zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
MagdaBuziaczek

Ile kosztuje wstawienie zęba ?

MagdaBuziaczek | 24 października 2009 12:02:55 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o takiego na stałe (wkręcanego czy jakoś tak). Ile by to mniej wiecej kosztowało ? Czy to boli ? Jak wogole wygląda taki zabieg wstawiania? Czy bedzie sie odrożniać od moich naturalnych zebów ? Czy to boli ? Chodzi mi o wstawienie jedynki - strasznie to wygląda i nie chce tak chodzic do konca życia

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 4 odpowiedz
tagi: zęby

anonymous | 24 października 2009 14:35:28
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Najpierw w szczękę wszczepiają Ci metalowy, zwykle tytanowy, implant. Następnie daje się mu trochę czasu na zrośnięcie się z kośćmi szczęki(to znaczy na otoczenie go przez masę kostną). Potem nakłada się tak zwaną koronkę, czyli sztucznego zęba i po robocie:) Nie musisz obawiać się bólu, ponieważ dostaniesz znieczulenie, ewentualnym problemem może być opuchlizna przez jakiś czas po wszczepieniu podstawy implantu w szczękę. Koszt takiego zabiegu jest niestety dość wysoki-to ok.4,5-5 tysięcy złotych, chyba że teraz to potaniało. Niemniej życzę powodzenia w odzyskaniu pięknego uśmiechu, bo po nicku wnioskuję, że lubisz się uśmiechać:)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
MagdaBuziaczek

MagdaBuziaczek | 24 października 2009 15:47:35

Dziękuje za odpowiedz. Masz racje uwielbiam sie uśmiechać i robie to czesto (tylko teraz mam specjalny sposob usmiechania bez pokazywania zabkow :/ ) Przerazilam sie troszke ceną, ale to nic, nazbieram pieniądze tylko zeby zrobić sobie tego ząbka :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
mikafika

mikafika | 25 października 2009 22:58:43

Jeżeli sie tobie złamał ząb tak było w moim wypadku to musisz iśc do prywatnego dentysty ja za jednego zęba płaciłam około 300zł miałam właśnie złamanego heh ?(mały wypadek)najpierw było leczenie kanałowe jakieś 2 tyg chodziłam do dentysty co 2-3 dzień jakoś tak.Trutke którą dostałam to było cholernie bolesne aż z fotela zjechałam ale dałam rade .Póżniej już nie bolało, ja miałam złamanego zęba z przodu ona mi go nie wyrwała bo ten ząb był zdrowy .Mam jakiegoś tam zęba hehe na śrube chyba już nie pamiętam to było pare lat temu niewiem jakie są teraz ceny.Jeżeli sie boisz radze żeby ktoś z tobą poszedł do dentysty i trzymał cie za ręke wtedy jest o wiele lepiej i razniej przynajmiej na pierwsza wizyte warto.Powiem ci szczerze ten ząb wygląda jak naturalny, czasmi są tylko takie dni że widze że jest troche taki siniawy, ale nie zawsze i jak pijesz coś zimnego to czasami czujesz w tym zębie taki ból czy niewiem jak to napisać ale to jest naturalne.Najlepiej unikać twardych rzeczy do jedzenia .

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 30 listopada 2010 14:07:06
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

ja mam martwa dwojke mam dylemad bo strasznie napuchla mie twarz i chodzi o to ze leczenie kanalowe zagranica bedzie mnie kosztowalo z 700f a i tak go nie wyleczy tylko oczusci i zablobuje z tego co wiem ten zab jest martwy wiedz z czasem sczarnieje wiec biore pod uwage go wyrwac i wstawic iplanta w polsce kto mi doradzi zab z wyglada dobrze ale co ja sie z nim teraz mecze to historia pozdrawiam

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

AMA i nowy profil

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 133,9 pkt ronnypronnyp
  2. 2 108,6 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  3. 3 95,8 pkt DarVVDarVV
  4. 4 58,7 pkt MoltoBeneMoltoBene
  5. 5 58,3 pkt małaGosiamałaGosia
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii: