jest mocno nagazowany człowiek i co dalej? Telefon - Policja czy pogotowie?

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
DziarskiKacper

Gdzie są najłatwiejsze dziewczyny? Poradnik

DziarskiKacper | 18 października 2013 11:32:54 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

Pomocy udzieli wam ta mapa świata Niewinny

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedz
Kiwaczek

Słyszeliście o akcji kolorujeMY?

Kiwaczek | 17 października 2013 12:54:01 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

kolorujeMY to inicjatywa kibiców piłkarskich i "zwykłych ludzi", mająca na celu pomoc Domom Dziecka Uśmiech

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
myszka_03

Czy Wam było by miło?Czy wręcz odwrotnie ? Pytanie do facetów

myszka_03 | 16 października 2013 19:23:21 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

Jeśli za pomoc dostalibyscie od swojej kursantki podziekowania za pomoc w rozwiazaniu za problem sms .

odpowiedz
jajeczko

Zniesienie wszelkich zasiłków. Za czy przeciw?

jajeczko | 16 października 2013 19:12:39 | kategoria: Internet, Spam

• G+
  • Facebook

Żyjemy w państwie socjalistycznym, w którym płaci się ludziom za to, by nie pracowali, płaci się za bycie leniem, nieudacznikiem, darmozjadem. Płaci się też za niepohamowany seks, którego konsekwencją jest ciąża i kolejne dziecko. 

Prawda jest taka, że pomoc (nie tylko finansowa) trafia do nieodpowiednich osób. To znaczy, Ty stracisz pracę i nie dostaniesz zasiłku, bo nie, ale Jan Kowalski, szerzej znany jako Jasio z jednym zębem spod sklepu, alkoholik, menel - dostanie pomoc. 

Przyznawanie świadczeń socjalnych doprowadziło do tego, że niektórym naprawdę nie opłaca się pracować, bo po co ma pracować matka z 7 dzieci (z czego 4 ma innego ojca) za 1200 netto miesięcznie, skoro co najmniej tyle samo, dostanie z opieki społecznej? I to za nic? 

Jednak... Gdyby ci ludzie zostali na lodzie, czyli bez kasy (ojej, opieka nie da na piwko, opieka nie da na nowy tablet dla dziecka do szkoły, opieka nie da na papierosy) to może by się w końcu ogarnęli i przestali być utrapieniem społeczeństwa i skończonymi leniwymi darmozjadami? Jak myślicie? 

Wyjaśnienie: mam na myśli rodziny notorycznie korzystające z pomocy państwa, które nie robią nic by poprawić swoją sytuację bytową. 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd