zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta

Czy on się przejmuje moja opinia?

~Gość | 21 maja 2017 19:26:44 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Ostatnio rozmawiałam na fb z nim i znowu się z nim drażnilam. Bo on ma dziary na rękach i lubi pobalowac wiec kiedy spytał co robie w weekend to odpowiedziałam, że na pewno nie idę do klubu się lansować. Co było aluzja do niego bo on często chodzi do klubow. Dlugo jeszcze mu dogryzalam i on oczywiście wyczuł o co chodzi i napisał ,,Nie bądź  do mnie taka krytyczna" a potem szybko zmienił temat. Czy takiego drania może ranić takie delikatne odgrywanie?  Wcześniej mówił coś o samotności jak krytykowalam ogólnie taki hulaszczy tryb życia innych. Tylko jak w ogóle ktoś z dziarami, lubiały wybić i popisujacy się przed kobietamione być wrażliwy i samotny? On w ogóle nie ma w sobie nic z delikatnosci.  On tak gada, że jest delikatny ale chyba tylko on tak siebie widzi. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Dlaczego niektóre kobiety przyciągają do siebie najbardziej dużo starszych mężczyzn?

~Gość | 21 maja 2017 18:23:32 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Co mogą mieć w sobie takiego, że bardziej się napalają na nie starsi niż ci młodzi i bardziej niż na inne, które mają powodzenie u rówieśników?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

sex na weselu?

~nikoś | 21 maja 2017 11:15:00 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć, zaprosiłem dziewczynę niedawno poznaną na wesele. I otóż zapytała mnie czy bym jej nie przenocował po imprezie u siebie mimo że mogę ją odwieźć tych 100km do domu. Więc automatycznie pomyślałem że ma ochotę na coś więcej. A po chwili dodała że chyba może liczyć na moje zaufanie. Więc jednak nie? Sam nie wiem czy ona chce czy nie

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Jak to jest teraz z tymi młodymi?

~Gość | 21 maja 2017 00:31:00 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Bo od starszego pokolenia wiem, że jak chłopakowi się podobała dziewczyna to po prostu ją zagadywał. A teraz? Jak jest? Może mlodzi się wypowiedzą?

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
harmonik

Co zrobiłyby userki z pytamy, gdyby pod wpływem pigułki gwałtu, aktywnie uprawiały seks z Arabami, w tym robiłyby im "loda", Sondaż

harmonik | 19 maja 2017 12:00:40 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

i wszystko to byłoby nagrane, co byłoby im pokazane, i zapowiedziane, aby trzymały buzie na kłódkę i były grzeczne, bo inaczej filmiki ujrzy cała Polska?

http://www.tvp.info/30321169/smierc-polki-w-egipcie-sledczy-sprawdzili-czy-ma-zwiazek-z-samobojstwem-modelki

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Czy jestem jakaś dziwna? Czy znacie takie przypadki?

~Gość | 18 maja 2017 00:02:23 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Poznałam chłopaka, który ledwo co zaczął 18 lat. Ja jestem 8 lat starsza od niego ale podoba mi się i czuję się trochę dziwnie bo to przecież dzieciak. Właściwie pełnoletni ale ja niedługo dobiję do trzydziestki a on nawet nie zaczął studiów. To fakt, że jest dojrzały jak na swój wiek i chyba nawet bardziej niż niejeden facet w moim wieku. Mnie się podoba jego charakter ale jak bardziej dojrzeje to będzie na pewno przystojny bo teraz to każdy myśli, że on ma z 15 lat. W sumie ludzie mnie nie obchodzą ale jakby tylko rok był młodszy i coś by.. ten tego to by był paragraf na mnie odpowiedni ;)

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
znafca_żyta

Gwałty

znafca_żyta | 17 maja 2017 22:45:16 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak myślicie, gdyby Polska przyjęła 7 tysięcy uchodźców, to skutkowałoby to iloma gwałtami tygodniowo? 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz

Do ladnie uksztaltowanych kobiet, czy to czujecie?

~migmig | 17 maja 2017 14:23:48 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

taki rozdzwiek, niepewnosc, czy mezczyzna wasz (tylko, glownie) kocha wasze cialo czy was? czy to jest jakikolwiek problem dla was jesli kochal by przedewszystkim wasze cialo?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
harmonik

Czy faceci rozumieją, czy mają wyobrażenie, co to znaczy być kobietą i matką? Sondaż

harmonik | 17 maja 2017 09:50:03 | kategoria: Kobieta, Ciąża

• G+
  • Facebook

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/mama-po-porodzie/bole-po-porodzie-Jak-usmierzyc-bole-i-dolegliwosci-wystepujace-w-poogu_35648.html.

Niedawno poruszałem ten temat, aby wynagrodzić kobietom ich nieporównanie trudniejsze życie od męskiego, ale nie spotkałem się z poparciem na pytamy.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
znafca_żyta

Góralki

znafca_żyta | 17 maja 2017 03:17:47 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Czy wszystkie góralki są takie jak ta z ballady Laskowika? Mrugnięcie

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 321,5 pkt elsieelsie
  2. 2 112,9 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 83,1 pkt okonekokonek
  4. 4 59,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 57,0 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów