zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
fightera999

Jak doładowac telefon w Orange z innego telefonu?

fightera999 | 13 listopada 2007 19:40:20 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy wiecie moze czy da się doładowac telefon, od kogos innego,ktory ma abonament lub telefon na karte w sieci Orange?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 11 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 13 listopada 2007 19:52:51
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Da się, jak: nie pamiętam, niestety...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 listopada 2007 20:04:14

Właściciel telefonu w Orange wysyła smsa DOLADUJ-spacja-KWOTA(nie mniej niż 4 zł)-spacja-NUMER TELEFONU KTÓRY MA BYC DOŁADOWANY. np. DOLADUJ 10 512xxxxx0

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 13 listopada 2007 20:14:35

Albo dzwonisz na infolinię *500, wciskasz 9 a potem dalej według instrukcji.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 19 września 2009 10:59:37

ale wy jestescie poj.... dwa te wasze sposoby wykminiłem i nieda rady. zadzwonilem pod infolinie i chciałem przelac pannie kase na konto a tu mi gada zebym wpisal numer komu chce doladowac a puzniej chciala kod doladowujacy.... a mi chodzilo o to zebym ja jej przeslal ze swojego konta.... a nie kupywac karte ku... jego mac.... a te z tym esemesem to tez jakiś nierozumny jesteś.... jak mam napisać eska skoro niewiem na jaki numer ? zastanów sie troszke co napsizesz pacanie. Dowiedizałem sie na jaki numer to jest 8088 i powiem wam szczerze wszystkim to niedizała próbowałem 15 razy doładować i ciagle pisze komunikat "zlecenie zostało przyjete, usługa chwilowo niedostepna prosimy spróbować puzniej" jak ktoś niewierzy niech sam spróbje to sie przekona. wszystko to lipa jest. Nara hakery.... haha

anonymous | 3 października 2009 19:22:21

na dzień dzisiejszy 3.10.2009 doładowałem telefon z innego telefonu w sieci Orange w taki sposób doladuj/25/511xxxxxx na numer 8088 gdzie: /-spacja 25- kwota doładująca 511xxxxxx numer telefonu doładowanego

anonymous | 13 listopada 2009 23:00:34

ja wiem ale wam nie powiem.

anonymous | 18 marca 2010 07:48:47

* wyślij SMS-a o treści DOLADUJ pod numer 8088 wraz z kwotą doładowania oraz numerem telefonu osoby, której chcesz doładować konto np. DOLADUJ 50 502XXXXXX. (Za SMS-a zlecającego Przelew SMS zapłacisz 20 gr, niezależnie od tego, w jakim kraju się znajdujesz). * Możesz zlecić Przelew SMS również poprzez Orange On-line po uprzednim zalogowaniu się do serwisu (koszt przelewu poprzez Orange On-line wynosi 20 gr). 

Osoba, której przelewasz pieniądze otrzyma SMS-a z informacją, kto i jaką kwotą zasilił jej konto.

Każdego dnia możesz zlecić 10 Przelewów SMS na łączną kwotę do 200 zł.

kwota doładowania

Przelew SMS zapewnia dużą swobodę doładowań. Twoje konto może zostać doładowane dowolną kwotą od 5 do 200 zł (w przedziałach co 1 zł), a otrzymaną kwotę możesz wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Jeżeli Twój okres wykonywania połączeń jest krótszy niż 5 dni, każdy otrzymany Przelew SMS przedłuży ważność Twojego konta do 5 dni.

anonymous | 18 marca 2010 07:49:44

wyślij SMS-a o treści DOLADUJ pod numer 8088 wraz z kwotą doładowania oraz numerem telefonu osoby, której chcesz doładować konto np. DOLADUJ 50 502XXXXXX. (Za SMS-a zlecającego Przelew SMS zapłacisz 20 gr, niezależnie od tego, w jakim kraju się znajdujesz).

anonymous | 25 kwietnia 2010 14:05:51

501700700 dzwonimy i doladowujemy

anonymous | 20 sierpnia 2010 17:57:00

Ja mam telefon na aboanament i dzwonie pod *500 i pod 9 doladowuje telefon na kartę apotem kwota doładownia dopisywana jest do mojej faktury i tyle filozofii Dziękuje

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

AMA i nowy profil

Najaktywniejsi dziś

1. 1 239,7 pkt arinkaoarinkao
  2. 2 238,5 pkt MoltoBeneMoltoBene
  3. 3 168,3 pkt Bond007Bond007
  4. 4 164,4 pkt PitbullPitbull
  5. 5 152,9 pkt Alice in wonderlandAlice in wonderland
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

DlaNadprzyrodzonych2 kontoanonimowe DarVV satynowa zmyslona90 HarryPortffel anetap1
Zgłoś błąd