zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Jak rozdziewiczyć dziewczynę?

anonymous | 5 marca 2007 12:55:41 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Podczas próby zbliżenia moja partnerka odczuwa ból, który jest na tyle silny, że od razu chce się ubierać. Do ginekologa nie chce iśc. Co mam robić? Może macie jakiś pomysł na pieszczoty, które rozgrzałyby moje dziewczę jeszcze bardziej?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 58 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
yaras

yaras | 5 marca 2007 13:00:39

nic na siłę! bo się oboje do tego zrazicie. może nie jest jeszcze na to gotowa. musicie o tym porozmawiać. nie ma innego wyjścia jeśli nie chcesz, żeby ten związek prędzej się rozpadł niż powstał.

1 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
LordWmordevolt

LordWmordevolt | 5 marca 2007 13:17:54

Gdzie odczuwa ten ból? Jeżeli jest to ból pochwy przy próbie wsunięcia prącia, to nie ma w tym nic dziwnego skoro jest dziewicą. Rzeczywiście najlepiej jest poczekać aż będzie gotowa, choć strach przed utratą dziewictwa może być na tyle silny, że gotowa do tego nie będzie nigdy. Jezeli rzeczywiście tak boi się tego bólu, to zaproponuj jej aby udała się do ginekologa na zabieg usuwania błony dziewiczej przy znieczuleniu. No chyba, że zależy Ci na tym, aby rozdziewiczenie nastąpiło w tradycyjny sposób. W takiej sytuacji czekaj, namawiaj, bądź czuły aby ona czuła się przy Tobie bezpiecznie. Powtarzaj, że nie chcesz aby podejmowała tej decyzji szybko, bo przede wszystkim zależy Ci na jej szczęściu, że bardzo ją kochasz i takie tam, a ona z pewnością podejmie wtedy decyzję o rozdziewiczeniu szybciej niż Ci się wydaje.

1 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
znawca

znawca | 5 marca 2007 15:02:20

Podobno trzeba mieć penisa..

10 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
anonin

anonin | 5 marca 2007 17:24:48

Poczytaj troche literatury. Jeśli będzie mocno podniecona to będzie ją bardziej bolało bo okolice pochwy będa mocno ukrwione. Są do tego najlepsze pozycje i odpowiednie rady. Ale nie szukaj ich u pierwszych lepszych tylko u osób które się na tym znają.

2 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
kamilek12

kamilek12 | 5 marca 2007 20:18:27

Trzeba mieć pałe jak ta lala!!!

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 marca 2007 13:23:43

kobiety mają błone dziewiczą i musisz się przez nią przebic.bedzie ja troche bolało alo to nic złego godzej jak sie przebijesz a poleci krew to biedzie trzeba jechac na pogotowie

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 kwietnia 2007 01:28:19

Na jakie pogotowie??Drogi zmartwiony- nie sluchaj takich bzdor- jesli dziewczyna odczuwa straszny bol przy pierwszym razie- to albo sie denerwuje bo podczas stosunku mysli na wiele tematow np: czy jest dla ciebie atrakcyjna nago,czy seks z nia tobie odpowiada i takie tam...a albo po prostu boi sie jeszcze a robicie to bo nie chce cie stracic i nie chce zebys myslal ze z niej jakas cnotka- jesli naprawde ci na niej zalezy to porozmawiaj z nia o tym- a to co naprawde moze zblizyc po rozmowie- to wspolna decyzja osjcia do ginekologa we dwoje i rozmowa z nim w 6 oczu...;)

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 lutego 2008 23:25:01

Napisze Wam tak!Radze Wam abyscie poczytali sobie duuuuuzo wiecej na te tematy lub popytajcie sie osob ktore maja to juz za soba a nie piszecie takie bzdury.Moze sa tu na forum dziewczyny(kobiety),ktore sa juz PO WSZYSTKIM ale PAMIETAJCIE,ze kazda inaczej to przezywa.Pozdrawiam

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 sierpnia 2008 08:17:14

Ja też mialam ten problem - każda próba kończyła się moją ucieczką z powodu bólu, aż w końcu zwilżyłam okolice pochwy żelem lekko znieczulającym - można dostać w aptekach. Pomaga, dodatkowo nawilża, nie było problemu, mało tego, zrobiło mi się przyjemnie i skończyło się orgazmem. A krwawienie było minimalne.

anonymous | 26 marca 2009 12:46:56

to jest duzy bol dla kobiety, przekonalem sie o tym bo nie chcialem jej zrozumiec i mnie rzucila po 2 probach... takze rade dla wszystkich nie pospieszajcie ich w tej decyzji!!!! K.C.A::(:(:(

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

zoska

Dobry i nie drogi klub fitnes ?

1 odpowiedzi i komentarzy
Notka

W co się ubrac na pierwszą randkę?

16 odpowiedzi i komentarzy
bacha