zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 1000 wyników:

Kiwaczek

Słyszeliście o akcji kolorujeMY?

Kiwaczek | 17 października 2013 12:54:01 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

kolorujeMY to inicjatywa kibiców piłkarskich i "zwykłych ludzi", mająca na celu pomoc Domom Dziecka Uśmiech

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
myszka_03

Czy Wam było by miło?Czy wręcz odwrotnie ? Pytanie do facetów

myszka_03 | 16 października 2013 19:23:21 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

Jeśli za pomoc dostalibyscie od swojej kursantki podziekowania za pomoc w rozwiazaniu za problem sms .

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
jajeczko

Zniesienie wszelkich zasiłków. Za czy przeciw?

jajeczko | 16 października 2013 19:12:39 | kategoria: Internet, Spam

• G+
  • Facebook

Żyjemy w państwie socjalistycznym, w którym płaci się ludziom za to, by nie pracowali, płaci się za bycie leniem, nieudacznikiem, darmozjadem. Płaci się też za niepohamowany seks, którego konsekwencją jest ciąża i kolejne dziecko. 

Prawda jest taka, że pomoc (nie tylko finansowa) trafia do nieodpowiednich osób. To znaczy, Ty stracisz pracę i nie dostaniesz zasiłku, bo nie, ale Jan Kowalski, szerzej znany jako Jasio z jednym zębem spod sklepu, alkoholik, menel - dostanie pomoc. 

Przyznawanie świadczeń socjalnych doprowadziło do tego, że niektórym naprawdę nie opłaca się pracować, bo po co ma pracować matka z 7 dzieci (z czego 4 ma innego ojca) za 1200 netto miesięcznie, skoro co najmniej tyle samo, dostanie z opieki społecznej? I to za nic? 

Jednak... Gdyby ci ludzie zostali na lodzie, czyli bez kasy (ojej, opieka nie da na piwko, opieka nie da na nowy tablet dla dziecka do szkoły, opieka nie da na papierosy) to może by się w końcu ogarnęli i przestali być utrapieniem społeczeństwa i skończonymi leniwymi darmozjadami? Jak myślicie? 

Wyjaśnienie: mam na myśli rodziny notorycznie korzystające z pomocy państwa, które nie robią nic by poprawić swoją sytuację bytową. 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
pawel513

Czy apteczka doraźnej pomocy jest obowiązkowym wyposażeniem każdego pojazdu samochodowego?

pawel513 | 16 października 2013 17:41:11 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Są jakieś typy? Czy coś co musi w niej być? 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
andzela

prosze o pomoc

andzela | 15 października 2013 11:03:06 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

witam strasznie ciśnie mnie w uszy przy tym kręci mi się w głowie , każdy jej ruch sprawia że tak się dzieje .Najgorsze jest to że nie wiadomo w którym momencie to następuje proszę co to może być w chwili obecnej biorę vicebrol i letrox 100 mg poniewaz mam niedoczynność tarczycy mam 47 lat

odpowiedz

pomocy przy spalonym garnku

~dżesika | 14 października 2013 23:19:21 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

proszę o pilną poradę, ponieważ chcę uratować spalony garnek, właściwie to nawet zwęglony na całym dnie, ktoś chciał go wyrzucić a mnie szkoda, gotowałam wodę z płynem i solą i ani go nie ruszyło co zrobić? poradźcie, proszę:)

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Tekst pseudonaukowy.

~Karlos1995 | 13 października 2013 15:15:16 | kategoria: Edukacja, Liceum

• G+
  • Facebook

Muszę przynieść na zajęcia przykład jakiegoś tekstu pseudonaukowego. Nie mam pomysłu jaki to tekst powinien być. Prosiłbym o sugestie i pomoc. 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
kamil964

CS 1.6 automatycznie wlonczy z serwerem

kamil964 | 8 października 2013 19:07:15 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

witam, mam problem z cs 1.6 od razu jak wejdę to łanczy mi się z jakimś serwerami i tak wkoło tyle razy już próbowałem robić, usuwać, podmieniać, od nowa zainstalować i tak to nic nie dało i nie wiem co już zrobić.....
proszę o pomoc

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
veryAnka

Podróż poślubna - pomóżcie wybrać!!!

veryAnka | 8 października 2013 18:33:00 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Kochani, mam nietypową prośbę... To ja mam wybrać, dokąd wybierzemy się w podróż poślubną. Ale nie mogę zdecydować się czy bardziej romantycznie jest tu http://www.tasteaway.pl/fotografie-2/paryz-2010/ czy raczej tu http://www.tasteaway.pl/fotografie-2/eurotrip-2011-cinque-terre/

POMÓŻCIE PROSZĘ! <oczy kotka ze Shreka>

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Snopppy

Problem z tv pomocy!!

Snopppy | 7 października 2013 20:10:14 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam telewizor sony bravia chce obejzeć "czułe słowka" ale nie mam ani napisów polskich ani lektora. Mój mąż to jakoś na pilocie ustawiał ale go nie ma i telefonu nie odbiera pomóżcieWystawiony język Jasne moge po angielsku obejżeć ale dziś jestem zbyt leniwa nawet na myślenie po angielsku

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

pomocy ! jestem gejem ?!

~jolo | 7 października 2013 18:08:15 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Witam ! Od pewnego czasu ,czasami zwracam uwagę na ładnych chłopaków lecz nie podniecają mnie oni . Czy jestem gejem czy to hormony ? MAM 15 LAT . Miałem już kilka dziewczyn i zaliczyłem swój 1 raz.

odpowiedz

priv metin2

~metin2 priv | 7 października 2013 12:58:17 | kategoria: Gry, MMO

• G+
  • Facebook

szukam chetnych do pomocy przy ambitnym projekcie na prywatny serwer metin2 typu hard mam duzo fajnych pomyslow szukam osob doswiadczony w /tworzeniu map/questow/grafiki/strony www osoby zainteresowane musza: miec 18lat+ posiadac mikrofon i komunikator typu ts/skype wiecej dowiedziec sie mozna pod kontaktem gg 3922592 lub skype mariollanelli

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Bremu

POMOCY PROSZE

Bremu | 6 października 2013 16:25:19 | kategoria: Hobby, Modelarstwo

• G+
  • Facebook

CZY SILNIK Z WKRĘTARKI 12V MOŻE WYTWORZYĆ PRĄD PRZEMIENNY
PROSZE O ODPOWIEDŹ

Ostatnia aktualizacja: 06-10-2013 16:26:32
odpowiedz

kto może być : człowkiekiem z charakterem ?

~Człowieczy charakter? | 4 października 2013 18:52:45 | kategoria: Szkoła, Pozostałe przedmioty

• G+
  • Facebook

Pomocy !!!!
mam pracę domową ...napisać wypracowanie ta temat : człowiek z charakterem . Ta praca jest na religie :< D: Czyli .....YM... człowiek z charakterem to (np.) Mikołaj Rey . (o I PISZĘ DLACZEGO TO ON ITP. ) proszę prosze a nawet błagam o pomoc !!! PLISKAAA!!!!!!

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Bardzo prosze o pomoc

~asdfs | 1 października 2013 19:19:18 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

1.Zbliża się własnie rocznica wynalezienia telefonu komórkowego.Zredaguj krótką notatkę prasową (10-13 linijek),w której przedstawisz zalety tego wynalazku.Pamiętaj o tytule!

2."Teksty kultury to zwierciadło historii..." Udowodnij słuszność tego stwierdzenia,odwołując się do wybranego dzieła (zakres klasy 1): epickiego,lirycznego,dramatycznego,oraz malarksiego.

Bardzo ważne !!!

Proszę o jak najszybszą odpowiedz !

Pozdrawiam!

odpowiedz
Kremik69

POLSKI CZĘŚĆ DALSZA...

Kremik69 | 30 września 2013 13:47:48 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

A więc poprawiona część rozprawki z pytania tego:
http://pytamy.pl/title,polski-pomocy,pytanie.html#comment755518

Każdy człowiek odczuwa potrzebę posiadania przyjaciela. Jest to nasza wewnętrzna potrzeba, która jest uwarunkowana biologicznie. Przyjaźń międzyludzka jest jak niewidzialna nić, która łączy dwoje lub więcej ludzi. Według Arystotelesa jest to jedna z cnót. W mojej pracy postaram się udowodnić, że taka relacja może zaistnieć.

Ostatnio na języku polskim przeczytałam fragment powieść Marii Dąbrowskiej pt. „Przyjaźń”. Opisuje on spotkanie chłopców z dwóch różnych środowisk. Jeden chłopiec – Karol jest bogaty, ale mieszka w swoim domu sam, przez co jest samotny, gdy spotyka swojego rówieśnika, który utyka na jedną nogę wyśmiewa go. Zachował się arogancko oraz bez taktu. Karola jednak po pewnym czasie zaczyna dręczyć poczucie sumienia wobec tego jak się zachował wiec postanowił udać się do domu chłopca z biednej dzielnicy i przeprosić go. Rówieśnicy spędzają razem czas, poznają się trochę i chłopcom nie przeszkadza różnica stanu społecznego. Opierając się na tym argumencie uważam, że jest możliwa przyjaźń między bogatym, a biednym.

Po drugie zdarzają się przyjaźnie między dobrymi ludźmi i złymi. Osoba z dobrego środowiska, zaprzyjaźniając się z kimś ze złego środowiska, może na przykład pomóc mu przejść na lepszą stronę, pilnować go, aby nie robił złych rzeczy. Przeciwieństwa się przyciągają, więc na pewno są możliwości takiej przyjaźni.

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Kremik69

POLSKI! POMOCY

Kremik69 | 30 września 2013 13:13:36 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

czy początek jest okej? temat zadania to: "Jak sądzisz, czy możliwa jest przyjaźń między osobami z różnych środowisk? Podaj odpowiednie argumenty. "

Każdy człowiek odczuwa potrzebę posiadania przyjaciela. Jest to nasza wewnętrzna potrzeba, która pochodzi od naszych uczuć.  Przyjaźń międzyludzka jest jak niewidzialna nić, która łączy dwoje lub więcej ludzi. Według Arystotelesa jest to jedna z cnót. W mojej pracy postaram się dowiedzieć czy taka więź może powstać między osobami z zupełnie różnych środowisk.

Ostatnio na języku polskim przeczytałam fragment powieść Marii Dąbrowskiej pt. „Przyjaźń”. Opisuje on spotkanie chłopców z dwóch różnych środowisk. Jeden chłopiec – Karol jest bogaty, ale mieszka w swoim domu sam, przez co jest samotny, gdy spotyka swojego rówieśnika, który utyka na jedną nogę wyśmiewa go. Zachował się arogancko oraz bez taktu. Karola jednak po pewnym czasie zaczyna dręczyć poczucie sumienia wobec tego jak się zachował wiec postanowił udać się do domu chłopca z biednej dzielnicy  i przeprosić go. Rówieśnicy spędzają razem czas, poznają się trochę i chłopcom nie przeszkadza różnica stanu społecznego. Opierając się na tym argumencie uważam, że jest możliwa przyjaźń między bogatym, a biednym.

Bywają przypadki gdy bogaci ludzie uważają się za lepszych od osób z niższym wykształceniem bądź mniej opłacalną pracą. Za przykład podam serial, który obecnie oglądam. Marshall jest dorosłym mężczyzną, który skończył studia prawnicze z tym wykształceniem mógłby mieć wysoko opłacalną pracę, lecz woli iść za swoimi marzeniami z młodych lat i postanawia pracować w instytucji ratującej świat przed globalnym ociepleniem oraz innymi tego typu sprawami. Nie ocenia on więc ludzi kierując się ich statusem oraz pracą bo wie jak to jest robić coś co się lubi i nie zważając na płace, a więc sumując to jak postrzegamy ludzi zależy tylko od naszego nastawienia. Możemy zaprzyjaźnić się z kimś z niższego statusu jeśli tylko nie oceniamy książki po okładce. 

odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

POMOCY! Polski

~Gosiaaa | 30 września 2013 13:07:43 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

czy początek jest okej? temat zadania to: "Jak sądzisz, czy możliwa jest przyjaźń między osobami z różnych środowisk? Podaj odpowiednie argumenty. "

odpowiedz

Co sądzić Poradnik

anonymous | 25 września 2013 21:00:16 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Powiedzcie co sądzicie o ludziach którzy są jak potrzebują pomocy , w między czasie kreują się na Waszych przyjaciół (bez obrazy mowa o kobietkach). A jak już wychodzą na prostą to w pewnym momencie mają was w nosie;)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Vikix3

Proszę o szybką pomoc !?

Vikix3 | 25 września 2013 19:05:17 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Moja koleżanka nazywa się Kasia i ma problem ze spaniem w swoim pokoju. Jest bardzo strachliwa, ale ma 13 lat (jest w moim wieku). Ma siostrę która śpi dosłownie metr koło niej (ma 14 lat). Boi się że pod jej łóżkiem jest jakiś paranormalny stwór lub coś w tym stylu. Ona śpi ze swoim 20 letnik bratem. Jej rodzice uważają że to *głupie* i że ma iść spać do jej pokoju. Ona się mnie ciągle pyta o radę, jej rodzice też mówili jej że jak to tak dalej pójdzie to muszą iść z nią do psychologa, ale ona nie chce bo się wstydzi. Co wy jej radzicie?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd