zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
_allica

czy facetów interesuje tylko wygląd kobiety?

_allica | 19 lutego 2012 19:37:35 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

jak to z Wami jest? Czy bardziej interesuje Was dziewczyna ładna,ale poukładana,mająca coś do powiedzenia czy dziewczyna typu blondi w różu która ubiera się u prady i daje komu popadnie?
Bo niestety chyba tracę wiarę w zdolność do trwałych uczuć u mężczyzn.Czy istnieją faceci,dla których seks jest sprawą mniej ważną?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 12 odpowiedz

anonymous | 19 lutego 2012 19:49:27

W życiu każdego faceta występuje pewna bardzo ciekawa linia. Wszystkie kobiety znajdujące się ponad nią, są traktowane, jako ładne i z takimi kobietami mężczyzna jak najbardziej może stworzyć związek, jeśli kobieta będzie miała oczywiście jakiś fajny/ciekawy charakter. Jednakże kobiety znajdujące się pod linią, raczej u takiego gościa nie mają szans, są za brzydkie aby się nimi zainteresował, no chyba, że czymś go strasznie pozytywnie zaskoczą. Nie muszę chyba wspominać, że dla każdego faceta ta linia jest inna i każdy stara się zdobyć kobietę, jak najwyżej linii nazwijmy ją 'powodzenia'. Każdy ma swoje kryteria oceny potencjalnego partnera, u niektórych wygląd jest ważniejszy niż u innych, ale chyba nikt nie interesuje się tylko wyglądem. No i jeszcze musimy rozróżnić, czy partnerka jest na jeden raz czy na zawsze. A tak na marginesie: dla mnie na przykład, są ważniejsze sprawy od seksu, więc istnieją tacy faceci;] 

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 19 lutego 2012 20:06:55

"Czy istnieją faceci,dla których seks jest sprawą mniej ważną?

Istnieją, ale jest dla nich nadzieja w medycynie. 

PS. ładna wcale nie musi być cycatą blondyną w różu, spłycasz strasznie temat, dlatego nie ma co z tobą dyskutować. 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 19 lutego 2012 20:08:54

Nie. Nawet jak się umawiałam tylko na seks, to dla niego wygląd nie był najważniejszy.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Goscioo

Goscioo | 19 lutego 2012 20:11:41

Generalizowanie - czemu zakładasz że różowa blondi musi dawać komu popadnie i nie może być ładna, poukładana ani mieć nic do powiedzenia? Szczerze mówiąc gdyby podliczyć to przez ostatnie 5 lat więcej poznałem właśnie różowych, ambitnych i inteligentnych blondynek niż tych stereotypowych (a trochę ich było). Nie ma to jak oceniać ludzi po wyglądzie.

Ze zdolnością do trwałych uczuć u mężczyzn jest identycznie jak z tą samą zdolnością u kobiet. Wszystko zależy od charakteru i oczekiwań danej osoby wobec partnera. Wśród obu płci znajdują się zarówno osoby szukające przygodnej znajomości i seksu z byle kim, jak i te stworzone do związków, które potrafią dobrze funkcjonować jedynie żyjąc dla kogoś.

Co do wagi seksu, zależy co masz na myśli. Jeżeli mówisz o wyższości więzi emocjonalnej, rozmowy i dobrania charakterów nad seksem, owszem, istnieją - sam jestem osobnikiem takiego gatunku. Jeżeli natomiast masz na myśli rezygnację z seksu w związku lub traktowanie go jako coś okazyjnego, to pewnie również istnieją, ale jest ich nieporównywalnie mniej. Co by nie powiedzieć seks jest dość ważnym elementem związku i w przypadku braku dobrania się pod tym względem pojawia się swoista frustracja lub wzajemne pretensje.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
okmanek

okmanek | 19 lutego 2012 21:08:45

Najpierw pytasz o wygląd, zaraz potem o seks. Zdecyduj się.

Czy bardziej interesuje Was dziewczyna ładna,ale poukładana,mająca coś do powiedzenia czy dziewczyna typu blondi w różu która ubiera się u prady i daje komu popadnie?
Ta pierwsza. Większość mężczyzn się ze mną zgodzi.

Bo niestety chyba tracę wiarę w zdolność do trwałych uczuć u mężczyzn.
Spotykasz nie tych co trzeba. Gdybyś mnie spotkała, zmieniłabyś zdanie. Tyle że uznałabyś mnie za zbyt nudnego, albo wpakowałabyś mnie do swej friend-zone.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Gaea

Gaea | 19 lutego 2012 21:19:24

Są, przykładem jest mój mężczyzna.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
nikita02

nikita02 | 19 lutego 2012 22:06:46

Moim zdaniem większość mężczyzn tylko i wyłącznie patrzy na wygląd.

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
okmanek

okmanek | 20 lutego 2012 08:29:29

Jesteś w wielkim błędzie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
zulugula1212

zulugula1212 | 20 lutego 2012 13:43:15

Są, takim przykladem jest mój mężczyzna. Najwyrazniej spotykasz na swej drodze nieodpowiednich mężczyzn. Nie wolno generalizowac... ;)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 lutego 2012 15:41:39

Seks niemal dla każdego mężczyzny jest ważny, sama jako naiwna nastolatka wierzyłam że jest inaczejWink

nie znaczy to jednak że niektórzy z nich nie marzą o uprawianiu go tylko ze swoją ukochaną kobietą a nie z jak to określiłaś różowymi lalami dającymi gdzie popadnie

reasumując TAK seks jest ważny dla KAŻDEGO NIEASEKSUALNEGO mężczyzny odkąd pierwszy raz mu stanął. Ale nie znaczy to że dla nich wszystkich jest obojętne z kim to chcą robić....... 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 lutego 2012 15:46:05

ahhh odbiegłam od tematu.

niestety, tak , faceci są wzrokowcami. patrzą na wygląd.

jednak biorąc pod uwagę moje doświadczenia z kolegami, chłopakami, itd każdy z nich miał swoje pojęcie tego co jest ŁADNE.
np. jeden uwielbiał piegowate rudzielce, drugi "duże" kobietki, trzeci megaszczupłe, czwarty takie z... małym noskiem, itd, itp

kobietka

kobietka | 1 marca 2012 21:53:48

Nie oszukujmy się, wygląd jest ważny - przyciąga. Ale nie jest wszystkim. A i pojęcie piękna jest względne.

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 218,0 pkt elsieelsie
  2. 2 123,2 pkt birbantbirbant
  3. 3 89,0 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 68,9 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 65,4 pkt iguana iguanaiguana iguana
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

eien b-brzydula tadzio Catbert ptakwodny don_hihot odrzu cona