• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Podgląd

tomeglp

tomeglp | 26 sierpnia 2016 12:12:34 | kategoria: ,

Co to jest AMA?
AMA – Ask Me Anything – Zapytaj mnie o cokolwiek! Stwórz wydarzenie AMA z Twoją osobą w roli głównej
i odpowiadaj na pytania użytkowników.
+ sonda
zamknijsonda

1.

2.

+ kolejna odpowiedź
podgląd
tomeglp

tomeglp 0,0 pkt

Czołem! Jestem Beata. Jestem tutaj totalnym żółtodziobem, aczkolwiek mam w planach systematycznie "brać udział", w funkcjonowaniu niniejszego portalu. W paru zdaniach, należałoby napomknąć, iż na co dzień mieszkam w Koszalinie, fascynuje mnie astronomia, uwielbiam aktywny tryb życia, oraz jak przeciętny człowiek szykowne furki ;)

Preferuję należyte żywienie, które na ten czas odgrywa ogromną rolę dla rzeszy rodaków. Zwiększająca się świadomość właściwego trybu życia, zapewne zadomowiła się w Naszych głowach na dobre. Konsumpcja przeróżnych dodatków spożywczych, bez wątpienia poprawia samopoczucie. Dzięki charakterystycznym właściwością gruntownie odmieniają metody żywienia, ustanawiając odkrywczą alternatywę dla ludzi preferujących właściwy sposób życia. Właściwe żywienie może być również smaczne, jak i niedrogie. Polecam należytą dietę dla wszystkich! Z zamiłowania poza normalną pracą, także prowadzę sklep www.
http://www.komornik-bielan.pl/

głosowania (0)
W tym miejscu wyświetlą się pytania, sondaże, poradniki dodane z tego profilu
Zgłoś błąd