zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta: O mężczyznach

Wolałybyście mężczyznę, który miał wiele kobiet czy takiego, który miał ich niewiele?

~Gość | 25 marca 2017 13:36:18 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Ja mam od razu odruch ucieczki jak się okazuje, że facet miał wiele kobiet. To szczególnie może ugodzić od środka jeśli ten ktoś naprawdę się podoba i wydaje się interesujący. Niby to jest dobre pod tym względem, że jest doświadczony i więcej zrozumie i w sypialni też wtedy może być łatwiej i bez uprzedzeń. To tylko taki plus dla mnie. Nie wiem czemu kobietom to z reguły nie przeszkadza bo mężczyźni nie cierpią kiedy kobieta miała wielu i ich to opycha z całą pewnością. Ja też jako kobieta tak mam z mężczyznami, którzy mieli wiele partnerek. Bo jeśli w ciągu kilkunastu lat je często zmieniał to znaczy, że te relacje były krótkotrwałe i szybko sobie znajduje nowe kobiety. Poza tym jeśli była ich duża ilość to ja jestem jedną z wielu więc to nic pochlebiającego. Jako kobieta wolałabym mężczyznę, który wybrał mnie na partnerkę z rozmysłem. Lepszy już taki wybredny, który nie miał wielu partnerek ale był w długich związkach. To świadczy o jego stabilności i umiejętności utrzymania dłużej związku i nie wybieraniu kobiet tak szybko.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
Weandfrozenshakes

Nieśmiały czy niezainteresowany?

Weandfrozenshakes | 25 marca 2017 12:55:50 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jak to wykryc u faceta?? Zaangażowany

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Jak to zmienić?

~Gość | 23 marca 2017 17:57:33 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jestem straszną frajerka bo mężczyźni dają mi do zrozumienia, że się podobam ale jestem nieśmiała i nie umiem flirtowac. Nie umiem wykorzystać kobiecych walorów. Nie umiem tez się kimś zauroczyc. Chyba w ogóle nie ma zdolności do głębszych uczuć bo nigdy czegoś takiego nie czułam a samo zauroczenie miało miejsce z 6 lat temu. Dlaczego relacje damsko męskie są takie trudne?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Gdzie spotkać miłego faceta?

~Gość | 22 marca 2017 20:55:09 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Wiem, że głupie pytanie ale naprawdę już nie wiem gdzie można poznać wartosciowego faceta, który ma poukładane w głowie, nie oszukuje i nie gra kogoś innego. Całe życie źle trafiam. Nie zaczynam związków bo szybko zauważam, że coś jest nie tak. Niektórzy są tacy mili i dowcipni ale to rzadkość i nie mam szansy takich bliżej poznawać. 

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jak się zachowuje taki normalny facet na etapie przed rozpoczęciem związku z kobietą?

~Gość | 22 marca 2017 10:24:04 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jeśli nie jest zwykłym pustakiem,  który szuka tylko panienki na jeden raz? Bo ja mam ograniczone kontakty z płcią przeciwną. Głównie z portali niestety tylko znałam a ci ze znajomych, którzy podrywali to slabo zaczynali. Jeden ciągle mówił na erotyczne tematy a drugi chwalił mój biust. Wiadomo o co chodziło.  Dlatego się zastanawiam czy zawsze tak wygląda podryw czy to były akurat takie nieciekawe przypadki i trafili się po prostu nspalency. Czy każdy facet tak się zachowuje?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Odpowiecie?

~Gość | 19 marca 2017 14:15:10 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

To jest poważne pytanie. Boję się pokazywać swoja milsza stronę i być szczera przy mężczyznach przez to jak się zachowują. To znaczy: Odkąd zaobserwowałam podejście niektórych mężczyzn to nie umiem a raczej boję się traktować ich serio. Na przykład sposób w jaki koledzy z roku mówili o dziewczynach. Taki przedmiotowy. Ta bym zaliczyl a tej bym nie ruszył. Albo jak czytam na forach, że jakiś piszę, że udawał ze słuchał dziewczyny ale czekał, że  zar.cha. Tak samo tak zwani koledzy, przyjaciele dziewczyn i podejście typu: Poudaje miłego i może się do niej dobiorę  albo poczekam aż się rozstanie z chłopakiem to wreszcie zalicze. Oczywiście.. Jak facet się zakocha to ona jest jego księżniczka i wszystko go interesuje. Nagle jest szacunek do niej. Tylko jak można mieć tak selektywny szacunek do człowieka i jedna traktować należycie a resztę  jak kawałek ciała do przeruc..ania jak to określają. Mam już taki uraz, że nie mam chęci rozmawiać z zadn facetem bo sobie myślę, że on i tak ma to gdzieś. Boje się związku bo nie chce być tak traktowana. Są i tacy, którzy traktują należycie każdego ale jest ta obawa,  że trafię na takiego, który mowi o reszcie kobiet właśnie tak bez szacunku. Przecież każda kobieta może mieć w sobie coś ciekawego a nie od razu traktowanie jakby była podczlowiekiem.To ze cie nie trafiła strzała amora i tego nie zauważasz nie znaczy, że taka kobieta jest tylko lachonem do zaliczenia na jedną noc albo jakaś idiotka. Przykre to jest i przez nie umiem się otworzyć do kogoś bo się obawiam takiego podejścia. 

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Jakie mieć do tego podejście?

~Gość | 19 marca 2017 10:57:35 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

To jest poważne pytanie. Boję się pokazywać swoja milsza stronę i być szczera przy mężczyznach przez to jak się zachowują. To znaczy: Odkąd zaobserwowałam podejście niektórych mężczyzn to nie umiem a raczej boję się traktować ich serio. Na przykład sposób w jaki koledzy z roku mówili o dziewczynach. Taki przedmiotowy. Ta bym zaliczyl a tej bym nie ruszył. Albo jak czytam na forach, że jakiś piszę, że udawał ze słuchał dziewczyny ale czekał, że  zar.cha. Tak samo tak zwani koledzy, przyjaciele dziewczyn i podejście typu: Poudaje miłego i może się do niej dobiorę  albo poczekam aż się rozstanie z chłopakiem to wreszcie zalicze. Oczywiście.. Jak facet się zakocha to ona jest jego księżniczka i wszystko go interesuje. Nagle jest szacunek do niej. Tylko jak można mieć tak selektywny szacunek do człowieka i jedna traktować należycie a resztę  jak kawałek ciała do przeruc..ania jak to określają. Mam już taki uraz, że nie mam chęci rozmawiać z zadn facetem bo sobie myślę, że on i tak ma to gdzieś. Boje się związku bo nie chce być tak traktowana. Są i tacy, którzy traktują należycie każdego ale jest ta obawa,  że trafię na takiego, który mowi o reszcie kobiet właśnie tak bez szacunku. Przecież każda kobieta może mieć w sobie coś ciekawego a nie od razu traktowanie jakby była podczlowiekiem.To ze cie nie trafiła strzała amora i tego nie zauważasz nie znaczy, że taka kobieta jest tylko lachonem do zaliczenia na jedną noc albo jakaś idiotka. Przykre to jest i przez nie umiem się otworzyć do kogoś bo się obawiam takiego podejścia. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Dlaczego oni tak się zachowuja?

~Gość | 17 marca 2017 16:35:35 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Często bywa tak, że mężczyźni dziwnie się przy mnie zachowują. Mało mówią i nie patrzą mi w oczy. Jakby nie chcieli rozmawiać albo mnie nie lubili. Często nawet jak to jest ktoś kogo widziałam z 3 razy to tak się dzieje. Parę lat temu to wplywalo na moje zachowanie i robiłam się bardziej spieta. Teraz próbuje to olewac ale to trochę dziwne. Mówię teraz więcej i bardziej na luzie, uśmiecham sie a i tak wyczuwam takie zachowanie ze strony mężczyzn. Z reguły tak jest z tymi młodszymi albo bardziej wycofanymi. Z kolei ci gadatliwi mnie nieco zawstydzaja. To jednak obniża moja samoocenę bo wydaje mi się ze mnie nie lubią w sumie za nic. Kiedyś pytałam kolegi czy mnie nie lubi a on zaprzeczył. Chociaż on był bardzo nieśmiały.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy szukasz męża?

~Gość | 16 marca 2017 19:12:50 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy kiedyś to poczuje?

~Gość | 14 marca 2017 17:07:23 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jak to jest być obejmowana i calowana przez mężczyznę na którym zależy i jemu zależy na tobie?
Niby jeszcze jestem w młodym wieku ale boję się,  że tego nigdy nie zaznam. Znaleźć ,,faceta" to można. Nawet jak się nie ma towarzystwa to można poszukać kogoś na portalu randkowym ale znaleźć kogoś na kim zależy i żeby on to samo czuł... nie. MPewnie marudze bardzo ale czuje się taka samotna i niedowartosciowana przez mężczyznę żadnego. 

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 133,1 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 131,8 pkt elsieelsie
  3. 3 108,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 98,9 pkt leone2leone2
  5. 5 96,1 pkt tadziotadzio
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

fenix8874 okonek odrzu cona tadzio ptakwodny eien le-szcz