zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Justyna0103

Jak schudnac w tydzien 3-4 kilogramy?

Justyna0103 | 20 lipca 2009 19:09:04 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam bardzo gruby brzuszek no i troche uda:( Co mam zrobic zeby schudnac i miec plaski brzuch i szczuple uda?? Prosze pomozcie! musze schudnac!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 66 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: pomocy

anonymous | 20 lipca 2009 19:21:01
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Po pierwsze- nie muszisz schudnąć. Bo kto niby powiedział, co jest piękne, a co nie?

Po drugie- 3, czy 4 kg w tydzień, to za dużo.

Po trzecie- przestań sugerować się tym, co widzisz w magazynach, reklamach i internecie- tak nie wyglądają żywi ludzie. Poobserwuj otoczenie, a szybko zauważysz, że nie ma osób idealnych. Każdy jest inny, a każdy piękny na swój sposób.

Skąd w ludziach tyle samokrytyki? Bezsensownej samokrytyki.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Karolina661

Karolina661 | 20 lipca 2009 19:52:34

dlaczego chcesz schudnąć w tydzien? daruj sobie kolację i słodycze do końca wakacji , dużo się ruszaj a po zbędnym tłuszczyku zostaną tylko wspomnienia;)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
motylekdk

motylekdk | 20 lipca 2009 19:53:43

Najlepszy sposób na schudnięcie - wizyta u dietetyka. Nikt Ci tak nie pomoże jak on.

Mi z kolei pomaga jedzenie 5 posiłków dziennie(co mniej więcej 3 godziny) i picie dużej ilości wody. Nie liczę kilogramów, tylko widzę rezultaty w lustrze.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
zbiqpary

zbiqpary | 20 lipca 2009 20:53:15

wyciągnij wnioski ze swoich nawyków żywieniowych i zastanów się co warto zmienić i STOSOWAĆ CAŁY CZAS.

kobietka

kobietka | 20 lipca 2009 22:38:56

Zajrzyj do wyszukiwarki, naprawdę warto.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
lechita

lechita | 20 lipca 2009 22:54:14

O płaski brzuch będzie Ci trudno, jak Ci zależy to polecam odwiedzać siłownie, a także więcej ruchu i biegania...

Do tego jakaś mała dieta.

AbdullachWisimulacha

AbdullachWisimulacha | 21 lipca 2009 10:13:11

@Karolina661: Potwierdzam! Od połowy czerwca nie jadam kolacji + prawie zero słodyczy i słodzenia, czy to herbaty czy kawy. No chyba, że mnie strasznie na wieczór przyciśnie to zjadam sobie marchewkę, albo ogórka. Do tego rano i wieczorem brzuszki i pompki, oraz ze dwa razy w tygodniu jakiś większy wysiłek - np. koszę u siebie trawę na dość sporym placu prawie zabytkową ponad 40kg kosiarką. Oczywiście bez napędu :) Jak na razie moja waga zmalała z 88 na 82kg. Może nie jest to jakoś mega szybko, ale przynajmniej dobrze się czuję i nie mam uczucia "braku siły". Obiad zjadam normalny, śniadanie trochę lżejsze niż zwykle. A no i wcześniej, gdy jeszcze jeszcze zjadałem kolację (zazwyczaj około 19:00), po prostu nie miałem ochoty jeść śniadania następnego dnia. Po prostu nie mogłem w siebie nic rano wcisnąć. Apetyt wracał dopiero około 10:00-11:00. Teraz nie mam z tym problemu, normalnie wstaję rano i zjadam coś bez problemu. Mogę jeszcze dodać, że po zaczęciu tego wszystkiego najgorszy był pierwszy tydzień, później już wszystko się unormowało. A i co najważniejsze - nie można się łamać, gdy waga w pewnym momencie stanie w miejscu, albo podskoczy do góry przez jakiś czas.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 24 lipca 2009 15:04:06

Ja to bym dała rady takie jak spacer, jak najwięcej chodzenia, jeszcze do tego pogoda sprzyja spacerom na świeżym powietrzu a dodatkowo radziłabym zastąpienie np. kiełbasy czy wędliny np konserwą lub paprykarzem i efekty po jakimś czacie będą widoczne-wiem coś o tym :)Dobrze tez sprzyja sen, a dokładniej to jego długość czyli jak najwięcej snu ;)

anonymous | 17 sierpnia 2009 20:38:38

Dieta kopenhadzka czy jakos tak, sprawdz na onecie, wode pij ;) Ja kiedys sie przez 2 miesiace glodzilam jadlam 100 kcal i spalalam tego samego dnia na bierzni 500 i jakos zyje jestem zdrowa ;)

anonymous | 21 sierpnia 2009 10:46:19

W tydzień schudłam 3 kilogramy :] Jak? Ćwiczyłam codziennie robiłam brzuszki wywachy nóg i najważniejsze nie jadłam słodyczy!!! Tyle :]

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Podobne pytania

Szpiller

Jaki tytuł ma ten film...?

4 odpowiedzi i komentarzy
szczawik

zepsuł mi sie aparat cyfrowy?

4 odpowiedzi i komentarzy

kto to wykonuje???

1 odpowiedzi i komentarzy

Co można zrobić z groźnym rottweilerem?

8 odpowiedzi i komentarzy
Niebieskiseba

Macie zdjęcie??

12 odpowiedzi i komentarzy

stabilizacja czy miłosc

5 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 78,1 pkt jan_ek 57jan_ek 57
  2. 2 73,2 pkt MoltoBeneMoltoBene
  3. 3 68,4 pkt tadziotadzio
  4. 4 58,7 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 55,5 pkt przechodzienprzechodzien
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

Meduza100 odrzu cona zbigpary niemawolnegonicku znawczyni ludzi Andrzej6289 Madman18
Zgłoś błąd