zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta

Czy dziewczyna nosząca rozmiar stanika 70B jest płaska jak deska?

~Gość | 17 sierpnia 2017 17:41:30 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

J.w

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy naprawdę ważę w sam raz?

~Marzycielka1719 | 17 sierpnia 2017 17:27:40 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam 168 cm wzrostu i ważę 44 kg. Moja babcia mówi że nie jestem ani za chuda, ani za gruba. Taka akurat.Uważa, że jakbym ważyła z 54 kg to już byłabym pulpetem :o Może mam po prostu taką budowę. Wzrostu nie zawyżyłam sobie tutaj ani o centyemetr, a wagi nie zmniejszyłam o ani jeden kilogram :) :)

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Czy odbija mi od samotności czy naprawdę coś do niego czuje?

~Gość | 16 sierpnia 2017 00:03:28 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Znamy się dosyć długo ale nie myslalam nigdy o nim jako o moim mężczyźnie. Ogólnie jakoś nikogo ostatnimi czasy nie widziałam jako swojego partnera. Wczesniej dał mi do zrozumienia,  że chce ze mną być. Wczoraj coś we mnie wstąpiło i miałam ochotę go pocałować.  Zrobiła się gorąca atmosfera i skończylo się to seksem.  Nie da się ukryć,  że to pożądanie jest i było fajnie ale dzisiaj mam wyrzuty sumienia bo nie jest tak, że za nim szaleje teraz. W trakcie seksu tak mi się wydawało ale może podoba mi się sam fakt jak na mnie patrzy i ze jestem dla niego ważna i w sypialni czułam się pożądana.  Nie chciałabym,  żeby zniknął zowego życia ale mam mieszane uczucia. Brakuje mi miłości ale mam wątpliwości co do nas.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Rozikowa

Pytanie

Rozikowa | 15 sierpnia 2017 12:04:33 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jak się nazywa 17 rocznica ślubu.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Jak pozbyć się dziwnych myśli?

~nick tymczasowy_____ | 14 sierpnia 2017 22:38:12 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Bardzo się wstydzę tematu seksualności. 
Nigdy nie miałam chłopaka. I zdaję sobie sprawę, że jestem w młodym wieku i całe życie przede mną, ale mimo to nachodzą mnie myśli, że nigdy nie znajdę faceta, nie założę rodziny. 
Mam 20 lat a czuję się jakby żadna osoba nie była w stanie zakochać się we mnie. Jak patrzę na rówieśniczki, które są doświadczone (otwarte na tematy dotyczące seksu) to im zazdroszczę, że mogą posmakować radości ze swoim partnerem.
Jak widzę miłosne reklamy, filmy to od razu przełączam. Potem pojawia się fala smutku i żalu. 
Gdy pojawia się reklama prezerwatyw, tabletek to czuję złość, że to w ogóle istnieje.
Piszę ten post, bo nie mam się komu wyżalić. Może ktoś miał podobny problem i konstruktywnie go rozwiązał? 
Czuje się jak alkoholik, tylko inaczej. 
Często zakochiwałam się platonicznie, bo to było cudownie marzyć o miłości. Wyobrażałam sobie partnera, co bym z nim robiła. Obsadzałam w to realnych facetów, którzy mi się podobali.
Czułam potem nienawiść do samej siebie, że nikt nie potrafi się we mnie zakochać. Czułam też zazdrość, że koleżanki są szczęśliwe w związku, czują się lepsze i pewnie mnie traktują jako "starą pannę".

Moja przyjaciółka kiedyś zazdrościła mi, że mam uczucia(miłość platoniczna) bo ona nie może - nie czułam się lepsza ani gorsza, byłam w szoku, że mi zazdrościła, bo nie miała czego. Potem odwróciło się - ona miała adoratorów, chłopaków a ja wręcz wyłam z zawiści. Wydawało mi się, że skoro kiedyś mi zazdrości to teraz czuje się lepiej, bo dostała coś więcej niż ja... Czuję się w jej towarzystwie upokorzona, że uważa mnie za coś gorszego. 

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i nie będziecie dla mnie zbyt ostrzy. Ale jak się domyślam - w ludziach jest tyle jadu ostatnio - pewnie dostanę tyle nieprzyjemnych słów, które mi nie mają pomóc tylko zaszkodzić to i tak dziękuję, że znaleźliście czas, żeby mi dojechać. 
Chciałabym podziękować też tym, którzy zechcą mi pomóc - bo wierzę, że są dobre duszyczki tutaj, które mnie zrozumieją. 

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
elsie

Jakie wrazenie wywiera na Was ta panna?

elsie | 14 sierpnia 2017 17:11:49 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

wiecie na pewno kto to jest. mnie sie nie podoba...

Podobny obraz

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz

Dlaczego większość mężczyzn nie lubi/nie docenia nietypowej, oryginalnej urody?

~Gość | 14 sierpnia 2017 16:08:20 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

I nie chodzi tutaj o ładną inaczej tylko o rzadziej spotykana, mniej klasyczna i mniej podobna do innych. Ponoć według badań mężczyźni właśnie preferują takie pospolite rysy, które się powtarzają w społeczeństwie. Czyli oryginalniejsza znaczy brzydka według nic

odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

......

~Czorna | 10 sierpnia 2017 18:40:16 | kategoria: Kobieta, Ciąża

• G+
  • Facebook

Ja też mam podobny problem jestem 31/32 tydzień ciąży i moje przybieranie na wadze wacha się między 2-3 kg przez całą ciąże ( jest to 4 ciąża ) pierwsze 2 ciąże przytylam po 6 kg w 3 ciąży 17 kg a teraz nie mogę w ogóle przytyć ledwo 2 kg przytylam i nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. Wszystkie wyniki badań wychodzą mi w normie

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Jezuuu co ja dzisiaj w nocy przeżyłam masakra

~Gość | 10 sierpnia 2017 16:07:27 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

miałam straszliwy koszmar i obudziłam się!! patrze na telefon godzina 02.59 byłam normalnie cała mokra ze strachu a za chwile słyszę że mój zamkniety laptop się wybudził a 5s później włączył się komputer mojego meża samoczynnie!!! wzięłam nogi za pas i uciekłam do kojca do moich psów i przesiedziałam tam do czasu aż się rozjaśniło Rano gdy mąż przyszedł z pracy to mnie wyśmiał i powiedział że o 3 w nocy komputery automatycznie się aktualizują gdy nie są wyłączone tylko uśpione a ja głupia przez ponad godzine w samej pidżamie przesiedziałam w kojcu z psami ale powiem szczerze że serce mi mało nie wylazło

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Jaki vat na artukuły spożywcze obowiązuje w 2017 roku ?

~Gość | 10 sierpnia 2017 00:49:37 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Bo kiedyś to było jasne. Artykuły spożywcze z 8% stawką VAT

Stawka Vat w wysokości preferencyjnej, 8% nakładana będzie na następujące grupy asortymentowe produktów spożywczych:

• Mąki, mączki i granulki z ryb, skorupiaków, mięczaków lub pozostałych bezkręgowców wodnych, niejadalne,
  • Ziemniaki suszone, nawet pocięte w kawałki lub plasterki, ale dalej nieprzyrządzone
  • Ziemniaki suszone w postaci mąki, mączki, płatków, granulek,
  • Ziemniaki przetworzone lub zakonserwowane, gdzie indziej niesklasyfikowane,
  • Warzywa zakonserwowane tymczasowo,
  • Warzywa suszone, włączając grzyby,
  • Warzywa i owoce, krojone i zapakowane,
  • Fasolę zakonserwowaną w inny sposób niż octem lub kwasem octowym, z wyłączeniem gotowych dań z warzyw,
  • Groszek zakonserwowany w inny sposób niż octem lub kwasem octowym, z wyłączeniem gotowych dań z warzyw,
  • Warzywa (z wyłączeniem ziemniaków), owoce, orzechy i pozostałe jadalne części roślin, przetworzone lub zakonserwowane octem lub kwasem octowym,
  • Owoce i warzywa przetworzone i zakonserwowane, z wyłączeniem produktów o zawartości alkoholu powyżej 1,2%,
  • Dżemy, galaretki owocowe, przeciery i pasty z owoców lub orzechów,
  • Orzechy, orzeszki ziemne, prażone, solone lub przetworzone w inny sposób,
  • Owoce i orzechy zakonserwowane tymczasowo, nie nadąjące się do bezpośredniego spożycia,
  • Pozostałe owoce przetworzone, suszone lub zakonserwowane,
  • Skrobie; inulina; gluten pszenny; dekstryny i pozostałe skrobie modyfikowane,
  • Glukoza i syrop glukozowy; fruktoza i syrop fruktozowy; cukier inwertowany; cukry i syropy z cukru, gdzie indziej niesklasyfikowane,
  • Olej kukurydziany,
  • Wyroby ciastkarskie i ciastka, świeże,
  • Cukier trzcinowy lub buraczany surowy, w postaci stałej,
  • Melasa,
  • Owoce, orzechy, skórki z owoców i pozostałe części roślin, zakonserwowane cukrem,
  • Substytuty kawy; ekstrakty, esencje i koncentraty z kawy lub substytutów kawy; łupiny i łuski kawy,
  • Sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy oraz gotowa musztarda
  • Przetwory homogenizowane oraz żywność dietetyczna,
  • Zupy i buliony oraz przetwory z nich,
  • Mączka i granulki lucerny,
  • Gotowa karma dla zwierząt domowych.
Artykuły opodatkowane stawką obniżoną,5%

Podatek VAT w wysokości 5% zapłacimy między innymi od produktów z grup asortymentowych:

• Mięso z bydła, owiec, kóz, koni i pozostałych zwierząt koniowatych, bądź drobiu, świeże lub schłodzone,
  • Podroby jadalne z bydła, świń, owiec, kóz, koni i pozostałych zwierząt koniowatych, świeże lub schłodzone,
  • Mięso zamrożone z drobiu, bydła, świń, owiec, kóz, koni oraz podroby jadalne,
  • Tłuszcz z bydła, owiec, kóz, drobiu lub świń,
  • Ryby, filety rybne i pozostałe mięso z ryb, wraz z podrobami, świeże, schłodzone lub zamrożone, albo solone, suszone i wędzone,
  • Kawior i namiastki kawioru,
  • Skorupiaki zamrożone lub zakonserwowane w inny sposób,
  • Ziemniaki, inne warzywa, owoce i orzechy zamrożone,
  • Soki warzywne owocowe oraz ich mieszaniny,
  • Oleje i tłuszcze oraz ich frakcje z ryb i ssaków morskich,
  • Olej sojowy, z oliwy z oliwek, z orzeszków ziemnych, słonecznikowy, z nasion bawełny, z rzepaku, gorczycy, rzepiku, palmy, kokosa,
  • Woski roślinne,
  • Margaryna i podobne tłuszcze jadalne,
  • Mleko płynne przetworzone, mleko i śmietany o zawartości tłuszczu >6%, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku,
  • Kazeina, serwatka, laktoza,
  • Lody śmietankowe i pozostałe lody jadalne,
  • Ryż łuskany,
  • Mąka pszenna lub żytnio-pszenna,
  • Kasze, mączki i granulki zbożowe, gdzie indziej niesklasyfikowane,
  • Pieczywo świeże, chrupkie, suchary, tostowe,
  • Makarony, pierogi, kluski i podobne wyroby mączne,
  • Gotowe posiłki i dania na bazie mięsa, podrobów lub krwi,
  • Jaja bez skorupek oraz żółtka jaj, świeże lub zakonserwowane; jaja w skorupkach, zakonserwowane lub ugotowane; albumina jaja.

Wszystkie pozostałe produkty spożywcze opodatkowane są stawką 23% VAT.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 233,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 97,2 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów