zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta: O mężczyznach

Ukryta Autorka

Jak pozbyć się błędnego koła myślowego?

Ukryta Autorka | 17 stycznia 2017 22:08:58 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Od zawsze chciałam mieć faceta. Codziennie marzyłam o wielkiej miłości. Za każdym razem odczuwam smutek, gorycz i żal, że tego nie mam w rzeczywistości.
Mam 19 lat i powoli wkraczam w relacje. Ale ciągle się martwię, że nigdy nie znajdę męża, nigdy nie będę miała dzieci..
Nie spodziewam się, że kogoś poznam jak wychodzę z domu, ze stancji. Każdy dzień jest taki, że znikam z oczu chłopaków. Zapominam, że mężczyźni istnieją, bo i tak wiem, że żaden nie zwraca na mnie uwagi. Po prostu idę przed siebie, nie zauważam chłopaków bo oni nie zauważają mnie. Potem czuję żal że żaden nie zwraca na mnie uwagi.

Nie mogę się doczekać kiedy spotkam tego jedynego. Zaczynam wątpić, że kogoś znajdę, naprawdę. Nigdy nie byłam na randce i żaden o mnie nie zabiegał. Nie wiedziałabym o czym rozmawiać, jak uwieść, po prostu nic.

Jednocześnie chce miłości, ale nie chce jej na siłę. Ale już nie mogę funkcjonować w pojedynkę..

Wyobrażam sobie jak to może być w związku:
- kłótnie, które pozwalają wyrzucić z siebie to co się nam się nie podoba, nowe patrzenie na siebie nawzajem, poznanie siebie
- przyjemne uczucie w środku że chce ci się piszczeć ze szczęścia gdy jest osoba obok - nie wiem czy tak jest, ale tak sobie to wyobrażam
- czuć czyiś zapach, uścisk, spojrzenie
- pragnę widzieć ukochanego gdy śpi, budzić się razem, gadać do 4 nad ranem
-troszczenie się nazwajem "załóż czapkę!" itp.
- gotowanie
- wspólne wypady
- droczenie się

Najbardziej mnie boli, że im będę starsza tym mniej czasu bo praca, studia itd.
Nigdy nie byłam w związku i ciągle chce znaleźć faceta. Nie mogę przestać tego chcieć, chociażby dlatego, żeby nie szukać na siłę. Skoro ma on przyjść niespodziewanie to się boję, że ciągle będę oczekiwać, widzieć tego jedynego w każdym chłopaku albo coś(martwie się na zapas). Nie chce na "siłę", ale nie mogę mieć wywalone na facetów -> a co gorsza, w ten sposób nigdy go nie znajdę <- i tak koło się zamyka.

Oto mój konflikt wewnętrzny:

1. Chce chłopaka
2. Ale nie chce go na siłę
3. Nie wytrzymam jeśli nie doświadczę tego uczucia
4. Ale to ma być spontanicznie
5. A jak nigdy nie znajdę
chłopaka?

Jestem nieśmiała, źle się ze sobą czuję (jedynie jak jestem w domu z rodzicami to czuję się szczęśliwa - na stancji w wielkim mieście to mnie dobija).
Ciągle mam wrażenie, że nigdy nie znajdę chłopaka :(

A tak bardzo chciałabym mieć bliską osobę, która by mnie kochała. Chce czuć rozrastające mnie szczęście na widok ukochanego, że jest blisko. Cieszyć się bliskością, żeby móc mu pisać słodkie smsy np jak jest na uczelni lub ma przerwe w pracy, żeby polepszyć mu humor.  Słuchać jego żali odnośnie kolegów, wykładowców czy szefa.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Jakim sposobem sprawdzić czy jestem ładna według facetów z otoczenia?

~Gość | 17 stycznia 2017 00:08:39 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Uważam się za brzydką ale kilku mi mówiło, że jestem ładna ale też niektórzy mnie traktowali jak paszczura. Głównie gorszy odbiór był jak ktoś widział tylko moje zdjęcia bo wychodzę na nich okropnie. Nie wiem jak o sobie myśleć bo trudno mi ocenić swój wygląd. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Czy znacie przystojnych mężczyzn, którzy nie narcyzami i kobieciarzami?

~Gość | 15 stycznia 2017 22:53:15 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Podoba mi sie taki jeden i wydaje sie mily ale moze to tylko pozory. Mówi, że na urodziwa osoby reaguje się pozytywnie a ja reaguje negatywnie bo zawsze mam obawy, że się ktoś taki okaże arogancki albo traktuje kobiety jak trofea. 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 27
odpowiedz
Loser01

Jak wybrnąć z takiej sytuacji?

Loser01 | 14 stycznia 2017 18:34:01 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jeden gość zadawał mi dużo pytań  na temat doświadczeń w związkach a ja nie chciałam żeby wiedział, że jest bardzo małe. Tylko, że kiedy zaczęłam omijać temat i mówić, że nie chce opowiadać to zaczął mnie podpuszczac, że pewnie nie mowie bo nie mam co opowiadac bo doświadczone dziewczyny same opowiadają. To prawda? Jak wybrnąć z takiej sytuacji kiedy wiem, że podswiadome taki gościu  będzie snul domysły czy nie mam o niczym pojęcia i nie mam doswiadczenia. Nie jestem nastolatka wiec to może wydać się komuś dziwne, ze dorosła kobieta nie była z nikim tak na poważnie i mogę stracić na atrakcyjnosci. To taka podwójna pułapka bo jeśli sprawie wrażenie doświadczonej to tez może być źle odebrane.

odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Czy można się wyleczyć ze związku z kimś takim?

~Gość | 14 stycznia 2017 14:28:03 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Nie umiem się zaangażować  w żaden związek bo z żadnym facetem nie czuje się tak dobrze jak z moim eks. Żaden  napotkany nie był nawet w połowie tak interesujący i robiący dobre wrażenie. Jak mogę czuć, że to jest to jeśli żaden nie jest ani trochę tak samo miły i wyrozumiały jak eks i nie wywołuje we mnie takich odczuć? To bardzo boli. To nie jest nawet sentyment tylko z nikim tak się nie czułam nigdy i ostatnio po rozstaniu i kilku randkach nie umiem poczuć tej odwagi i chęci do wszystkiego jak z nim. Nawet się nie da bo tamci faceci nie mają takiego zapału i radości w sobie.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy tez Wam sie wydaje, ze taka osoba ukrywa swoja paskudna osobowosc?

~Gość | 10 stycznia 2017 13:25:34 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Moje kolezanki maja takiego znajomego i z pare razy mialam z nim do czynienia. Na poczatku zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie ale teraz mam watpliwosci. Jemu wlasciwie nie ma co zarzucic. Jest wesoly, kontaktowy i zawsze usmiechniety. Z reguly kiedy spotykalam nowa osobe to zauwazalam, ze np. Lubi plotkowac, ze jest mrukiem i milczy, ze marudzi i tak dalej. Z nim tak nie bylo i pomyslalam, ze pewnie maskuje negatywne emocje. Dopiero jak gralismy wszyscy w kregle to zauwazylam, ze lubi zwracac na siebie uwage i przykrywal sztucznym usmiechem niezadowolenie jak mial malo punktow bo potem zaczal mamrotac, ze mogl lepiej. Ponadto slyszalam, ze kiedys mial trudny okres w zyciu dlatego nie wiem czy to w glebi wrazliwy facet, ktory sie sili na bycie milym bo nie jest wcale taki pewny siebie czy moze to dupek, ktory udaje milego.

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Z jakiego powodu tacy faceci tak robia?

~Gość | 9 stycznia 2017 13:54:13 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Juz dwa razy mialam takie sytuacje, ze ktos mi sie podobal i specjalnie wzbudzal we mnie zazdrosc. Raz celowo jak juz mial kogos to stal i sie migdalil z ta dziewczyna a potem ten drugi raz z kumpelami szedl pod reke i sprawdzal czy patrze. Potem  odwalal taka szopke z inna kolezanka o ktora bylam zazdrosna. Skad taka podlosc? Czy to zbrodnia byc zauroczona kims?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Loser01

Dlaczego nie ma dobrego rozwiazania w takiej sytuacji?

Loser01 | 9 stycznia 2017 00:01:49 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jesli wyjatkowo podoba mi sie konkretny mezczyzna to nic nie zyskam jesli nie dam mu tego do zrozumienia. Jesli powiem wprost co czuje to bedzie zbyt pewny siebie i pomysli, ze od razu planuje z nim powazny zwiazek, malzenstwo czy cos w tym stylu i sie zniecheci. Nie bede zadnym wyzwaniem. W takim razie nie mozna nic zrobic jesli kobiecie zalezy?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Dlaczego przystojni mezczyzni nie zwracaja tak uwagi na kobiety jak ci mniej urodziwi?

~Gość | 6 stycznia 2017 15:21:06 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jeszcze nigdy nie zauwazylam zeby taki facet ogladal sie za kims albo nawet zerknal na kobiete. Czy to musi byc jakas powalajaca pieknosc czy sa zbyt narcyzowaci by zwracac uwage? Jaki moze byc powod? To dosyc dziwne.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
DamianMoszekJan

Pierwsza randka

DamianMoszekJan | 6 stycznia 2017 12:29:00 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jakie są najgorsze wpadki
na pierwszej randce.?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

tadzio Malita ptakwodny mk777 magno odrzu cona Catbert