zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta: Pozostałe

Bingola

Drodzy Panowie, jak byście zareagowali, gdyby znajoma poprosiła Was na wesele jako osobę towarzyszącą?

Bingola | 20 marca 2017 13:02:17 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam koleżankę w takiej sytuacji (ok. 50tki, ale dość atrakcyjna, po rozwodzie) – ma zaproszenie na wesele,  ale nie chciałaby się bawić sama. Czy wypada jej poprosić o towarzystwo kogoś ze znajomych (dalszych, bo bliższych przyjaciół już przepytała)?  Jej nie chodzi o nic więcej, ale boi się, że zostanie to źle odebrane przez potencjalnego partnera do zabawy.

Poradźcie jej coś!

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
MamPytaniexD

Dziewczyna ma mnie dosyć co o tym myślicie ?

MamPytaniexD | 19 marca 2017 22:16:29 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Męczę dziewczynę żeby rzuciła fajki jest ode mnie starsza (30 lat) i pali. Boje się samotności (rak lub brak posiadania dzieci) w przyszłość ale ją kocham i chciałbym żeby przestała palić. Ze względu na palenie dziewczyna nie chce razem zamieszkać co mnie zraniło. Można to zinterpretować tak ze woli palić i przeznaczać 300 zł na rujnowanie swojego zdrowia niż na wspólne mieszkanie. Trochę się zdenerwowałem na takie priorytety. Ale też ostatnio męcze ją bardziej zeby rzuciła bo w sumei znalazłem mieszkanko i czytałem ze łatwiej rzucić jak sie zmieni srodowisko. Ale nic jej nie mówiłem. I znów się kłóciliśmy. Myślałem przez ponad rok ze warto czekać aż rzuci bo mimo jej wady kocham ją. Ale ona nie chce stwierdziała ostatno ze woli adoptować dziecko (zdaje mi się ze tylko dlatego bo mówiła ze w ciaży rzuci a nie chce rzucac). Dziś coś we mnie pękło :(  Kto mnie pocieszy i powie ze wszystko będzie ok ? :x

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
znafca_żyta

w nawiązaniu... Sondaż

znafca_żyta | 19 marca 2017 09:13:25 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W nawiązaniu do niedawnego pytania... Czy zakupy dla kobiet są lepsze niż seks?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Opinie ludzi.

~nickgosc | 18 marca 2017 15:45:19 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chcem zmienić fryzurę na całkowicie inną, ale boję się opinii innych ludzi. Rok temu też zmieniłam fryzurę na całkowicie inną i jedni mówili, że fajnie wyglądam a drudzy, że brzydko wyglądam a ja uważam, że fajnie wyglądałam. Pozytywnych opinii było o wiele więcej niż tych negatywnych a nawet 2 moje znajome ze szkoły zrobiły sobie takie fryzury jak ja. Jak nie zwracać aż tak dużej uwagi na zdanie innych ludzi? Wiem, że nie powinno się mieć na całego wywalone w zdanie innych, ale u mnie jest tak, że bardziej słucham innych niż siebie...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Damskie fryzury

~nielubięrutyny | 17 marca 2017 20:22:18 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witajcie, jakieś pół roku temu zmieniłam fryzurę, ale już mi się znudziła. Włosy mam do ramion i grzywkę na bok, a włosy na lewym boku mam na ok 4 cm bo miałam zgolony bok i włosy mam z natury takie coś pomiędzy kręconymi a falowanymi, ale prostuję bo w prostych lepiej wyglądam. Proszę o wklejenie kom fotki jakiś fryzur, ale nie takich nudnych jak np. grzywka na bok i rozpuszczone, kok, kitka, warkocz itd. ... Żeby nie były takie nudne, ale takie inne, różniące się od innych. Tylko też bez przesady... 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
tomek101

Torebka filcowa na prezent ?

tomek101 | 15 marca 2017 08:36:47 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co myślicie o takiej torebce filcowej dla żony na prezent urodzinowy ?
Kilka razy już wspominała o torebce z filcu ale jeszcze żadnej nie kupiła.
Moja wybranka  - http://cote.com.pl/filcowa-torebka-listonoszka-mandala-v3-t151003.html

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
tulip

Oczyszczanie twarzy szczoteczka

tulip | 14 marca 2017 14:45:13 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie do pań - macie jakieś doswiadczenia z elektrycznymi szczoteczkami do twarzy? możecie coś polecić?

odpowiedz

Jakie jest Wasze zdanie?

~######### | 11 marca 2017 20:36:48 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na temat kobiet/dziewczyn, które zachowaniem lekko przypominają faceta (typu przykład: "no siema mordo co tam słychać?") heheh , są takie twarde i trudno je złamać (dla nie kumatych- cały czas mowa o zachowaniu) itd.
Moje zdanie jest takie, że kobiety jak i dziewczyny zachowujące się tak są bardziej w porządku. Nie zachowują się jak księżniczki, nie łatwo je złamać w sensie takim, że nie obrażają się za wszystko i są bardziej wyluzowane.
PS. Bez spin jeśli komuś nie pasi wpis to omiń- nie spamuj zbędnymi komentarzami...

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

nie trzymanie moczu

~Gość | 10 marca 2017 18:35:44 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy to możliwe ze od biegania nie trzymam moczu biegam 10 15km dziennie od 8lat mam 44 jestem zdrowa tylko teraz to sie dzieje. Ćwicze mieśnie jest lepiej ale biegać juz nie moge:(((

odpowiedz

Jaki mam rozmiar biustonosza?

~Gość | 8 marca 2017 11:39:23 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jeśli pod biustem mam 67 cm, a w biuście 82 ;)

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 36,6 pkt elsieelsie
  2. 2 21,7 pkt tadziotadzio
  3. 3 14,5 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 13,3 pkt BingolaBingola
  5. 5 11,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Kropl@ Naevia collins01 tadzio Antykwa eien magno