zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Bahdye

Za co lubicie seriale?

Bahdye | 10 stycznia 2017 15:36:14 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć przychodzę do was z pytaniem za co lubicie seriale?
Ja obejrzałam ich stosunkowo niewiele ok. 9 ale mogę wywnioskować co w serialach podoba mi się najbardziej otóż niepotrafilabym oglądać długiego, nudnego serialu o codziennym życiu mówię tu o np. ,,pierwsza miłość'', ,,na wspólnej,, czy te chujowe ,,19+'' ponieważ to co pokazują w tych produkcjach mam lub będę miała na codzień, no i ci ,,aktorzy,,. Serial musi być ciekawy, mieć w sobie coś czego nie możemy doświadczyć w realnym życiu. Oglądając chce znaleść się w świecie przedstawionym tam, tak jakby oderwać się na te 40-50 min od świata realnego i doznać czegoś odmiennego, nieprawdopodobnego. Ostatnio obejrzałam stranger things i strasznie mi się spodobał. W recenzjach które oglądałam, czytałam wiele osób mówi, że jest to o tyle fajne bo można powrócić do czasów dzieciństwa. Ja natomiast nie urodziłam się w latach 80 ani 90 dzięki czemu moge zobaczyć jak dzieci spędzały w tedy czas itp. Jest tam mnóstwo odniesień niektóre wiem do czego nawiązują a niektóre nie. Odniesienia w tym serialu są dodatkiem z którego nie mogę skorzystać. Więc w sumie oglądając stranger things się ucząc- bawie, bawiąc-ucze. Ostatnio zaczełam też oglądać westworld i black mirror. Tego pierwszego obejrzałam tylko pierwszy odcinek, mam za sobą 1 sezon black mirror. Nie pamiętam czy napisałam wprost dlaczego lubie seriale (zrobiłam sobie przerwe od pisania i poszłam na obiad) na wszelki wypadek napisze teraz lubie ja dlatego, że mogę oderwać się od świata realnego, oglądając filmy również ale w przypadku filmów na półtora lub dwie godz a w przypadku seriali na pare dni, miesięcy lub nawet lat i zaprzyjaźnić się z bohaterami oraz zapoznać się ze światem tam przedstawionym. Oprócz tego moge się uczyć bo większość seriali które oglądam ma jakiś morał. Nawet south park. Może to dziwne jak south park może czegoś nauczyć natomiast mnie nauczył dystansu do świata i do siebie (w sumie do siebie sama się nauczyłam). To chyba tyle możecie mi też napisać jakie seriale oglądacie chyba, że macie tvshow time. Sory jeśli pojawiły się jakieś błędy ortograficzne i czekam na wasze odpowiedziŚmiech

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 1 odpowiedz

anonymous | 10 stycznia 2017 15:46:42

Jedyny serial jaki obejrzałem w całosci to breaking bad ale planuje obejrzec od jakiegos czasu house of cards bo gra tam Kevin Spacey którego lubię jako aktora

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 194,2 pkt elsieelsie
  2. 2 101,3 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 69,6 pkt collins01collins01
  4. 4 62,0 pkt UrizielUriziel
  5. 5 43,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

collins01 arinkao roqq zbigpary mamita małaGosia Antykwa