zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Kobieta

Loser01

Jak wybrnąć z takiej sytuacji?

Loser01 | 14 stycznia 2017 18:34:01 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jeden gość zadawał mi dużo pytań  na temat doświadczeń w związkach a ja nie chciałam żeby wiedział, że jest bardzo małe. Tylko, że kiedy zaczęłam omijać temat i mówić, że nie chce opowiadać to zaczął mnie podpuszczac, że pewnie nie mowie bo nie mam co opowiadac bo doświadczone dziewczyny same opowiadają. To prawda? Jak wybrnąć z takiej sytuacji kiedy wiem, że podswiadome taki gościu  będzie snul domysły czy nie mam o niczym pojęcia i nie mam doswiadczenia. Nie jestem nastolatka wiec to może wydać się komuś dziwne, ze dorosła kobieta nie była z nikim tak na poważnie i mogę stracić na atrakcyjnosci. To taka podwójna pułapka bo jeśli sprawie wrażenie doświadczonej to tez może być źle odebrane.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Czy można się wyleczyć ze związku z kimś takim?

~Gość | 14 stycznia 2017 14:28:03 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Nie umiem się zaangażować  w żaden związek bo z żadnym facetem nie czuje się tak dobrze jak z moim eks. Żaden  napotkany nie był nawet w połowie tak interesujący i robiący dobre wrażenie. Jak mogę czuć, że to jest to jeśli żaden nie jest ani trochę tak samo miły i wyrozumiały jak eks i nie wywołuje we mnie takich odczuć? To bardzo boli. To nie jest nawet sentyment tylko z nikim tak się nie czułam nigdy i ostatnio po rozstaniu i kilku randkach nie umiem poczuć tej odwagi i chęci do wszystkiego jak z nim. Nawet się nie da bo tamci faceci nie mają takiego zapału i radości w sobie.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
j84

Czy jeśli pragniemy czegoś za bardzo niż powinnyśmy to kończy się to porażką ?

j84 | 13 stycznia 2017 20:09:04 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie miało prawa się nie udać... wszystko było wedle określonego planu, schematu...
wypełnione każde zalecenie...I guzik factum est... 

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czym najlepiej polerować kieliszki i szkalnki co by nie było smg?

~Dzieo | 13 stycznia 2017 00:04:53 | kategoria: Kobieta, Dom

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Wypis...

~Kiciuś20 | 11 stycznia 2017 08:49:47 | kategoria: Kobieta, Ciąża

• G+
  • Facebook

Czy mogę dostać wypis ze szpitala rok po porodzie? 

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czy tez Wam sie wydaje, ze taka osoba ukrywa swoja paskudna osobowosc?

~Gość | 10 stycznia 2017 13:25:34 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Moje kolezanki maja takiego znajomego i z pare razy mialam z nim do czynienia. Na poczatku zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie ale teraz mam watpliwosci. Jemu wlasciwie nie ma co zarzucic. Jest wesoly, kontaktowy i zawsze usmiechniety. Z reguly kiedy spotykalam nowa osobe to zauwazalam, ze np. Lubi plotkowac, ze jest mrukiem i milczy, ze marudzi i tak dalej. Z nim tak nie bylo i pomyslalam, ze pewnie maskuje negatywne emocje. Dopiero jak gralismy wszyscy w kregle to zauwazylam, ze lubi zwracac na siebie uwage i przykrywal sztucznym usmiechem niezadowolenie jak mial malo punktow bo potem zaczal mamrotac, ze mogl lepiej. Ponadto slyszalam, ze kiedys mial trudny okres w zyciu dlatego nie wiem czy to w glebi wrazliwy facet, ktory sie sili na bycie milym bo nie jest wcale taki pewny siebie czy moze to dupek, ktory udaje milego.

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Chcę ją zaprosić

~Skirex😉😯😰 | 9 stycznia 2017 22:31:11 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dz moglibyście mi udzielić parę rad jak zaprosić dziewczynę na dyskotekę szkolną

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Jak poradzić sobie w życiu?

~... | 9 stycznia 2017 20:35:57 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Jestem straszną introwertyczką, która ma własny światek w wyobraźni(nie jest to autyzm, chyba).

Ostatnio mój humor i nastrój strasznie się pogorszył jak nigdy dotąd(biorę tabletki antykoncepcyjne w celach zdrowotnych). Pragnę związku małżeńskiego, dzieci mimo, że nigdy nie byłam w żadnym związku. Mam 19 lat. Czuje przez to frustracje, że nie mam nikogo bliskiego z kim wiązałabym przyszłość, budowała relację i dzieliła się problemami. No i oczywiście brakuje mi czułości, teraz czuje się jakbym była "wysterylizowana".
Może to i głupie, ale zazdroszczę innym, że mogą cieszyć się wspólnie, płakać, rozmawiać itd. A ja coś czuję, że nigdy nie znajdę miłości swojego życia :( To nie możliwe, żeby ktoś mnie pokochał. Zawsze wybierają pewne siebie, szalone - przeciwieństwo mnie.

Czuję się nieszczęśliwa i samotna. Mam chęć odciąć się od świata, siedzieć w domu i użalać się nad sobą - czułabym się wtedy szczęśliwa.
Na stancji mieszkam z koleżanką i parą - strasznie zazdroszczę parze, że są szczęśliwi a ja nie. Mieszkanie z nimi mnie do tego stopnia dobija, że ciągle jestem sfrustrowana, jak wracam na stancje to czuję potworny stres. W nocy gdy się razem kąpią(?) i się śmieją to czuję potworny ucisk w głowie, że ich tak mocno nienawidzę, frustrację. Odbiera mi to chęci do życia i nadzieję, że ktoś mnie kiedyś pokocha. Nikt na mnie nie czeka kto pokochałby mnie.
Nie chcę być taką desperatką, ale nie mogę przestać mieć myśli takich. Nigdy nie byłam na randce, więc nie wiem jak się zachowywać.

Nie mogę skupić się na nauce. Moim marzeniem w liceum było dostać się na anglistykę i gdy się w końcu dostałam - przestałam odczuwać przyjemność z nauki, tylko męczarnia. Czasami się zastanawiam, że nie mam daru językowego. Mam problemy z językiem polskim a co mówić z językiem angielskim. Spodziewałam się że będzie gramatyka, słówka i słuchanki. A tu doszło tyle tekstów do czytania. To jest dla mnie katorga. Nie sprawia mi przyjemności, mam ogromne zaległości. Nie mogę się nawet skoncentrować na materiale.
W sumie to studiowanie nie zawsze jest przyjemne. I nie jestem pewna czy to dla mnie, czy nie.
Rzucić czy nie rzucić?

odpowiedz

Z jakiego powodu tacy faceci tak robia?

~Gość | 9 stycznia 2017 13:54:13 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Juz dwa razy mialam takie sytuacje, ze ktos mi sie podobal i specjalnie wzbudzal we mnie zazdrosc. Raz celowo jak juz mial kogos to stal i sie migdalil z ta dziewczyna a potem ten drugi raz z kumpelami szedl pod reke i sprawdzal czy patrze. Potem  odwalal taka szopke z inna kolezanka o ktora bylam zazdrosna. Skad taka podlosc? Czy to zbrodnia byc zauroczona kims?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Loser01

Dlaczego nie ma dobrego rozwiazania w takiej sytuacji?

Loser01 | 9 stycznia 2017 00:01:49 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Jesli wyjatkowo podoba mi sie konkretny mezczyzna to nic nie zyskam jesli nie dam mu tego do zrozumienia. Jesli powiem wprost co czuje to bedzie zbyt pewny siebie i pomysli, ze od razu planuje z nim powazny zwiazek, malzenstwo czy cos w tym stylu i sie zniecheci. Nie bede zadnym wyzwaniem. W takim razie nie mozna nic zrobic jesli kobiecie zalezy?

odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 100,0 pkt collins01collins01
  3. 3 65,4 pkt leone2leone2
  4. 4 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
  5. 5 37,9 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów