zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Czy tez Wam sie wydaje, ze taka osoba ukrywa swoja paskudna osobowosc?

~Gość | 10 stycznia 2017 13:25:34 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Moje kolezanki maja takiego znajomego i z pare razy mialam z nim do czynienia. Na poczatku zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie ale teraz mam watpliwosci. Jemu wlasciwie nie ma co zarzucic. Jest wesoly, kontaktowy i zawsze usmiechniety. Z reguly kiedy spotykalam nowa osobe to zauwazalam, ze np. Lubi plotkowac, ze jest mrukiem i milczy, ze marudzi i tak dalej. Z nim tak nie bylo i pomyslalam, ze pewnie maskuje negatywne emocje. Dopiero jak gralismy wszyscy w kregle to zauwazylam, ze lubi zwracac na siebie uwage i przykrywal sztucznym usmiechem niezadowolenie jak mial malo punktow bo potem zaczal mamrotac, ze mogl lepiej. Ponadto slyszalam, ze kiedys mial trudny okres w zyciu dlatego nie wiem czy to w glebi wrazliwy facet, ktory sie sili na bycie milym bo nie jest wcale taki pewny siebie czy moze to dupek, ktory udaje milego.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 5 odpowiedz

~Gość | 10 stycznia 2017 13:40:50

a spier... ty tak owaka, ty niepolski trollu, jazwico, barania gowo, prowokatorze  jest z ciebie:

baba, Baba Jaga, baba z magla, babiszon, babok, babol, babon, babsko, babus, bździągwa, cholernica, choleryczka, ciućma, czarownica, dąsalska, gangrena, gęś, grymaśnica, hetera, jędza, kapryśnica, klępa, kłótnica, koza, ksantypa, kwoka, larwa, makolągwa, małpa, megiera, obrażalska, paniusia, pańcia, piekielnica, potwora, prukwa, pudło, raszpla, rura, sekutnica, szantrapa, wiedźma, wydra, zaraza, złośnica, zołza, żmija, krowa, krówsko, ropucha, stare pudło, cholera, herod-baba, zgaga, czupiradło, flądra, fleja, pipa, dziwa, szmata, ścierka, zdzira, poczwara, starucha, straszydło, szkarada, arogantka, awanturnica, furiatka, krzykaczka, krzykała, przekupa, przekupka, babina, babuleńka, kobiecina, rupieć, stara, stara baba, starowina, starsza kobieta, staruszka, tetryczka, babisko, facetka, kobieta, kobita, wstrętna baba, murchla,

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

~Gość | 10 stycznia 2017 14:36:05

Nie jestem trollem. To normalne pytanie.

fenix8874

fenix8874 | 10 stycznia 2017 13:48:35
Odpowiada Ekspert kategorii O mężczyznach I.

Ciekawe ilu ja takich ludzi spotykam, którzy myślą tak o innych i nie powiedzą im w oczy tylko za plecami takie rozkminy urządzają Zaskoczony

~Gość | 10 stycznia 2017 14:35:33

Tak, tak. Ty na pewno jestes szczery do bolu i mowisz innym ,,Wiesz, wydajesz sie dupkiem. To prawda?"

gracz9999

gracz9999 | 10 stycznia 2017 19:59:16

Może to ty jesteś dupek? 

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Czy bogaci są normalni?

22 odpowiedzi i komentarzy

Czym jest dla Was mądrość?

8 odpowiedzi i komentarzy
jeffhardy

czy jeff hardy jest lepszy od aj styles??

2 odpowiedzi i komentarzy

O co tu chodzi?

4 odpowiedzi i komentarzy

Co to jest "noter paster"?

5 odpowiedzi i komentarzy

Co to jest J2EE i J2SE?

4 odpowiedzi i komentarzy
kuba18p

Nie lubicie poniedziałkow??

11 odpowiedzi i komentarzy

Jak podkręcic?

2 odpowiedzi i komentarzy