• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Podgląd

apolonialucju

apolonialucju | 26 września 2017 22:06:13 | kategoria: ,

Co to jest AMA?
AMA – Ask Me Anything – Zapytaj mnie o cokolwiek! Stwórz wydarzenie AMA z Twoją osobą w roli głównej
i odpowiadaj na pytania użytkowników.
+ sonda
zamknijsonda

1.

2.

+ kolejna odpowiedź
podgląd
apolonialucju

apolonialucju 0,0 pkt

księgowość łódź - Witaj. Mam na imię i nazwisko Cezary Beksa. Ukończyłem studia magisterskie Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aktualnie żyje w Rzeszowie. Aktualnie pracuję jako Mechatronik , ale wolałbym pracować w innej branży. Jednocześnie mnóstwo czasu przeznaczam na rodzinę. Moje hobby to turystyka górska oraz złotnictwo i każdą wolną chwile zużywam na to. Bardzo ważne są dla mnie takie rzeczy jak rodzina. Od zawsze byłem pilny. Nie mogę znieść zaniedbania. Lubię czytać książki fantasy. Najlepsza książka, jaką do tej pory przeczytałem to "Manhattan Transfer'', której autorem jest John Dos Passos. Lubię grać w gry przeglądarkowe. Najlepsza gra w jaką grałem to Divinity: Original Sin. Lubię oglądać filmy hobbistyczne . Mój Top 1 filmów to Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę (1964). Jeśli nie widziałeś to polecam. Natomiast pewnie się zastanawiacie, kto jest moim top 1 z aktorów. Mój ulubiony aktor to Gerad Depa

głosowania (0)
W tym miejscu wyświetlą się pytania, sondaże, poradniki dodane z tego profilu
Zgłoś błąd