zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Edukacja

Pitbull  -

Cos innego? Całkiem ciekawe filmy krótkometrażowe

Pitbull - | 14 sierpnia 2017 20:44:01 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
okonek

czy bezpieczniej jest pozwolić dziecku jechać na Woodstock Owsiaka?

okonek | 13 sierpnia 2017 14:17:26 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy obóz "harcerski" ZHR (nie mylic z ZHP) - gdzie na 139 dzieci bylo 7 dorosłych (złośliwi twierdzą, że harcujących katechetów?) i 9 niepełnoletnich "instruktorów"? 
mleko się rozlało, dwie dziewczynki nie żyją, reszta będzie miała traumę do końca życia - ale gdzie wtedy byli organizatorzy?  służby leśne? gajowy nie wiedział, ze są zapowiedzi silnych burz a na swoim terenie ma półtorej setki dzieciarni? przecież to nie pierwsze takie zdarzenie - w nawet za PRL tam pogoda bywała niepewna, a namioty były  ustawiane, ze owszem w lesie, ale tak, żeby w razie czego drzewo na namiot nie spadło - wiem bo jako małolata trzy lata pod rząd w okolicach Chojnic na obozach harcerskich byłam - teren pod obozy  był przygotowywany od stycznia przy udziale leśniczego i przedstawicieli Choragwi Lodzkiej.
zal tylko dzieci i rodziców. a winnych i tak nie będzie jak znam życie, bo musieliby zając się serio ta "harcerska" podróbą  parafialną.
 to za wszystkich, ktorzy ostatnio padli ofiara burz. i za te dzieciaki.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
helpa

Na skraju wytrzymałości....

helpa | 12 sierpnia 2017 13:07:38 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Jestem załamana wręcz nawet chce mi się płakać . Czy ktoś zmagal się z trądzikiem ? Potrzebje pomocy brałam izotretynoine  która zalecił mi dermatologale efekt był odwrotny i trądzik się na silił . Potem skinoren na chwilę pomógł teraz nie daje już żadnych efektów . Biorę cynk dzięki czemu mam przynajmniej gęstsze włosy a od niedawna piję aloes i mój stan tylko się pogarsza . Mam czekać aż sam zniknie czy szukać dalej cudownego leku?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 38
odpowiedz

Urlopie, ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie...

~8DzieńTygodnia | 9 sierpnia 2017 20:36:59 | kategoria: Edukacja, Wagary

• G+
  • Facebook

... dziś piękno twe opisuję, bo tęsknię po tobie... Dzień dobry Wszystkim Forumowiczom ;). Witam Was serdecznie po długiej nieobecności :). Urlop, urlop i po urlopie. Ktoś już był? Ktoś się wybiera (zazdroszczę :)). Jeno pogoda w kratkę, ale nie narzekam, dało się kąpać. Towarzystwo w dechę, a najbardziej cieszę się, że udało mi się namówić na wspólny wyjazd z rodzinami eks-pytamkę nomen omen Lady Chaos (tak szczerze Wam powiem, ten nick był nieprzypadkowy) :). Przeurocza Osoba :). Wiemy już, że będziemy tę znajomość kontynuowali :). Tak tylko chciałem się z Wami podzielić. Miłego wieczoru Wam życzę i dziękuję za tych kilkadziesiąt miesięcy Wam wszystkim i każdemu z osobna. Bawcie się dobrze :). Jak chcecie to coś napiszcie, jak nie chcecie to też napiszcie :P. ÓsmyDzieńTygodnia.  
P.S. Przepraszam z góry za brak dyskusji, ale nie chcę dopuścić do sytuacji "podszywania" się. Jeżeli ktoś będzie w temacie wyzywał i pomstował, to nie będę ja, ale wolę uprzedzić zawczasu :).

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
annahoppe

Warszawska Szkoła Reklamy - opinie

annahoppe | 8 sierpnia 2017 15:54:08 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Cześć,
czy ktoś z Was wie coś na temat Warszawskiej Szkoły Reklamy? Zastanawiam się czy nie zapisać się tam. Nie dostałam się na ASP, a słyszałam, że jest to szkoła, w której można się solidnie przygotować do egzaminów wstępnych. 
Ktoś coś wie na ten temat? Może są tu absolwenci lub uczniowie tej szkoły?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Natalia1803

Jakie wybrać technikum hotelarskie?

Natalia1803 | 7 sierpnia 2017 20:34:22 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Jakie polecacie Technikum hotelarskie? Warszawa, okolice, ewentualnie Kraków XD . Napiszcie proszę swoje opinie, zależy mi aby dowiedzieć się czy nauczyciele w danej szkole dobrze przygotowują do matury, czy dobrze uczą, jak wygląda sytuacja z praktykami, czy ciężko się dostać, ogólnie jak szkoła się przedstawia, czy warto, jaki jest poziom :)

Ostatnia aktualizacja: 08-08-2017 15:22:55
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
idk

Czy warto przepisać sie do równoległej klasy

idk | 5 sierpnia 2017 14:33:39 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Po wakacjach idę do trzeciej klasy gimnazjum i ciągle mam problem z klasą. Przez te 2 lata byłem w klasie "A" i czuje się źle i niekomfortowo obok nich - atmosfera na lekcjach mi sie nie podoba, nie ze ich nie lubię ale też nie jestem do konca rozumiany przez nich, chociaż nie wszytkich lubie, bo jesten pewien ktory mi dokucza i dlatego chcę być w klasie "B", bo wszyscy mnie akceptują i lubią oraz uważam że bedzie mi z nimi lepiej. Jest niestety kłopot, że wychowawczyni i rodzice nie chcą, aby tak bylo. Wiec co mam zrobić ? Napisac petycje na własną ręke i pojechac do sekretariatu czy pogodzić sie z losem o ostatnim beznadziejnym roku w gimnazjum ?

Ostatnia aktualizacja: 05-08-2017 14:34:58
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
abdull

Wy koniecznie jechać i uczyć się kultura. Ja się zgłosić i chcieć uczyć jak wiązać pas szahida.

abdull | 4 sierpnia 2017 15:56:18 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 35
odpowiedz
OtakuPoland

Klasa lingwistyczna- które liceum w województwie lubelskim polecacie?

OtakuPoland | 1 sierpnia 2017 12:02:35 | kategoria: Edukacja, Liceum

• G+
  • Facebook

Jestem w trakcie wyboru liceum. Chciałabym uczyć się w klasie lingwistycznej. Znacie jakieś dobre liceum w województwie lubelskim z klasą o takim profilu?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Weandfrozenshakes

Czy warto studiowac gospodarke przestrzenna?

Weandfrozenshakes | 31 lipca 2017 22:56:19 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jest ktos tutaj po takich studiach albo ma znajomego po gp? Jak jest po tym kierunku z pracą? Ew.gdzie pracują osoby po tym kierunku w realnym swiecie a nie tylko w opisie dobrej reklamy studiow?

Ostatnia aktualizacja: 31-07-2017 22:58:42
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 15,7 pkt okonekokonek
  2. 2 15,4 pkt birbantbirbant
  3. 3 14,5 pkt elsieelsie
  4. 4 10,2 pkt AutsajderAutsajder
  5. 5 9,9 pkt erzacerzac
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów