zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Internet

Tak szczerze ? Kto pamięta Ufo z wielkiego mixa youtube ?

~Gość | 17 stycznia 2017 00:56:00 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=ydNOGZzE_xg

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Ile czasu pozostało pytamy.pl ?

~Gość | 16 stycznia 2017 16:06:49 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Serwis umiera z dnia na dzień...wszyscy odchodzą ,pytań coraz mniej gości coraz więcej końca nie jest wstanie zatrzymać nikt. Czas końca nastał...

Czy zostajesz ? I toniesz waz ze statkiem Czy odchodzisz ? I poszukujesz nowej przystani ?... 

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 16:17:33
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Czas się pożegnać...

anonymous | 16 stycznia 2017 12:37:29 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Nie jest to łatwa decyzja, ale tak będzie najlepiej. Nie mam czasu ani tego zapału co kiedyś, ten serwis już też nie jest taki jak 10 lat temu. Pewnie z tego wyrosłam.
Dlatego składam rezygnację, kasuję konto i biały wilk znika.
Dziękuję za ten przeważnie mile spędzony czas, za setki wpisów, za czytanie tego co mi się wyklikało. Jedni odetchną z ulgą, mają do tego prawo; inni może wspomną, ale nie umieram przecież, tylko nick przestaje istnieć.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, wszystkiego dobrego i do sklikania gdzieś kiedyś.
/anetap1 nick

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... odpowiedz
Bingola

Jak się pozbyć wkurzającego skrótu klawiaturowego?

Bingola | 15 stycznia 2017 17:32:47 | kategoria: Internet, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Sprawa wygląda tak - gdy pisze jakiś tekst w poście to po przypadkowycm naciśnięciu skrótu Alt+ R strona pytamy zmienia wygląd na coś takiego:

Niby można powrócić do poprzedniego widoku za pomocą strzałki wskazanej na czerwono, ale tekst napisany mozolnie znika!
Co ciekawe - dzieje się tak tylko na witrynie pytamy.pl i tylko w Firefoksie, którego używam najczęściej.
Czy spotkaliście się z tym? W razie czego spróbujcie w komentarzu wpisać R z Altem czy wyskoczy wam taki inny widok strony?
Czy można jakoś wyłączyć tę upierdliwą i zupełnie niepotrzebną funkcję? Szukałem po różnych ustawieniach i nie ma, ale pamiętam, że kiedyś wyłączyłem skrót zmieniający przełączanie klawiatury z polskiej na programisty (ctrl+shift)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

powiadomienia na fb

~Gość | 13 stycznia 2017 22:37:47 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jesli zareaguje jakos na zdj znajomego, które zostało skomentowane przez jego znajomych, to przyjdzie im powiadomienie ze ja zareagowałam na zdj które oni skomentowali?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
weekendowa

Macie problem ...?

weekendowa | 13 stycznia 2017 16:26:14 | kategoria: Internet, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Z powiadomieniami i widocznością wszystkich komentarzy ?
Czy też mój sprzęt nawala ? Dezaprobata

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Allegro

~gośćććć | 11 stycznia 2017 20:48:57 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Mam problem z payu na allegro sprzedałam przedmiot w opcji kup teraz i pokazuje mi , że jest wpłata na payu tylko problem jest taki , że nie wiem czy nie mogę wypłacić czy coś żle robie ? Zapłaciłam im tą cała 1,01 gr w celu weryfikacji ustawiłam opcje wypłat tj nr konta itp i , że w każdy dzień roboczy ktoś w czoraj kupił a dość nie mam kasy na koncie o co chodzi ? jest tylko opcja aktywuj wypłaty i tyle i to dałam a kasa dalej jest na payu czy powinam już wysłać towar czy czekać ile mam czekać na ich przelew ? 

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
valeria

Zostałam oszukana na allegro. Czy mam szansę odzyskać pieniądze? Co robić?

valeria | 11 stycznia 2017 19:37:42 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

22 września zmówiłam telefon, po 45 dniach napisałam do tego gościa i odpisał mi że telefon jest wysyłany z zagranicy i może jeszcze przedłożyć się o 60 dni roboczych.Ok, czekam. Po 60 dniach nadal nie ma telefonu. Pisze do niego, odpisał mi ze przesyłka zaginęła i prześle mi pieniądze (700 zł!) wciągu 7-14 dni roboczych. Ok, czekam. Minęło już te dwa tygodnie a pieniędzy nadal nie dostałam! Weszłam sobie w jego profil i poczytalnym opinie sprzed ostatnich 30 dni. Same negatywne i tak samo oszukani jak ja czyli brak produktu, bałamucenie o tym ze paczka zaginęła i brak pieniędzy. Zrobiłam screeny rozmów, opinii i jego profilu. Jutro rodzice idą na policje. Wysalam też wiadomość do allegro. Czy jest jakaś szansa żebym odzyskała te 7 stów? 

Przepraszam za błędy ale jestem na skraju wytrzymałości.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Reklamy - jak informuje na swej stronie internetowej choćby Onet.pl - nie są takie złe, poza tym, że ogłupiają i kradną czas na to ogłupianie?

~Gość | 9 stycznia 2017 22:27:40 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Czyli jeśli dasz się ogłupiać i tracić czas na to ogłupianie, to uzyskasz pożyteczne lub/i ciekawe informacje naukowo-kapitalistycznego świata, więc nie będziesz tak całkiem ogłupiony, a jedynie w połowie, czyli będziesz półgłówkiem?

A mogłyby redakcje portali zaproponować internautom odpłatne korzystanie z ich portali za abonament 2-3 zł na mies. od portalu, wg znanej, dobrej zasady handlowej - niska cena, duży obrót. Wtedy mogłyby co miesiąc uzyskiwać pewne kilka milionów złotych przychodów bez ogłupiających reklam.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów