zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
aankapod

Mam doła, chodzę smutna i czuję że nikt mnie nie potrzebuje i nie rozumie że nie jestem taka jaką by mnie chcieli zobaczyć...Co mam zrobić?

aankapod | 27 grudnia 2011 23:25:29 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

pomóżcie

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 3 odpowiedz
MamPytaniexD

MamPytaniexD | 27 grudnia 2011 23:44:35

"nie jestem taka jaką by mnie chcieli zobaczyć...Co mam zrobić?"

Przestać się nimi przejmować :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
malgo25

malgo25 | 27 grudnia 2011 23:57:38

Nie dasz rady stac sie idealem, akceptacja siebie to polowa sukcesu, nie staraj sie na sile dostosowac do czyichś wymagań bo tylko kreując wlasna osobowosc staniesz sie indywidualnością, jedyną w swoim rodzaju i ktoś to doceni.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Kamaz

Kamaz | 28 grudnia 2011 00:28:14

Przede wszystkim skup się na sobie. Z miejsca wyrzuć myślenie, iż musisz być taka jaką oczekuje abyś była otoczenie. Życie jest jedno, jest cenne i bądź w nim sobą – w każdej sytuacji. Pomyśl o swoich marzeniach i realizuj je. Nikt Cię nie potrzebuje? Rozejrzyj się za wolontariatem są setki ludzi, którym możesz pomóc i którzy będą Ci bardzo wdzięczni. Sama możesz dać im wolę życia. Coś najbardziej cennego. Realizuj się w tym co chcesz robić. Może potrafisz malować, może pisać przelewając na papier swoje uczucia. A może potrafisz uwiecznić w obiektywie aparatu coś nieuchwytnego? Zastanów się. Być może dół ten spowodowany jest brakiem kogoś kochanego. Nie martw się, miłość też przyjdzie, często w najmniej spodziewanym momencie. Skupiając się na smutku możesz ją przeoczyć. Bardzo często popadamy w depresję, bo nie ma drugiej osoby, która nas rozumie, potrafi zaakceptować, pokochać. Jednak taka osoba się znajdzie. Wtedy pojawią się nowe problemy:) Ale te już są całkiem inne:) Mogę poradzić jeszcze jedno wiem, że osoby będące w depresji bardzo szybko zapominają o osobach, które je z niej wyciągnęły, uważaj na to. Wybieraj to co szczere, realizuj marzenia i nie gub tego.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 207,6 pkt elsieelsie
  2. 2 68,2 pkt ptakwodnyptakwodny
  3. 3 60,8 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 58,3 pkt collins01collins01
  5. 5 55,0 pkt tadziotadzio
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ata-ata Aszka_ elsie fenix8874 tadzio Radomiła Ryzykantka