zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
peps83

Czego kobiety zazdroszczą innym kobietom?

peps83 | 1 października 2010 15:26:25 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy to prawda, że "kobieta nie wie, czego chce, dopóki nie zobaczy tego u innej"? I że "wejście między dwie walczące ze sobą ( na słowa, gesty, miny ) kobiety to gorsze niż konflikt atomowy"?

Dziewczyny i kobiety piszcie szczerze: czego zazdrościcie innym kobietom? Czy to jest jakiś inny szczególny zazdrości? Czy macie jakieś swoje rywalki i jak chcecie je zniszczyć?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 22 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: kobieta
kocica

kocica | 1 października 2010 15:51:47

Na pewno kobiety innym kobietom zazdroszczą wyglądu, ubrania i faceta. To są, można powiedzieć, trzy uniwersalne sprawy i zapamiętaj to sobie, drogi peps83, jeśli nurtują Cię tego typu pytania. ;)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Kwonka

Kwonka | 1 października 2010 16:33:33

Figury.
Męża.
Powodzenia u płci przeciwnej.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
amelia12

amelia12 | 1 października 2010 16:55:33

Widzisz peps 83 kobiety są z natury bardziej skomplikowane. Po części dlatego że działają i kierują się emocjami. Wszystko co robimy w naszym życiu jest związane z emocjami i uczuciami. Takie już po prostu jesteśmy. A co do twojego pytania to zazwyczaj zazdroszczą rzeczy których same mieć nie mogą. Te samotne będą zazdrosne o tą koleżankę która ma chłopaka, te puszyste będą zazdrościć figury tym szczupłym itd.

granatradziecki

granatradziecki | 1 października 2010 18:08:07

Jak jesteś głupia, zazdrościsz mądrej

Jak jesteś brzydka, zazdrościsz pięknej

Jak jesteś tandetna, zazdrościsz modnej

Jak jesteś gruba, zazdrościsz chudej

A jak jesteś ok, to i tak zazdrościsz :) [zazwyczaj]

Mądre kobiety jednak, wiedzą, że aspektów należy szukać we własnym ciele i umyśle. Znaleźć można wiele. Potem patrzeć na innych. A jak nie znajdzie się nic, to cięzko, oj cięzko :/

Pozdrawiam :)

anonymous | 1 października 2010 21:31:49

Może nie tyle zazdroszczę co podziwiam u innych kobiet ich styl, który niekoniecznie jest podobny do mojego ale po prostu przykuwa moją uwagę. Zazdrościć wyglądu? Absolutnie nie. Podobam się sama sobie i jestem tego zdania, że każda kobieta może być piękna tylko musi o siebie zadbać. Odpowiedni strój, makijaż i trochę pewności siebie wystarczą. Gdy widzę ładną kobietę to patrzę na nią poniekąd z zachwytem. Ogólnie lubię patrzeć na piękno:)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 października 2010 22:49:28

Bywa, że zazdroszczę. Zwykle jest to udany związek, jaki inna kobieta potrafi stworzyć z partnerem.

Czasami z zazdrością patrzę na sylwetkę innej kobiety - ja ciągle mam do siebie jakieś zastrzeżenia :)

Nie mam rywalki i nie chcę nikogo zniszczyć. Zazdroszczę, ale jest to normalne - nie jest to zawiść. Taka zazdrość zwykle mobilizuje mnie do zmian.

Chociaż przyznam, że kobiety potrafią jedna drugą zlustrować tak wzrokiem, że nieprzyjemnie się robi. Nie lubię takich bezczelnych kobiet, które z miną obejrzą cię od stóp do głów, chociaż ich nie znasz. Staram się wystrzegać takich babek :)

kobietka

kobietka | 1 października 2010 23:29:18

Kobiety zazdroszczą sobie powodzenia w różnych dziedzinach życia. Zazdroszczą sobie pięknego wyglądu, figury, ciuchów - bo dzięki temu można być atrakcyjną, pożądaną. Zazdroszczą mężczyzny, zwłaszcza jeżeli same są samotne, bądź mają "gorszy model".

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 3 października 2010 19:26:29

Ja nie zazdroszczé niczego Kazda kobieta jest indywidualnosciá i kazda ma w sobie to,,COS'' Pozdrawiam wszystkie panie:)Milego wieczorku:)

anonymous | 3 października 2010 19:50:06

kobiety zadbane,atrakcyjne zawsze beda przyciagac wzrok mezczyzn,tak wiec kobiety dbajcie o siebie ,o swoj wyglad -polecam Wam na odchudzanie niskokaloryczne,odzywcze wild west jerky.odchudza się nimi m.inn.piękna Liz Hurley.

anonymous | 3 października 2010 20:01:11

niczego nikomu:)

więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

AMA i nowy profil

Podobne pytania

sneaky

Na co kobiety patrzą u mężczyzn?

837 odpowiedzi i komentarzy
czarny