zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
anetap1

Jak odczynić rzucony urok?

anetap1 | 28 września 2007 14:03:08 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Załóżmy,że wierzymy w uroki,klątwy.Masz coś nowego i przyłazi sąsiadka,wpatruje się swoimi ślepiskami,a na drugi dzień już ta nowa rzecz ci się psuje,gubi albo jeszcze coś tam złego się dzieje.No urok rzuciła i tyle.Jak odczynić taki urok,zdjąć klątwę a najlepiej zawrócić ,żeby to sąsiadkę pokarało?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 45 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
Kamaz

Kamaz | 28 września 2007 14:18:50

Zawieś na tej rzeczy czerwoną wstążeczkę. Malutką ale musi być w widocznym miejscu. Jeśli rzecz się zgubiła lub jest takiego rodzaju iż wstążeczki nie zawiesisz na którymś ze swoich paluszków zawiąż sobie jakąś czerwoną nitkę. To odbija urok, poniekąd uderza też w rzucającego. A jeśli no cóż ma to być bardzo duże "odbicie" do malutkiej czerwonej wstążeczki lub niteczki trzeba dołożyć trochę swojej czystej nienawiści.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 września 2007 14:33:27
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Jak chcesz zeby juz wiecej nie przychodzila i skonczyla z ciotowaniem wez ustaw przy samych drzwiach-wejsciu miotle najlepiej taka niewielka moze byc do gory nogami i mozesz jeszcze na niej zawiazac czerwona wstazeczke to ci wtedy gwarantuje ze juz wiecej tak nie zrobi...bo generalnie miotla odstrasza ludzi ktorzy maja zle zamiary i zle tobie i mieszkancom w tym domu zycza:) pozdrawiam i 3mam kciuki :)

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
Galatea

Galatea | 28 września 2007 14:40:50

Słyszałam, że agrafka odbija uroki itp. sprawy na osobę, która źle komuś życzy. Ale nie wiem na ile to jest skuteczne.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 września 2007 14:47:14

Piszesz: "załóżmy, że wierzymy w uroki, klątwy". Ja uważam , że to założenie jest zbyt odważne, równie dobrze możesz dyskutować o hodowli bananów na Marsie.

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 września 2007 15:01:02

To nie tak ! mylicie pojęcia, musisz przywiązać do nowej rzeczy czarwony pasek, najlepiej bawełniany i KONIECZNIE pokropiony białym winem - żeby miał mniej cech czerwieni i co za tym idzie nie pochłaniał uroków. Jeżeli chcesz aby przedmiot odbijał spojrzenie nieprzychylnych Ci osób musisz na tym pasku powiesić duże lustro i trzymać je w stronę sąsiadki. Natomiast zupełną ochronę uzyskasz w sposób bardziej radykalny : trzeba przedmiot chroniony poprostu zniszczyć. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do stabilnego zdrowia psychicznego.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 września 2007 15:07:03

poczytaj kroniki Wędrowycza, tam jest trochę o urokach

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
anetap1

anetap1 | 28 września 2007 15:08:22
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe II.

Eh Sokole mój złocisty!Moje zdrowie psychiczne kwitnie.Ja w w uroki nie wierzę,ale moja siostra ma ten problem,bo to albo urok albo wyjątkowy pech ją prześladuje,ostatnio wszystko się jej wali i winą próbuje obarczyć sąsiadkę.Co może być zastanawiające,to fakt,iż po każdej wizycie owej damy zdechł największy królik wójka,nowe auto siostry dwa razy się już zepsuło,pomidory mojej mamy zaraza trafiła,sufit się zawalił tuż po remoncie u ciotki oczywiście wszystko dzieje się zaraz po odwiedzinach sąsiadki.Nie jest to chociaż trochę dziwne i zastanawiające?

anonymous | 28 września 2007 15:18:32

hmmm ani trochę nie zastanawiające powiedz jej tak : "Jak nie będziesz wierzyła w uroki to się od Ciebie odbiją" . Mrooooooooczne acha i proponuję wymienić dach . pozdrawiam.

Kamaz

Kamaz | 28 września 2007 16:21:46

Zatem to nieco inny rodzaj uroku. Absolutnie nic nie należy pożyczać tej sąsiadce a rzeczy pożyczone odzyskać lub definitywnie odciąć się od nich, spisać na straty. Poza tym zniszczyć wszystkie przedmioty, które ofiarowała taka osoba. Trzeba je spalić. Nie inaczej tylko właśnie tak. I nic nie przyjmuje się od takiej osoby. A gdy przychodzi coś oglądać należy pozbyć się fałszywej skromności. Gdy ocenia coś sprawić iż iż jeszcze podnosi się wartość rzeczy. Przykład samochód: O jaki ładny itp. Nie odpowiada się no ładny ale niewiele kosztował udało się akurat kupić ma jakieś mankamenty... Tylko mówi się oczywiście, przecież inaczej bym nie kupił poza tym ma jeszcze to i to i ogólnie jest taki a taki... W innym przypadku można poprosić o pomoc NOIR. Wystarczy ręcznie namalować zielono niebieskie barwy i liczyć się z tym, że za takie usługi słono się płaci. NOIR nie uznaje dobra ani zła. Zabiera duszę bez względu w co dany człowiek wierzy i sądzi ją. Tak iż otrzymuje wszystko to na co zasłużyła. Nikt pracujący dla NOIR nie jest już człowiekiem i nie ma duszy. To maszyny choć nie pozbawione emocji. Często niosą "życie" i pomoc lecz równie często sprawiają iż człowiek będzie tęsknił za "piekłem". Cena za usługi jest niewiarygodnie wysoka - uzależniona od tego co jest w głębi osoby, która chce z nich skorzystać.

weasel

weasel | 28 września 2007 17:48:32

Może złoś się do jakiegoś specjalisty? Za "drobną" opłatą powinien coś poradzić.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 z 5

AMA i nowy profil

Podobne pytania

aksamit24

Co sądzicie o piegach?

52 odpowiedzi i komentarzy
kobietka

Wierzycie w uroki?

29 odpowiedzi i komentarzy

jak mam odczynic urok już na mnie żucony?

13 odpowiedzi i komentarzy
Scorpi

Co z "Klątwą 3"????

2 odpowiedzi i komentarzy

Jak skutecznie rzucić klątwę?

29 odpowiedzi i komentarzy
takifajny

Jak rzucić klątwę?

40 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 42,2 pkt fifka98fifka98
  2. 2 41,6 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 33,5 pkt rymcymcymrymcymcym
  4. 4 29,9 pkt MigrantWorkerMigrantWorker
  5. 5 27,8 pkt PitbullPitbull
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

aoeien Alice in wonderland znafca_rzycia woohoo56 satynowa Terrorystycznyterror Mastermind
Zgłoś błąd