zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
tomek1234

Jak przeprosić Dziewczyne za moje Beszczelne zachowanie ?

tomek1234 | 28 listopada 2010 19:28:56 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem . Proszę o przeniesienie tematu do dobrego działu jeżeli jest w złym , a teraz do rzeczy.

Wiec Miałem zły dzień moja dziewczyna zwróciła pewnym dzieciakom uwagę , wiec powiedziałem jej że "wszędzie się wpierdala" Bez kłamstw tak powiedziałem zachowałem się jak totalny debil żałuje tego i wiem że ona ma racje bo dbała o ich bezpieczeństwo , Próbowałem już ja przepraszać na wszelaki sposób ( Kwiaty , list ). Wiem że to tylko i wyłącznie moja wina zachowałem się jak kretyn i powiedziałem jej że tego bardzo żałuje z całego serca , Wiem że dostane dużo obelg "jakim jestem palantem i wg" ale wiem o tym po moim zachowaniu nie da co innego stwierdzić .

Naprawdę Proszę o pomoc Kocham Tą Kobietę i zależy mi na niej bardzo mocno . Z Góry dziękuje

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 10 odpowiedz
tagi: wylgarny, debil

anonymous | 28 listopada 2010 19:31:18
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Działu... a to dobre.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
AlkaToszewska

AlkaToszewska | 28 listopada 2010 19:33:28

Używanie wulgaryzmów jest niedozwolone na Pytamy.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
browarka

browarka | 28 listopada 2010 20:04:35

Sokol aż się poplułam, jak przeczytałam 'przeniesienie do dobrego działu'...

Co do pytania. Hmm nie ma na nie dobrej odpowiedzi. Uważasz, że zrobiłeś wszystko co w Twojej mocy? Nie? To postaraj się bardziej. Tak? To zrób jeszcze więcej.

No zdarza się tak czasami palnąć coś bez namysłu. Widocznie bardzo ją to zabolało, daj jej więc nieco czasu, by mogła przemyśleć parę spraw. Bo teraz na pewno ma się nad czym zastanawiać.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
idesam7

idesam7 | 28 listopada 2010 20:34:25

@sokol -to było dobie też się uśmiałem... A do tematu jeżeli Cie naprawdę kocha to Ci wybaczy, musi to napewno przemyśleć bo musiało ją to bardzo zaboleć no chyba że Cie nie kocha to może dać jej powód do zerwania z Tobą, czas pokaże

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Ajumiko

Ajumiko | 28 listopada 2010 20:35:39
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe II.

Wiesz co ją mogło najbardziej zaboleć?
To, że użyłeś słowa "wszędzie", czyli dałeś jej do zrozumienia, że się wtrąca, że jest ciekawska, że się wcina, że ma taką cechę charakteru, której Ty u niej nie lubisz.
Może pomyślała, że wtrąca się do wszystkiego i wszystkich.
Druga sprawa, to że ona jako dziewczyna zareagowała na głupie zachowanie dzieciaków, a może właśnie tego oczekiwała od Ciebie. No i doczekała się, zamiast wsparcia dostała po nosie od tego, kto niby ma byc jej rycerzem.
Przekleństwo jest tu akurat najmniej ważne.
No cóż, chce poszukac takiego faceta, który będzie wrażliwy, będzie umiał się zachować i zawsze stanie po jej stronie.
Za to powinieneś przeprosić i zacząć nad sobą pracować.
Jesli chodzi o rady dla Ciebie, to bądź cierpliwy i jeśli Ci na niej zależy, to jedno przepraszam nie załatwi sprawy, daj jej do zrozumienia, że jest Ci strasznie przykro i że rozumiesz swój błąd.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 listopada 2010 21:13:52

Rzuć jej w okno cegłą z przytwierdzonym napisem: "Bardzo przepraszam. Kocham Ciebie!".

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 28 listopada 2010 22:04:56

Widać bardzo odczuła to, przejęła się.
Nie odpuszczaj, pokaż jak bardzo Ci zależy, że wiesz na czym polegało błędne zachowanie, żałujesz. Musi wiedzieć, że to jednorazowy wybryk, spowodowany nerwami, że dalej możesz dać jej wsparcie.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 listopada 2010 23:48:53

Postaw jej loda a potem powiedz, że się spasła, zerwij z nią i znajdź lepszą, którą można obrażać.

anonymous | 29 listopada 2010 14:08:03

PO RAZ PIERWSZY I OSTANI ZAPOMNIAŁEM O SZCUNKU DLA SIEBIE I NAPRAWDĘ TYLKO TY O TYM WIESZ. Współwłaściciel ...

tomek1234

tomek1234 | 30 listopada 2010 13:42:37

udało mi się przeprosić ; ) dzieki wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi ; )

AMA i nowy profil

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 189,9 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 186,6 pkt PitbullPitbull
  3. 3 183,4 pkt DarVVDarVV
  4. 4 169,4 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  5. 5 164,7 pkt Bond007Bond007
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii: