zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "uczucia"

Znaleziono 250 wyników:

Jakie kwiaty dla tej dziewczyny?

anonymous | 15 grudnia 2006 21:29:29 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam pytanie bo nie wiem jakie kwiaty wypada dać dziewczynie, która jest moją bdb przyjaciółką, z którą kiedyś miałem bdb kontakt, a teraz nie widzieliśmy się 1,5roku i planujemy się zobaczyć. Dodam jeszcze że kiedyś bardzo się lubiliśmy. Może różę?? ale jakie czerwone?? czy jakieś inne kwiaty?? zastanawiam się też nad jamimś prezentem też nie wiem co jej podarować?? Pomóżcie, żebym nie wręczył jej jakiejś ...pogrzebowej wiązanki:) bo nie znam się na tym. Fajnie jakby też odp kobiety, znawcy tego tematu:))))

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

jak zwrócić na siebie uwagę innych??

anonymous | 13 grudnia 2006 20:59:53 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W domu odnosze wrażenie ,że jestem zwalana na drugi plan (mam mlodszego brata ,ktory gra w pilke nozną;/) .W szkole nie jestem trektowana jak powietrze ,wrecz przeciwnie ,ale tylko dla tego ze nie jestem "plaska". Nienaleze rowniez do chudych dziewczyn. A moj tata ciagle mnie kontroluje z jedzieniem. Dlatego postanowilam nie jesc!! Lecz w szkole mam inny problem!-Jak zwrócić na siebie uwagę innych??

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
HELLBOY

Pomocy zrobiłem błąd !! Co zrobić??

HELLBOY | 4 grudnia 2006 23:42:58 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Parę miesięcy tamu zerwałem z dziewczyną. Ale chyba dalej ją kocham. Przez pewien czas wszyscy mi wmawiali że zabardzo jej nadskakuję i się na tym przejadę. A mnie to denerwowało bo byłem przekonany że już nic do niej nie czuję a byłem dla niej bardzo miły ze względu na stare czasy pozatym ją bardzo lubię. Czasem mam doła do tej pory nawet niewiedziałem czemu. Teraz już zrozumiałem że to tylko dlatego że podświadomie chcę być z nią. Co robić?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
zabka

Dlaczego nauczyciele są wredni?

zabka | 4 grudnia 2006 11:14:40 | kategoria: Edukacja, Nauczyciele

• G+
  • Facebook

tzn. oczywiście nie wszyscy. Jestem w I klasie LO i nauczyciele zachowuja się tak jakby mieli ochotę nas zabić gdy o coś pytamy, w gimnazjum było inaczj...

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Naturlany, skuteczny afrodyzjak

anonymous | 5 listopada 2006 16:43:18 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witajcie. Ostatnio zainteresowała mnie sprawa afrodyzjaków, zwłaszcza działających na kobiety. Czy istnieje jakiś środek, który wzmaga popęd seksualny u kobiet? Naturalnie nie chodzi mi tu o pigułki gwałtu i inne narkotyki a zwykłe, naturalne środki.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
trojano

Jakie znacie etapy miłości?

trojano | 16 października 2006 01:26:15 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

chodzi mi o to jak to wygląda.
zauroczenie - > zakochanie -> ....->znienawidzenie

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
czapla

wielki problem

czapla | 26 września 2006 14:19:09 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Niewiem co mam robić i w jaki sposób odnosić sie do przyszłych teściów,między nami jest okropny zgrzyt poniewaz mój narzeczony przebywa w zakladzie karnym i oni obwiniwja mnie za to(sama tez się obwiniam bo wiedziałam czym sie zajmuje) dostał wyrok 2,8m do odsiatki.mieszkam ze swoimi rodzicam którzy po jego wyjściu nie pozwalaja nam zamieszkac u nich ani u jego rodziców .jesteśmy w trudnej sytuacji ale walcze jego miłośc wiem że on nas kocha(mam 6 letniego synka)i nie zostawi.doradzcie mi czy mamwyłączyc się całkowicie na reakcje jr=ego rodzicow i nie zwracać uwagi na ich docinki i obraze?mój narzeczony nie może z tamtego miejsca nic zrobić,,,czekam na odpowiedz z niecierpliwościa

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
kingula

Dlaczego faceci?

kingula | 4 września 2006 19:20:15 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie wkładaja brudnych naczyn do zlewu? Nie wyrzucaja po sobie smieci do kosza? Zachlapuja cała łazienke kiedy sie myja? Nigdy niczego nie moga znalezc?

Fejron

Dlaczego tak często wpadamy w zauroczenia?

Fejron | 30 sierpnia 2006 18:41:23 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Zapewne człowiek przeżywa dużo zauroczeń, ale czemu się "zakochujemy" w osobach, z którymi np. w ogóle nie rozmawialiśmy. Może się to bierze z powodu urody innej osoby? ;)

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Jak powiedziec??

anonymous | 27 sierpnia 2006 09:41:38 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Jak powiedziec dziewczynie ze sie chce z nia ,,chodzić''???

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd