zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Zbych

Oczym można rozmawiać z Dziewczyną? Na jakie tematy i o czym???

Zbych | 28 marca 2009 22:45:11 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Tak jak wyżej w pytamiu. Proszę o jakąś podpowiedź bo nie mam już tematów.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 23 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi:
weasel

weasel | 28 marca 2009 22:53:35

jak nie masz o czym rozmawiac to lepiej zmien osobe. Po co sie meczyc. Jak sie znajdzie prawdziwa druga polowe to nic nie trzeba wymyslac a szczegolnie pytac internautow o podrzucenie tematow

0 ładowanie danych... 14 ładowanie danych... skomentuj
Ajumiko

Ajumiko | 28 marca 2009 23:03:49
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe II.

Już sobie wyobrażam -ty nawijasz i nawijasz, zaczynasz tematy, główkujesz i produkujesz się, nerwowo zbierasz myśli, pocisz się, a ona tylko kiwa głową albo siedzi jak kołek i tylko acha, ychy, no ... ;)
Ona też powinna dać cos z siebie. Z bliską osobą nawet milczenie nie jest niezręczne.
Rozmawiaj o tym co jest Ci bliskie, o codziennych sprawach.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
Kucici

Kucici | 28 marca 2009 23:10:04

O komputerach.

3 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Gamek

Gamek | 28 marca 2009 23:41:24

zgadzam sie z Ajumiko chyba powinienes zmienic dziewczyne jesli musisz szukac temtow do rozmowy mnie denerwuja dziewczyny ktore nie sa zbyt rozmowne i nie wykazuja zadnej inicjatywy gdy ja sie staram

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 29 marca 2009 01:51:22
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Jak nie ma juz o czym gadac, to znak, ze czas przejsc od slow do czynow.

/SIMON

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 29 marca 2009 03:21:55
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Zacząć od rękoczynów a skończyć na wymianie międzyustrojowej.

3 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
lamalama

lamalama | 29 marca 2009 10:44:02

To się dobraliście. Ale nie martw się, mam poparcie większości. Możesz opowiadać o tym, ile to nie wypiłeś kiedyś i co robiłeś w podstawówce na przerwach.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Zbych

Zbych | 29 marca 2009 10:51:02

Właśnie o to chodzi, że ja siedzę jak ten "kołek" i tylko jej słucham. Bo nie wiem na jaki temat zagadać.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
aromika

aromika | 29 marca 2009 11:17:29

Zależy od osoby. Gdy byłam młodsza, to byłam tak nieśmiała, ze potrzebowałam bardzo dużo czasu, by przestać stresować sie w kontakcie z kimś kogo niezbyt dobrze znałam lub długo się nie widzieliśmy. I choć bardzo chcialam coś opowiedzieć, wypowiedzieć sie, przeprowadzić normalna luźna i sympatyczna rozmowe, to noja nieśmiałość powodowała, iż takie działanie było dla mnie prawie niemożliwe. Przez to pewnie wiele osob 'krzywo na mnie patrzyło'. Ale cóż miałam zrobić... Miłam nadzieję, ze kiedys stanę się śmielsza. I powiem ci, ze sie udało :) Czasem jeszcze mnie 'zetnie' w obecnosci kogoś, na czyim zdaniu szczególnie mi zależy, ale przeważnie wystarczy mi wtedy od kilku do kilkanastu minut, by emocje nieco we mnie opadły i bym mogła 'wydusić' z siebie jakąś dłuzszą, w mirę skladną wypowiedz ;). A w tych pierwszych minutach rozmowy moim ratunkiem jest zadawanie pytan - są krótkie do wypowiedzenia i później można spokojnie 'ochladzać sie', słuchając jak ktoś odpowiada ;) Ty pewnie nie jesteś niesmiały, ale w zwiazku z tym co tutaj piszę przyszedł mi na myśl pewien pomysł. Moze też powinieneś od czasu do czasu zadać jakies pytanie, z takich bardziej neutralnych, bo mozna wyjść na wścipskiego, czyli cos w stylu: '' Jak Ci minąl tydzień", ,,Jakie filmy lubisz najbardziej", ,,jakiej suchasz muzyki i dlaczego"... Mozna pomysleć o tym przed spotkaniem. Moze ona po prostu nie ma możliwości wypowiedzieć sie, gdy Ty 'nawijasz'?... Zainteresuj sie też nia, jaka jest, co lubi, czego nie - ale nie nachalnie. Dobrą metodą na dłuższą rozmowę jest wychwytywanie słówek, gdy ktoś mówi. Na przykład: Ona mówi, ze w weekend była u swojej koleżanki i zrobily sobie karaoke, a jej mlodzsza siostra spiewała z nimi i robiła to tak zabawnie, ze nieźle się uśmiały. I juz masz kilka tematów do rozmowy. przypomnij sobie co mógłbyś ciekawego powiedzieć na tematy takie jak: co Tobie ciekawego przytrafiło sie w weekend(mozesz też wspomnieć o tym co cię zasmuciło(takie dzielenie sie swoimi najbardziej prywatnymi myślami), ale krótko i nie rozwlekaj. Jesli Ona bedzie chciala wiedzieć coś wiecej na ten temat, to sama zapyta); mozesz też opowiedzieć jakaś anegdotę zwiazana z karaoke; naszym trzecim tematem może tutaj być młodsze rodzeństwo, bo o nim wspomniała, a czwartym chwile, gdy...

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
sikus

sikus | 29 marca 2009 11:54:02

Na temat jej wykwintnej, niespotykanej urody - temat rzeka

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

AMA i nowy profil

Najaktywniejsi dziś

1. 1 68,7 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 58,4 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 52,4 pkt arinkaoarinkao