zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Mulan

Dlaczego nie mogę wysłać smsa?

Mulan | 11 stycznia 2007 21:06:57 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Jestem użytkownikiem Heyah od początku. Niedawno kupiłam sobie starter Orange, bo mam też dużo znajomych w tej sieci. Na początku było wszystko luz, jednak teraz pojawił się problem. A problem polega na tym, że nie mogę wysłać smsa. Pojawia mi się komunikat - 'wysłanie nieudane tym razem.' Nie wiem dlaczego. Obie karty są aktywne, nie przyszły mi żadne komunikaty, że zostały zablokowane. Na obu mam wykupione pakiety. Jestem noga w tych sprawach, więc proszę o w miarę zrozumiałe wytłumaczenie ;]]] pozdrawiam.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 124 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: heyah, orange, sms
mateusza

mateusza | 11 stycznia 2007 21:09:07

A może skontaktuj się biurem obsługi odpowiedniej sieci?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
larwamotyla

larwamotyla | 15 maja 2011 19:21:58

Aby skonfigurować wiadomości SMS w telefonie, należy postępować według poniższych wskazówek:

Wejdź do Menu, wybierz Ustawienia > Łączoność > Ustawienia wiadom, a następnie SMS > pojawi się:

Centrum usług > wybierz tę opcję > pojawi się:
Nowe centr. usług > wybierz tą opcję, żeby wpisać nowy nr centrum> gdy wybierzesz tą opcję pojawi się pole do wpisania numeru centrum > wpisz +486029\51111 i zaakceptuj OK:
+486029\51111 > wybierz Opcje, a następnie Edytuj , żeby edytować już istniejący nr centrum > po wpisaniu poprawnego nr centrum wybierz Zapisz >następnie przejdź do:
Dostęp do wiad. teks. > wybierz Transmisja komut.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Terminator

Terminator | 11 stycznia 2007 21:57:59

A może coś w telefonie poprzestawiałeś?

Mulan

Mulan | 11 stycznia 2007 22:21:42

Nic nie poprzestawiałAM ;]]]

zielinka89ino

zielinka89ino | 12 stycznia 2007 07:59:33

W takim razie idź z telefonem do serwisu. Twój telefon nie łapie sieci (mimo, że masz wszystkie kreski dotyczące sieci pełne) i nie może nic wysłać. Koleżanka miała identyczny problem - telefon teoretycznie sieć miał, ale jak chciała coś wysłać to pojawiał się błąd. Specjalnie pytałyśmy sie w trzech serwisach co się stało i wszędzie odpowiedź była ta sama. Niestety nie powiem Ci ile dokładnie kosztuje naprawa, bo za część do innego telefonu sobie inaczej liczą.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
larwamotyla

larwamotyla | 15 maja 2011 19:22:49

Aby skonfigurować wiadomości SMS w telefonie, należy postępować według poniższych wskazówek:

Wejdź do Menu, wybierz Ustawienia > Łączoność > Ustawienia wiadom, a następnie SMS > pojawi się:

Nowe centr. usług > wybierz tą opcję, żeby wpisać nowy nr centrum> gdy wybierzesz tą opcję pojawi się pole do wpisania numeru centrum > wpisz +48602951111 i zaakceptuj OK: 
+48602951111 > wybierz Opcje, a następnie Edytuj , żeby edytować już istniejący nr centrum > po wpisaniu poprawnego nr centrum wybierz Zapisz >następnie przejdź do:

66kinga663

66kinga663 | 16 czerwca 2011 17:29:14

Jak już na sam  koniec to gdzie jest ten dostęp do wiadomości.teks i wybranie transmisji komut.????

Mulan

Mulan | 12 stycznia 2007 21:34:52

Dzięki wielkie zielinka ;]] jednak nie ma sensu go naprawiać, trzeba kupić nowy. Pozdrawiam.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 22 maja 2007 16:48:49

Mam podobny problem też nie mogę wysłać wiadomości ale mogę dzwonić. Nie wiem co się dzieje.Jestem w orange, ale kiedyś byłem w Heyah i nie było takiego problemu.

anonymous | 10 sierpnia 2007 23:02:25

Chciałbym wysłac smsa ale nie moge,poniewaz kiedygo chce wysłac to pojawia mi sie napisz ze wysłanie wiadomosc nie powiodła sie....wysyłanie zabronione...dlaczego??

anonymous | 3 kwietnia 2009 16:26:25

Mam to samo. Mogę dzwonić, wysyłać mmsy, chodzić po necie w komórce, ale nie mogę wysyłać SMSów!! Raz już tak miałem i po 3 dniach się odblokowało samo, ale teraz to trwa już 2 tydzień! Po przełożeniu karty do innego telefonu problem nadal występuje! Proszę pomóżcie

anonymous | 2 lipca 2009 19:53:29

Hej mam sony ericsson k810i,jestem w Orange,sprawdziłem transmisje danych (CS,PS-CS),numer centrali,resetowałem ustawienia,wyłaczałem właczałem telefon,byłem w Orange w swoim miejscie i powiedzieli mi,ze niewiedza co jest grane i najlepiej zebym zadzwonil do bióra obsługi. A może ktos ma jeszcze jakis pomysł,co z tym zrobic?

anonymous | 7 lipca 2009 22:41:10

ja tez tak mialam z sony ericssonem ale przywrocilam ustawienia poczatkowe i wszystko jest ok nic sie nie skasowalo.

larwamotyla

larwamotyla | 15 maja 2011 19:23:21

Nowe centr. usług > wybierz tą opcję, żeby wpisać nowy nr centrum> gdy wybierzesz tą opcję pojawi się pole do wpisania numeru centrum > wpisz +48602951111 i zaakceptuj OK: 
+48602951111 > wybierz Opcje, a następnie Edytuj , żeby edytować już istniejący nr centrum > po wpisaniu poprawnego nr centrum wybierz Zapisz >następnie przejdź do:

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 12

Podobne pytania

Bingola

SMS a komputer

6 odpowiedzi i komentarzy
sneaky

Co to za numer 501999999?

8 odpowiedzi i komentarzy
DaTrixo

Własny numer dla płatnych smsów?

3 odpowiedzi i komentarzy
system

Lektor z reklamy HEYAH

6 odpowiedzi i komentarzy
sneaky

Znacie jakieś ciekawe kody w Idei/Orange?

28 odpowiedzi i komentarzy
SID77

Zmiana Telefonu w orange

1 odpowiedzi i komentarzy
jarekc86

Konkursy sms'owe

3 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 293,5 pkt antysocjalistaantysocjalista
  2. 2 284,5 pkt PitbuIIPitbuII
  3. 3 271,6 pkt MoltoBeneMoltoBene
  4. 4 229,5 pkt znawczyni ludziznawczyni ludzi