zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Michall14

Ćwiczenia na drążku ??

Michall14 | 19 kwietnia 2008 23:42:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy ćwiczenia na drążku dają dobre efekty ?? podciągam się już od 2 dni tak na oko to z 30razy dziennie, i czuje lekkie zmiany, jeżeli będę ćwiczył miesiąc czy dużo mi to da ? a i jeszcze jedno, czy podciąganie się na drążku daję coś dla mięśni brzucha ? czyli chodzi mi o "sześciopak" czy jak to inni nazywają "kaloryfer"

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 18 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 19 kwietnia 2008 23:53:19
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe I.

Ogranicz te ćwiczenia na drążku do 20 minut , dwa,trzy razy po kilka prób.Mięsnie brzucha pracują.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
aksil

aksil | 20 kwietnia 2008 01:20:43

to zależy co nazywasz "podciągnięciem się", ponieważ mięśnie najlepiej pracują gdy za każdym razem będziesz się podciągał z wyprostowanych rąk, brzuch jak i wiele innych mięśni pracują wtedy i to dość ładnie :D

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 15 maja 2008 19:13:33

ćwiczenie na drążku daje dobre efekty...jeśli podciągasz się 2 dni i to nie mowisz o zmianach tylko o zakwasach bo twoje mięsnie pierwszy raz wykonuja taka prace...w sporcie do zwyciestwa nie dochodzi sie z dnia na dzien...zeby miec jakeis efekty daj sobie minimum pol roku...nie cwicz co dziennie bo przecwiczysz miesnie...pamietaj ze miesien rosnie wtedy gdy odpoczywa...praca miesni musi byc adekwatna do odpoczynku...brzuch pracuje bo jest caly czas napiety...podcigaj sie pelnymi podciagnieciami....cwicze 2 lata...pozdro

anonymous | 11 stycznia 2009 20:54:32

ja podciągam się jakies 2 miesiąc i efekty sa.

anonymous | 15 stycznia 2009 21:09:28

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy. HAHAHA, jak piszesz,że po dwóch dniach czujesz lekkie zmiany tzn., że masz chyba okres. Człowieku ty się z choinki urwałeś czy co?

anonymous | 20 lutego 2009 12:09:50

ej ja cwicze od 1tyg. ale codziennie ... to jak wkoncu ma byc? lepiej jakbym sie podciagal np co 2 dzien?

anonymous | 25 lutego 2009 19:31:26

Witam, wczoraj zakupilem sobie drazek do podciagania i podchwytem podciagne sie 4 razy. Czy da rade abym do lipca osiagnol 25 podciagniec ??? I jesli wie ktos jak mam cwic aby byly lepsze wyniki prosze o odpowiedz.PZDR

anonymous | 26 lutego 2009 14:28:31

tak :p chcesz to napisz do mnie na gg 3413494 pomoge ci ;p

anonymous | 18 maja 2009 22:30:19

Witam. Mam mały problem z podciąganiem. Wcześniej biłem na mase a teraz jestem zmuszony w szybkim czasie opanować podciąganie na drążku. Jeśli ma ktoś jakiś dobry trening który umożliwi mi zwiększenie ilości podciągnięć zapraszam na gg 5607618. Pozdr...

anonymous | 4 lipca 2009 16:46:43

PLAN TRENINGOWY ARMSTRONGA- http://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_popraw%C4%99_wyniku_w_podci%C4%85ganiu_na_dr%C4%85%C5%BCku-t442964.html

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 40,1 pkt LaflxLaflx
  2. 2 32,0 pkt SidSid
  3. 3 31,6 pkt małaGosiamałaGosia
  4. 4 29,3 pkt znawczyni ludziznawczyni ludzi
  5. 5 25,5 pkt birbantbirbant
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

Goździk Gwoździk znawczyni ludzi John Kimble znafca_rzycia aoeien Laflx Andrzej6289
Zgłoś błąd