zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Edukacja: Uczniowie

arinkao

Czego żądacie od rządu ?

arinkao | 17 października 2017 11:36:33 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

Ja żądam żeby wprowadzono rozbudowany system motywacyjny - aby płacono dzieciom za naukę. Każda ocena powyżej 3 opłacana, dodatkowa premia za 6-tki i ekstra dodatek za nadgodziny spędzone na nauce w domu.

Dzieci które chodzą na nogach powinny mieć ekwiwalent na dodatkowe obuwie.
W szkole powinna być zapewniona darmowa woda w upały oraz ciepły posiłek w zimie.
Przy każdej sali gimnastycznej powinny być prysznice, szafli na kluczyk i suszarki do włosów.
Dzieci które nie potrafią się aklimatyzować w szkole powinny dostawać dodatek ze względu na uszczerbek na zdrowiu.
Wakacje też powinny być płatne. 
Aby demokracja wkroczyła do szkoły i zeby nauczyciele wybierani byli w drodze głosowania.

Najwyższa pora żeby dzieci wyszły na ulice i przestały chodzić do szkoły do czasu aż rząd nie spełni tych żądań Śmiech.

https://media.giphy.com/media/3orieNkigcKKHAEsec/giphy.gif

Ostatnia aktualizacja: 17-10-2017 11:45:15
0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
amastis

Co dalej z matura?

amastis | 12 września 2017 00:52:34 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

Witam nie zdałem matury w tym rokuz jednego przedmiotu. W ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników należało złożyć deklarację pisemną o możliwości poprawy w sierpniu. Wszystko złożyłem, matura poprawkowa wypadła słabo. Nie zdałem matury poprawkowej sprawdzałem na necie. I teraz pytanie co dalej? Jestem w tym zielony, czy trzeba składać jakąś deklaracje w przeciągu 7 najbliższych dni? Do kiedy się taką deklarację składa? I czy jeśli będę poprawiał jeden przedmiot to będę go pisał w maju czy sierpniu?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
calkaa

Czy chamstwo z pieniadzem jest mniej razace od chamstwa bez pieniedzy?

calkaa | 24 czerwca 2017 18:09:36 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

jaka to czesc mowy

~tear | 12 czerwca 2017 20:57:21 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

do , z , któreś

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
miLejdis

Czy można zgłosić lekarza stomatologa do Rzecznika Praw Konsumenta - anonimowo?

miLejdis | 27 maja 2017 01:12:28 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

Dwukrotnie byłam świadkiem w tym roku gdy pacjenci  pewnej kliniki stomatologicznej mieli zapłacić o 50zł więcej niż było na wstępie uzgodnione.
Sama również ze zdziwieniem uiściłam więcej niż powinnam ale przemilczałam to - do dziś żałuję. Było to na początku tego roku przed opisywanymi powyżej sytuacjami.
Kolejnym razem koleś skasowałby mnie o 150zł więcej ale do wizyty nie doszło całe szczęście. Niestety jestem od tego stomatologa "przywiązana"  na jakiś rok jeszcze (nie pytajcie dlaczego).

Czy anonimowe zgłoszenie będzie rozpatrzone? i czy w sytuacji zawyżonej ceny zapłacilibyście? Moim zdaniem ewidentnie oszukuje.

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
kdzida

Jak odświeżyć wypierdziany stołek z obiciem tapicerskim bez rozpruwania wnętrzności??

kdzida | 30 kwietnia 2017 17:45:58 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz

Hej, jaką macie pogodę za oknem u mnie padało cały dzień a u was?

~Gość | 5 kwietnia 2017 23:11:13 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

odpowiedz
qerty

Czy indywidualizacja metod nauczania przyniosłaby pozytywny rezultat?

qerty | 29 marca 2017 20:07:42 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

Dzieci różnią się ze sobą pod wieloma względami - płcią, wiekiem, zainteresowaniami, poziomem inteligencji, nastawieniem do nauki, czy efektownym sposobem uczenia się. Czy indywidualizacja zajęć pomogłaby w rozwoju naszym najmłodszym? Jak mogłoby to się odbywać lub dlaczego nie warto tego robić? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
Antekbezmajtek

Zaczipuja nas do roku 2025? , przełamią opór stopniowo, chcesz czy nie to już się dzieje w Polsce

Antekbezmajtek | 5 marca 2017 05:18:29 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

"Rok 2025 jest docelową datą pełnego wdrożenia systemu czipowania ludzi, pozostaje więc dekada na aktywne blokowanie i protesty by powstrzymać ten proces na każdym jego etapie. Po implementacji tego systemu, co nie jest opisane w artykule objawi się prawdziwy powód czipowania. Fakt, iż te systemy będą działały jako nadajniki i odbiorniki sygnału pozwoli rządzącym elitom na ubezwłasnowolnienie ludzi, szczególnie tych, którzy przyjmą czip bezpośrednio do mózgu, co obecnie proponuje Google. Ludzie ci zaczną działać pod komendę komputerów zarządzających systemem, tracąc bezpowrotnie poczucie indywidualności o czym wyraźnie mówi profesor Persinger [patrz materiał poniżej], pracujący nad kolejną odsłoną tej technologii. W materiale poniżej dokładnie mówi, iż ludzie będą się wzajemnie słyszeli i będą wzajemnie czytali wszystkie swoje myśli. Nastanie pokój, zniknie prywatność, zniknie wolność a społeczeństwo stanie się bezosobowym rojem."

p.s. kopiując tekst trafisz na całość artykułu

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Wytłumaczcie mi proszę..

~lizi | 20 lutego 2017 20:06:55 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

W podobnym wyrażeniu wykonaj redukcję wyrazów podobnych. a następnie oblicz wartość tego wyrażenia dla x=3
9-x2+5x-12-3x3 +2x
Z tyłu podręcznika jest wynik -60 . No nie chce mi to wyjść :(
Kombinowałam na różne sposoby, wychodziło mi -72,-58,-69
Help
Nie chodzi mi by ktoś za mnie zrobił zadanie domowe...mam jeszcze inne zadania, no ale nie jarzę... :(

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 203,4 pkt elsieelsie
  2. 2 65,0 pkt ptakwodnyptakwodny
  3. 3 60,8 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 56,3 pkt collins01collins01
  5. 5 51,0 pkt tadziotadzio
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów