zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta: O mężczyznach

Jak kobiety są w stanie sobie z tym poradzić?

~Gość | 28 maja 2017 19:29:51 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Te czasy są takie, że znalezienie sobie kochanki jest dziecinnie proste. A jeśli mężczyzna jest całkiem przystojny to już w ogóle przechlapana sprawa. Ja bym się bała być w związku bo cały czas bym się zastanawiała czy on nie ma konta na jakimś badoo albo tinderze. Nieraz kobiety nie mają pojęcia, że ich partnerzy mają te cholerne konta na portalach i nigdy się nie dowiadują. Ja wiem, że zaraz ktoś będzie rzucał banałami, że na tym polega zaufanie ale sorry, takie mamy czasy i taki styl życia, że ludzie coraz rzadziej są sobie wierni. Coraz więcej relacji opiera się na seksie. Przecież co ma do stracenia taki facet jak sobie na boku będzie dupczył i partnerka się nie dowie nigdy? Tutaj w domu ma jedzenie pod nos a jak partnerka strzeli focha to może zagadać do jakiejś na portalu i wtedy ma też seks. Proszę tylko nie rzucać tekstami, że kobiety nie są lepsze. Ja nie odwalam takich numerów. Albo jesteś w związku albo do widzenia.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy to jest właśnie ta ,,miłość życia'' jak ją nazywają?

~Gość | 28 maja 2017 17:09:16 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Bardzo mocno się zauroczyłam w jednym chłopaku. Chłopaku bo mieliśmy po 21 lat wtedy. Marzyłam o nim i moja koleżanka powiedziała, że zakochałam się w nim po uszy. Całe wakacje o nim myślałam ale zniechęciła mnie do niego jego niedojrzałość i z biegiem czasu to uczucie do niego zmalało albo zostało mocno stłumione z biegiem czasu. Więc z dwa lata byłam zakochana a teraz kiedy w sumie minęło pięć lat to nadal czuję do niego sentyment. Zmienił się dosyć mocno. Zmężniał i bardzo dojrzał. Właściwie stał się człowiekiem, którego chciałam w nim widzieć lata temu. Ze względu na to, że dojrzał to ta głębia jego osobowości i te szlachetne cechy są widocznie. Bo wcześniej ten infantylizm i głupkowate zachowanie to w nim przykrywały. Ostatnio kiedy staliśmy blisko siebie to zdałam sobie sprawę, że jeśli by mnie pocałował to wcale bym nie protestowała. Nie wiem czemu czuję do niego taki sentyment jakbyśmy przeżyli razem dużo czasu i mieli wspólne wspomnienia bo w sumie nigdy nie poznaliśmy się tak bliżej i nie spędziliśmy ze sobą wiele czasu. Ale z jakiegoś powodu to ciągle powraca. Już trzeci raz od tych pięciu, sześciu lat. Nie znałam wielu mężczyzn ale nie znałam facetów i bardzie ujmującym charakterze niż jego.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
Helen

Czy to go otrzeźwi?

Helen | 28 maja 2017 11:34:39 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Chcę napisać wiadomość do mojego chłopaka bo najlepiej jest mi to wyrazić kiedy to napiszę i może łatwiej będzie do niego dotrzeć bo w trakcie rozmowy mógłby po prostu wyjść. Czy to dobry pomysł napisać do niego coś takiego? Może moglibyście mi coś doradzić, wnioskując z tego co napisałam? Gdzie może tkwić problem, którego mogę nie widzieć?

Pewnie od jakiegoś czasu zauważyłeś, że wszystko zaczęło się między nami psuć. Przynajmniej ja to tak widzę. Twój styl życia powoduje, że nie widzę przyszłości dla tego związku. Nie chodzi tylko o to tak naprawdę. Często mam wrażenie, że to wszystko jest dla ciebie jakąś zabawą i wcale nie traktujesz na serio mnie i naszej relacji. Pewnie byś odpowiedział, że ciebie nie rozumiem ale Ty chyba sam siebie nie rozumiesz. Mówisz często, że ktoś widzi Cię jako zimną i zarozumiałą osobę ale ja odnoszę czasem podobne wrażenie a przecież znam Cię lepiej niż znajomi. Nie wiem dlaczego taki jesteś. Coś mnie do Ciebie wtedy przyciągało ale czuję, że to jest nieodpowiednie. Z jakiegoś powodu kiedy jestem  przy Tobie czuję przypływ energii ale nie tej pozytywnej tylko coś mnie kieruje na tą gorszą stronę. Dlaczego jesteś taki depresyjny i zawsze musisz wyglądać jak osoba, która ma wszystko gdzieś i wszystkich olewa? Jeśli taki naprawdę nie jesteś to mogłeś się przede mną otworzyć. Dlaczego tego nie zrobiłeś? Jeśli mi nie ufasz to tym bardziej nie powinniśmy być razem. Przemyślmy to wszystko od początku. Tak nie może być dłużej.

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Wytłumaczycie mi czemu tacy jestescie?

~Gość | 27 maja 2017 00:09:05 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Wielokrotnie słyszałam opowieści kobiet w związkach i mężatek, że partner wcale im się nie podobał i jak to się mawia- ,,uchodził ją". Z kolei jeśli to kobieta pierwsza się zakochuje lub po prostu pierwsza okazuje zainteresowanie to już ma przej..bane bo taki facet raczej nigdy nie będzie tak się starał jak ten, który sam sobie upatrzyl kobietę. W pewnym sensie w naszej kulturze to kobieta, która czuje coś pierwsza i to okazuje jest widziana jako żałosna osoba i na przegranej pozycji. Facet może się upokarzac i biegać za kobieta i to jest uważane za męskie i kobieta jeszcze może się zastanowić i dać takiemu szanse. Czy to znaczy, że mężczyźni są perfidni i olewaja kobiety zainteresowane nimi i ich to nudzi czy może to my jesteśmy takie głupie,  że dajemy się tak łatwo podejśc i wladowac sie w związek z kimś do kogo nic nie czujemy albo jest tak średnio z tym uczuciem? Czy w sumie nie jest tak, że jesteśmy skazane na tycg, którzy się napatocza.

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Jak znaleźć faceta?

~Gość | 25 maja 2017 17:25:05 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Mnie by już nawet do romansu pasował. Weszłam sobie na taki portal i klikam serduszka na profilach panów,  którzy są w moim guście ale tylko klikaja tez na moim profilu albo jakiś jeden napisze co tam i się rozmowa kończy.  Przecież ja nie będę pisała do nich żeby zena rozmawiali. Co mam zrobić?  Jakbym była facetem to chociaż bym pisała hurtowo do kobiet i byłby efekt bo ktiras by sie odezwala a tak to musze czekać jak jakaś księżniczka w wieży.  

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Crane

Sytuacja z życia wzieta. Co byscie wtedy zrobiły? Pytanie głównie odnoszące się do dziewczyn, ale chłopcy też mogą odpowiedzieć.

Crane | 24 maja 2017 21:21:41 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Idziesz ulicą. I nagle jakiś gościu mówi do Ciebie jesteś ładna. Nie znasz go pierwszy raz widzisz na oczy. A on nagle rzuca Ci pytanie dasz numer telefonu?
Ja osobiście miałam taką sytuację lecz numeru nie podałam.
A wy dziewczyny podacie obcemu facetowi numer? Jeśli nie to dlaczego? Jeśli tak to czym byście się kierowały?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Dziewczyny ? Prawda to :) ?

xxxmaciejkaxxx | 23 maja 2017 01:45:05 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

odpowiedz

Czy on się przejmuje moja opinia?

~Gość | 21 maja 2017 19:26:44 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Ostatnio rozmawiałam na fb z nim i znowu się z nim drażnilam. Bo on ma dziary na rękach i lubi pobalowac wiec kiedy spytał co robie w weekend to odpowiedziałam, że na pewno nie idę do klubu się lansować. Co było aluzja do niego bo on często chodzi do klubow. Dlugo jeszcze mu dogryzalam i on oczywiście wyczuł o co chodzi i napisał ,,Nie bądź  do mnie taka krytyczna" a potem szybko zmienił temat. Czy takiego drania może ranić takie delikatne odgrywanie?  Wcześniej mówił coś o samotności jak krytykowalam ogólnie taki hulaszczy tryb życia innych. Tylko jak w ogóle ktoś z dziarami, lubiały wybić i popisujacy się przed kobietamione być wrażliwy i samotny? On w ogóle nie ma w sobie nic z delikatnosci.  On tak gada, że jest delikatny ale chyba tylko on tak siebie widzi. 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Dlaczego niektóre kobiety przyciągają do siebie najbardziej dużo starszych mężczyzn?

~Gość | 21 maja 2017 18:23:32 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Co mogą mieć w sobie takiego, że bardziej się napalają na nie starsi niż ci młodzi i bardziej niż na inne, które mają powodzenie u rówieśników?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jak to jest teraz z tymi młodymi?

~Gość | 21 maja 2017 00:31:00 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Bo od starszego pokolenia wiem, że jak chłopakowi się podobała dziewczyna to po prostu ją zagadywał. A teraz? Jak jest? Może mlodzi się wypowiedzą?

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 151,6 pkt tadziotadzio
  5. 5 117,8 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

magno kontoanonimowe eien roqq teorertikus fenix8874 le-szcz