zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Czy sperma jest szkodliwa?

anonymous | 1 grudnia 2006 15:51:47 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Mój chłopak bardzo chce żebym( mówiąc delikatnie) spróbowała jego nasienia. Czy to jest dla mnie szkodliwe? Jakie związki zawiera sperma i czy ma jakieś kalorie. Czy mężczyźni naprawde lubią jak się robi coś takiego, czy to tylko eksperyment?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 70 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: sex, sperma, stosunek
Bingola

Bingola | 1 grudnia 2006 15:58:32
Odpowiada Ekspert kategorii Czas wolny I.

Sperma nie jest w najmniejszym stopniu szkodliwa. Zawiera sporo białka i innych związków organicznych i jest sterylna, tzn. nie ma żadnych drobnoustrojów. Oczywiście twój chłopak musi dbac o higienę.
A dlaczego pytasz o kalorie? Przecież tego jest tyle co na łyżeczce od herbaty! NIe bój sie nie utyjesz.
Ostatni fragment pytania - TAK faceci lubią, jak ich partnerka połyka nasienie. Nie wiem czym to jest uwarunkowane, ale chyba podświadomie czujemy się trochę nieswojo, gdy zaraz potem kobieta wypluwa to, co ma w ustach.

0 ładowanie danych... 20 ładowanie danych... skomentuj
morda

morda | 1 grudnia 2006 16:25:35

To raczej nie jest szkodliwe, ale jest obrzydliwe. Jeśli Twój chłopak jeszcze raz Ci zaproponuje, to wysmarkaj swój nos i każ mu to połknąć, może wtedy zrozumie, że sperma nie jest do łykania. Czy naprawdę chcesz, by chłopak aż tak Cię poniżał ??? Jeśli teraz tak Cię próbuje poniżać, to wyobraż sobie, jak Cię będzie poniżał za 10 lat- o ile wtedy jeszcze będziecie razem.

35 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
marek13

marek13 | 16 marca 2011 18:19:03

Szkoda mi takich ludzi co sa bardzo primitywni. a sperma jeszcze nikomu nie zaszkodzila ewentualnie urosl brzuszek ale nie od spozywania i kalorji 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
kleopatratoja

kleopatratoja | 18 listopada 2012 00:23:15

Witam.Jesli Ty brzydzisz się swego partnera to po roku bycia w zwiazku znudzisz mu sie.bo dla mnie jestes nudna jak flaki z olejem.Uwazam ze cialo dwoch kochajacych sie osob nie moze miec zadnych barier. pozdrawiam.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
anka787

anka787 | 22 czerwca 2013 16:58:48

popieram w 100%

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Andrzej

Andrzej | 1 grudnia 2006 16:49:08

Bzdura totalna jak czytam takie wypociny twoje mi sie zal robi ludzi ktorzy maja takie smieszne zdanie, dla jasnosci, twoje poronanie ma sie jak kupa do miodu, wogole nie wiem jak mozna porownywac material genetyczny w zawiesinie energetycznej do miliardow bakteri w sluzie.

Odnosnie pytania, połykając sperme faceta dajesz jego podswiadomosci do zrozumienia że go tolerujesz, pragniesz, że jest Twój, to tak jak zrobienie loda, minetki, tylko ze poziom wyzej dla jakiegoś dlugiego związku np.

6 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... skomentuj
milosz1

milosz1 | 1 grudnia 2006 17:14:07

Sperma nie szkodzi, śmiało można łykać (hehehe) - prawdopodobnie jest nawet bardzo zdrowa. Nie znam kaloryczności spermy, ale jeśli masz się "zajmować" tylko swoim facetem to na pewno nie utyjesz :)
Czy faceci to lubią ? Hmmm ... zrobimy sondę to się okaże. Ja w każdym razie lubię :)
PS: super pytanie. Dodaje do ulubionych :p

3 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 grudnia 2006 17:48:07

Ja gdzieś nawet czytałam, że to bomba witaminowa. Byłam zdziwiona, bo nigdy o tym nie słyszałam. Ale to przecież materiał, który daje początek nowemu życiu, więc w sumie chyba to logiczne. Ale tak na poważnie, jeśli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu przy tego typu zabawach, myślę że nie ma w tym nic złego, a już na pewno nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych, przyjmując oczywiście, że facet dba o higienę.

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
dante13

dante13 | 1 grudnia 2006 17:54:39

ciekawostka: kiedys zrobiono badania wplywu meskiego nasienia na ogranizm kobiety, a wyniki calkowicie obalily klasyke kobiecych wymowkek "kochanie nie, mam migrene": okazuje ze jest to najlepszy lek na bol glowy [chodzi o odpowiedni koktail hormonalny :D]!

1 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
milosz1

milosz1 | 1 grudnia 2006 18:17:37

dobrze, że nikt nie mówi tu o kanibalizmie :)

6 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 grudnia 2006 18:22:07

Wikipedia twierdzi, że sperma zawiera: "W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez".

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
milosz1

milosz1 | 1 grudnia 2006 18:36:23

odpowiedz na Twoje ostatnie pytanie:
http://pytamy.pl/question/czy-m-czy-ni-naprawde-lubi-jak-si-robi-co-takiego

5 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
lasparmas

lasparmas | 2 grudnia 2006 22:44:53

oczywiscie ze powinnas! pamietaj tylko - najpierw oral pozniej anal - NIGDY na odwrot rotfl

2 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Podobne pytania

hakunnin

Dlaczego kobieta podczas seksu...

65 odpowiedzi i komentarzy
zapytajnik

Czy grzechem są pieszczoty??

71 odpowiedzi i komentarzy
lucid

Po co mężczyznom sutki?