zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta

MamPytaniexD

Dziewczyna ma mnie dosyć co o tym myślicie ?

MamPytaniexD | 19 marca 2017 22:16:29 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Męczę dziewczynę żeby rzuciła fajki jest ode mnie starsza (30 lat) i pali. Boje się samotności (rak lub brak posiadania dzieci) w przyszłość ale ją kocham i chciałbym żeby przestała palić. Ze względu na palenie dziewczyna nie chce razem zamieszkać co mnie zraniło. Można to zinterpretować tak ze woli palić i przeznaczać 300 zł na rujnowanie swojego zdrowia niż na wspólne mieszkanie. Trochę się zdenerwowałem na takie priorytety. Ale też ostatnio męcze ją bardziej zeby rzuciła bo w sumei znalazłem mieszkanko i czytałem ze łatwiej rzucić jak sie zmieni srodowisko. Ale nic jej nie mówiłem. I znów się kłóciliśmy. Myślałem przez ponad rok ze warto czekać aż rzuci bo mimo jej wady kocham ją. Ale ona nie chce stwierdziała ostatno ze woli adoptować dziecko (zdaje mi się ze tylko dlatego bo mówiła ze w ciaży rzuci a nie chce rzucac). Dziś coś we mnie pękło :(  Kto mnie pocieszy i powie ze wszystko będzie ok ? :x

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
miscellaneous

Cesarka

miscellaneous | 19 marca 2017 18:30:56 | kategoria: Kobieta, Ciąża

• G+
  • Facebook

czy to prawda ze po cesarce zawsze zostaje fałda na brzuchu? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Odpowiecie?

~Gość | 19 marca 2017 14:15:10 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

To jest poważne pytanie. Boję się pokazywać swoja milsza stronę i być szczera przy mężczyznach przez to jak się zachowują. To znaczy: Odkąd zaobserwowałam podejście niektórych mężczyzn to nie umiem a raczej boję się traktować ich serio. Na przykład sposób w jaki koledzy z roku mówili o dziewczynach. Taki przedmiotowy. Ta bym zaliczyl a tej bym nie ruszył. Albo jak czytam na forach, że jakiś piszę, że udawał ze słuchał dziewczyny ale czekał, że  zar.cha. Tak samo tak zwani koledzy, przyjaciele dziewczyn i podejście typu: Poudaje miłego i może się do niej dobiorę  albo poczekam aż się rozstanie z chłopakiem to wreszcie zalicze. Oczywiście.. Jak facet się zakocha to ona jest jego księżniczka i wszystko go interesuje. Nagle jest szacunek do niej. Tylko jak można mieć tak selektywny szacunek do człowieka i jedna traktować należycie a resztę  jak kawałek ciała do przeruc..ania jak to określają. Mam już taki uraz, że nie mam chęci rozmawiać z zadn facetem bo sobie myślę, że on i tak ma to gdzieś. Boje się związku bo nie chce być tak traktowana. Są i tacy, którzy traktują należycie każdego ale jest ta obawa,  że trafię na takiego, który mowi o reszcie kobiet właśnie tak bez szacunku. Przecież każda kobieta może mieć w sobie coś ciekawego a nie od razu traktowanie jakby była podczlowiekiem.To ze cie nie trafiła strzała amora i tego nie zauważasz nie znaczy, że taka kobieta jest tylko lachonem do zaliczenia na jedną noc albo jakaś idiotka. Przykre to jest i przez nie umiem się otworzyć do kogoś bo się obawiam takiego podejścia. 

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Jakie mieć do tego podejście?

~Gość | 19 marca 2017 10:57:35 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

To jest poważne pytanie. Boję się pokazywać swoja milsza stronę i być szczera przy mężczyznach przez to jak się zachowują. To znaczy: Odkąd zaobserwowałam podejście niektórych mężczyzn to nie umiem a raczej boję się traktować ich serio. Na przykład sposób w jaki koledzy z roku mówili o dziewczynach. Taki przedmiotowy. Ta bym zaliczyl a tej bym nie ruszył. Albo jak czytam na forach, że jakiś piszę, że udawał ze słuchał dziewczyny ale czekał, że  zar.cha. Tak samo tak zwani koledzy, przyjaciele dziewczyn i podejście typu: Poudaje miłego i może się do niej dobiorę  albo poczekam aż się rozstanie z chłopakiem to wreszcie zalicze. Oczywiście.. Jak facet się zakocha to ona jest jego księżniczka i wszystko go interesuje. Nagle jest szacunek do niej. Tylko jak można mieć tak selektywny szacunek do człowieka i jedna traktować należycie a resztę  jak kawałek ciała do przeruc..ania jak to określają. Mam już taki uraz, że nie mam chęci rozmawiać z zadn facetem bo sobie myślę, że on i tak ma to gdzieś. Boje się związku bo nie chce być tak traktowana. Są i tacy, którzy traktują należycie każdego ale jest ta obawa,  że trafię na takiego, który mowi o reszcie kobiet właśnie tak bez szacunku. Przecież każda kobieta może mieć w sobie coś ciekawego a nie od razu traktowanie jakby była podczlowiekiem.To ze cie nie trafiła strzała amora i tego nie zauważasz nie znaczy, że taka kobieta jest tylko lachonem do zaliczenia na jedną noc albo jakaś idiotka. Przykre to jest i przez nie umiem się otworzyć do kogoś bo się obawiam takiego podejścia. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
znafca_żyta

w nawiązaniu... Sondaż

znafca_żyta | 19 marca 2017 09:13:25 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W nawiązaniu do niedawnego pytania... Czy zakupy dla kobiet są lepsze niż seks?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Opinie ludzi.

~nickgosc | 18 marca 2017 15:45:19 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chcem zmienić fryzurę na całkowicie inną, ale boję się opinii innych ludzi. Rok temu też zmieniłam fryzurę na całkowicie inną i jedni mówili, że fajnie wyglądam a drudzy, że brzydko wyglądam a ja uważam, że fajnie wyglądałam. Pozytywnych opinii było o wiele więcej niż tych negatywnych a nawet 2 moje znajome ze szkoły zrobiły sobie takie fryzury jak ja. Jak nie zwracać aż tak dużej uwagi na zdanie innych ludzi? Wiem, że nie powinno się mieć na całego wywalone w zdanie innych, ale u mnie jest tak, że bardziej słucham innych niż siebie...

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Damskie fryzury

~nielubięrutyny | 17 marca 2017 20:22:18 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witajcie, jakieś pół roku temu zmieniłam fryzurę, ale już mi się znudziła. Włosy mam do ramion i grzywkę na bok, a włosy na lewym boku mam na ok 4 cm bo miałam zgolony bok i włosy mam z natury takie coś pomiędzy kręconymi a falowanymi, ale prostuję bo w prostych lepiej wyglądam. Proszę o wklejenie kom fotki jakiś fryzur, ale nie takich nudnych jak np. grzywka na bok i rozpuszczone, kok, kitka, warkocz itd. ... Żeby nie były takie nudne, ale takie inne, różniące się od innych. Tylko też bez przesady... 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
biedny miś

Kto Cię szybciej przekona - feministka czy kobieta urodziwa?

biedny miś | 17 marca 2017 16:55:07 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Dlaczego oni tak się zachowuja?

~Gość | 17 marca 2017 16:35:35 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Często bywa tak, że mężczyźni dziwnie się przy mnie zachowują. Mało mówią i nie patrzą mi w oczy. Jakby nie chcieli rozmawiać albo mnie nie lubili. Często nawet jak to jest ktoś kogo widziałam z 3 razy to tak się dzieje. Parę lat temu to wplywalo na moje zachowanie i robiłam się bardziej spieta. Teraz próbuje to olewac ale to trochę dziwne. Mówię teraz więcej i bardziej na luzie, uśmiecham sie a i tak wyczuwam takie zachowanie ze strony mężczyzn. Z reguły tak jest z tymi młodszymi albo bardziej wycofanymi. Z kolei ci gadatliwi mnie nieco zawstydzaja. To jednak obniża moja samoocenę bo wydaje mi się ze mnie nie lubią w sumie za nic. Kiedyś pytałam kolegi czy mnie nie lubi a on zaprzeczył. Chociaż on był bardzo nieśmiały.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Czy szukasz męża?

~Gość | 16 marca 2017 19:12:50 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 85,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,1 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 40,5 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 35,4 pkt tadziotadzio
  5. 5 33,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów