zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Hobby: Pozostałe

pysiawatapysio

Uwielbiam motory i gorące laski na nich, to moja pasja a wasza?

pysiawatapysio | 18 stycznia 2017 23:23:50 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

fotografia

~protoplasta | 17 stycznia 2017 10:23:33 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W jakim celu wykonuje się fotomontaż

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
j84

Wymagający klient to upierdliwy klient ? Czytacie składy kosmetyków ?

j84 | 15 stycznia 2017 12:59:29 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Raz na jakiś czas wybieram się do centrum handlowego. 
Nie znoszę tego, strata czasu, sztuczne światło, które przypiera mnie o mdłości, full ludzi, śmierdzi kurczakiem i w większości niekompetentna obsługa. 
Z reguły jestem tym okropnym klientem co zadaje za trudne pytania, zazwyczaj jeśli chodzi o kosmetyki. Była spora promocja ( jakoś po świętach) na moje perfumy więc się zebrałam w sobie i poszłam do perfumerii... Wzięłam  z półki perfumy w celu udania się do kasy
- dzień dobry, może chciałaby pani skorzystać z promocji na kremy do twarzy? - zatrzymuje mnie ekspedientka... 
- Dzień dobry, proszę pokazać - odpowiadam przypominając, że została mi resztka kremu... 
-Promocja tylko 399zł - przynosi mi krem 
- proszę pokazać mi skład - odpowiadam
 No i zaczyna się... Parafina na 3 miejscu, Microcrystalline WAX ( pochodna ropy naftowej), Aluminum Stearate ( sól aluminium), Methylchloroisothizolinone (konserwant podrażnia skórę), 1,4 - dioxane (rozpuszcza składniki kremu, uczula, podrażnia, rakotwórczy)
- Czy Pani wie co jest w tym kremie ? - pytam 
- yyyy tutaj jest skład - pokazuje mi skład
- Ja pytam czy Pani wie jak te składniki działają na skórę - drążę 
- to nie należy do moich obowiązków - odpowiada mi... 
- no tak... - nie silę się już na nic więcej... 

Wciskać krem za kilkaset złotych, ale nawet nie wiedzieć jaki jest skład i jak działa to tylko w S... :)

Ostatnia aktualizacja: 15-01-2017 13:00:45
4 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
znafca_żyta

Pytanie zakłopotanego filozofa

znafca_żyta | 14 stycznia 2017 15:42:19 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co by robiła @ata-ata i koty, gdybyśmy nadal mieli tylko czarno-białą fotografię? Wyluzowany

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
Wozio

czesc znacie jakies skuteczne portale randkowe ?

Wozio | 11 stycznia 2017 15:08:54 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
Bahdye

Za co lubicie seriale?

Bahdye | 10 stycznia 2017 15:36:14 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć przychodzę do was z pytaniem za co lubicie seriale?
Ja obejrzałam ich stosunkowo niewiele ok. 9 ale mogę wywnioskować co w serialach podoba mi się najbardziej otóż niepotrafilabym oglądać długiego, nudnego serialu o codziennym życiu mówię tu o np. ,,pierwsza miłość'', ,,na wspólnej,, czy te chujowe ,,19+'' ponieważ to co pokazują w tych produkcjach mam lub będę miała na codzień, no i ci ,,aktorzy,,. Serial musi być ciekawy, mieć w sobie coś czego nie możemy doświadczyć w realnym życiu. Oglądając chce znaleść się w świecie przedstawionym tam, tak jakby oderwać się na te 40-50 min od świata realnego i doznać czegoś odmiennego, nieprawdopodobnego. Ostatnio obejrzałam stranger things i strasznie mi się spodobał. W recenzjach które oglądałam, czytałam wiele osób mówi, że jest to o tyle fajne bo można powrócić do czasów dzieciństwa. Ja natomiast nie urodziłam się w latach 80 ani 90 dzięki czemu moge zobaczyć jak dzieci spędzały w tedy czas itp. Jest tam mnóstwo odniesień niektóre wiem do czego nawiązują a niektóre nie. Odniesienia w tym serialu są dodatkiem z którego nie mogę skorzystać. Więc w sumie oglądając stranger things się ucząc- bawie, bawiąc-ucze. Ostatnio zaczełam też oglądać westworld i black mirror. Tego pierwszego obejrzałam tylko pierwszy odcinek, mam za sobą 1 sezon black mirror. Nie pamiętam czy napisałam wprost dlaczego lubie seriale (zrobiłam sobie przerwe od pisania i poszłam na obiad) na wszelki wypadek napisze teraz lubie ja dlatego, że mogę oderwać się od świata realnego, oglądając filmy również ale w przypadku filmów na półtora lub dwie godz a w przypadku seriali na pare dni, miesięcy lub nawet lat i zaprzyjaźnić się z bohaterami oraz zapoznać się ze światem tam przedstawionym. Oprócz tego moge się uczyć bo większość seriali które oglądam ma jakiś morał. Nawet south park. Może to dziwne jak south park może czegoś nauczyć natomiast mnie nauczył dystansu do świata i do siebie (w sumie do siebie sama się nauczyłam). To chyba tyle możecie mi też napisać jakie seriale oglądacie chyba, że macie tvshow time. Sory jeśli pojawiły się jakieś błędy ortograficzne i czekam na wasze odpowiedziŚmiech

odpowiedz

wspinaczka, od czego, gdzie i jak!!!!!!

~wspinaczpoczatkowyxd | 7 stycznia 2017 16:25:29 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Hej, chciałbym zacząc ''ćwiczyć wspinaczkę'' (jesli tak to można wyrazić) chciałbym zacząc regularnie wpinać sie, tylko nie wiem od czego i gdzie zacząć. Zaznacze że nie jestem pełnoletni i mieszkam w wielkopolsce w Pozaniu. 

odpowiedz

Jak zacżąc w trym wieku, pomóżcie !!!!!

~goscproszeopomoc! | 7 stycznia 2017 15:54:00 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mieszkam w POZNANIU, mam 15 lat jednym moim zajęciami dodatkowymi jest harcerstwo oraz angielski. Od dawna szukam jakiś zajęć. Problem w tym, że trudno dołączyć do jakiegos kluby do grupy w twoim wieku którzy ćwiczą już od 7 lat... Myślałam nad szermierką, ale tam przyjmują dzieci od 8 do 13 lat  Szukam czegoś co mnie zaciekawi, raczej nie chodzi mi tu o siatke czy reczna. Jeżeli coś wam przychodzi na myśl to fajnie by było jakbys cie podali linka do strony z tymi zajeciami/klubem(Poznan). No i prosze was bardzo nie piszcie że klub szachowy czy bierki bo pytam się na poważnie i na prawde chce znaleść coś ciekawego

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
adgam_b

Do koniarzy! Jak z karmieniem i witaminami?

adgam_b | 6 stycznia 2017 19:25:48 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chcę konikowi podawać naturalne witaminy - trawa, marchew itp.
Nikt w interncie nie pisze, jak dokładnie karmią konie.
Chcę wiedzieć dokładnie:
ILE i CO podajecie  rano, popołudniu i wieczorem. Łącznie z warzywami i owocami. ILE I CO?
Jeszcze a propos pojenia... Są jakieś zasady? Jak np. Dopiero godzinę po treningu itp. WSZYSTKIE zasady podajcie pojenia. WSZYSTKIE.
Sorry, że tam podkreślam, żeby wszystko i baaardzo dokładnie, ale nigdzie tego nie ma...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
znafca_żyta

Znoszą wizy do stanów!!!

znafca_żyta | 4 stycznia 2017 14:34:05 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Niespodziewanie znoszą wizy dla Polaków do stanów! Duże szanse dla polskiego biznesu!

KLIK

Na początek - Kazach-stan. 

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 102,0 pkt collins01collins01
  3. 3 65,4 pkt leone2leone2
  4. 4 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
  5. 5 42,8 pkt janusmakroniuszjanusmakroniusz
więcej rankingów

Eksperci w kategorii: