zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

jak usunąć adres e-mail ?

anonymous | 18 marca 2007 21:39:25 | kategoria: Internet, E-mail

• G+
  • Facebook

bardzo proszę żeby jak najszybciej odpowiedziec mi na moje pytanie i napisać jak to zrobić. bardzo was proszę

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 31 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
yaras

yaras | 18 marca 2007 21:47:43

btw. co to za tag "markdown"? musisz podać więcej szczegółów. jest to mail założony na jakimś komercyjnym serwisie (onet, wp, interia) czy prywatny (wykupiony)? mniemam, że jest to skrzynka typu onet, wp, interia itp. nie znalazłem opcji usuwania konta, ale o ile mnie pamięć nie myli to konto zostanie usunięte po iluś tam miesiącach nieużywania go, ale jeśli zależy Ci na czasie, to możesz napisać, o ironio, maila do adminów z umotywowaną prośbą usunięcia konta.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 18 marca 2007 22:04:15

Było tu.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
kuba89

kuba89 | 18 marca 2007 22:05:28

wiem, że na wp możesz sam usunąć konto, na o2 wysłać e-mail z prośba i bez problemu zlikwidują, jak jest na innych serwisach to nie wiem. A tak poza tym to czemu chcesz usunąć konto, narozrabiałeś nim czy co, wysyłałeś komuś jakieś "nieprzyjazne" listy... :]

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 19 marca 2007 19:53:58

w dokumentacji programów opartych na protokołach pop3 i smtp bedzie napisane ale uważaj abyś zadużo nie usunoł:)

ps jak niemasz na swoim serweże meila to już tylko od drugiej strony zależy czy ci pozwoli to zrobić. a nie lepiej zapomnieć że się go w ogóle miało?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
aduss22

aduss22 | 17 kwietnia 2007 17:41:47

1. Logujesz się (na stronie w której założyłeś stronę)
  2. Klikasz na Ustawienia
  3. Klikasz Usuń konto
  4. Usuwasz

To proste

anonymous | 29 marca 2008 09:39:57

Ja też chciałam usunąć maila, o mam już ich trochę, a ten na interii nie działa w ogóle! Jest beznadziejny! Załączniki mi się nie chcą załączyć, a jeśli się załączął to mail się nie wyśle! :|. Beznadzieja. Zresztą moje rodzeństwo ma też maila na interia.pl i także im dzieje się to samo. Maile nie chcą się wysyłać i tak jak już pisąłam :|.

anonymous | 20 stycznia 2009 19:54:48

a jeśli chcę usunąć e-mail na którym nie mogę się zalogować bo zapomniłem hasła itp.to co wtedy?

anonymous | 5 lutego 2009 11:26:46

na onet: moje dane,wyrejestruj sie koniec!!! Myśle żepomogłam bo samamiałam z tym prblemy

anonymous | 23 lutego 2009 18:19:24

Na wp idzie samemu usunac konto tylko wymagaja peslu a na o2 nie idzie usunac,pisza ze mozesz nie uzywac konta przez 60 dni i sami usuna ale to nie prawda ktos jakis kit pocisl a ludzie mysla ze tak jest i nie wchodza na konto a jak po pewnym czasie wejdziesz kotno istnieje dalej i jaka tutaj filozofia,dlamnie o2 poczta jest najgorsza ze wsztyskich,nawet na interi idzie usunac tylko trzeba dobrze poszukac:)

anonymous | 2 czerwca 2009 00:10:53

w onecie jak wejdziesz sobie w zmiane hasla, wpiszesz nowe i pojawi sie strona z ustawieniami hasel i serwerow. obok adresu mailowego bedzie malymi literkami link "wyrejestruj sie". klikasz go podajesz haslo i gotowe

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 z 4

Podobne pytania

rotor

Narzędzia antyspamowe?

9 odpowiedzi i komentarzy

Jaki program pocztowy?

31 odpowiedzi i komentarzy
bocianczarny

Jak dostać skrzynke na Google ?

10 odpowiedzi i komentarzy
alek12

Outlook i odbieranie poczty

8 odpowiedzi i komentarzy
orsacchiotto

Dlaczego na poczcie nie ma kas fiskalnych?

1 odpowiedzi i komentarzy
kiszka

Co to jest "markdown" ?

3 odpowiedzi i komentarzy
satorian

Natychmiastowe powiadamianie o e-mail

7 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 29,9 pkt LaflxLaflx
  2. 2 29,3 pkt znawczyni ludziznawczyni ludzi
  3. 3 26,8 pkt małaGosiamałaGosia
  4. 4 25,5 pkt birbantbirbant