zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Edukacja

calkaa

Łuk triumfalny Paryż kontra angielski schemat

calkaa | 23 maja 2017 17:31:52 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy w angli rzadzacy to mankuci ze ruch lewo stronny  I skąd taki wylot we Francji ze na łuku trumfalnym w Paryżu pierwszeństwo na rondzie mają wjezdzajacy A nie wyjezdzajacy?architekt ronda miał biegunkę?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
calkaa

Praca-droga dedukcji czyli od ogółu do szczegółu i indukcji czyli od szczegolu do ogolu

calkaa | 23 maja 2017 11:11:04 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Intelektualizm zżera mięśnie.Praca fizyczna wykańcza rozum.Jak miarkowac?głupie miesniaki i cherlawe m ozgowce to nie mit.mój idol e=mc2 niedopracowal schematu A konkretnie wypalania w momencie niedoceniania wysiłku w tej czy w tamtej kategorii.

Ostatnia aktualizacja: 23-05-2017 11:18:34
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
calkaa

Kto uważa ze na pytamy pl.jest za dużo gornolotnych A za mało przyziemnych lecz istotnych pytań?

calkaa | 20 maja 2017 17:03:33 | kategoria: Edukacja, Podstawówka

• G+
  • Facebook

Jak to dziś w naszej mało zdrowej rzeczywistości,nieistotna gornolotnosc nadaje rytm i bieg bo przez swój styl jest powazana.Istota  zwyczajna A wartościowa za mało wyrazista by być powazana

Ostatnia aktualizacja: 20-05-2017 17:08:41
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
calkaa

Mozecie mi powiedziec w jakim celu?

calkaa | 19 maja 2017 07:43:37 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wycieczka mlodziezy na warszawskiej starowcemlodziezy takiej z 14-15lat i przewodnik.Z pelna powaga pokazuje palcem drzwi restauracji dzisiejszej gdzie siedzial bazyliszek ktory pozeral wzrokiem.Jak spojzal to bylo kaput po ludziu.A dalej rzecze do wycieczki z pelna powaga jeszcze niewyksztalconych w pelni rozumkow swiata nie znajacych rzecze ze on nie ma panaceum na bazyliszka jesli sie ktos od niego oddali.Wierza?

Ostatnia aktualizacja: 19-05-2017 07:56:23
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
elsie

Ktos z Was ma w rodzinie lub wsrod znajomych KOMUNISTOW???

elsie | 19 maja 2017 06:43:25 | kategoria: Edukacja, Podstawówka

• G+
  • Facebook

Jesli tak to niech sie przygotuje do pytan o masturbacje i informecje o seksie ( na pewno roznego kalibru...) Dlaczego? Prosze:

http://mamadu.pl/131459,lista-grzechow-spowiedz-pierwsza-komunia

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 31
odpowiedz
znafca_żyta

Umiecie wymierzyć sprawiedliwość

znafca_żyta | 18 maja 2017 17:37:51 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

gdy ktoś zajmie wasze krzesło na zakończeniu roku szkolnego? Śmiech

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
znafca_żyta

Jeszcze język polski

znafca_żyta | 18 maja 2017 02:22:54 | kategoria: Edukacja, Wagary

• G+
  • Facebook

W języku polskim używamy często podmiotu domyślnego, co jest pewną trudnością dla obcokrajowców uczących się naszego języka. Zastanowiłem się, czy polski byłby łatwiejszy dla obcokrajowców, gdyby podmiot był obowiązkowy, jak w większości języków świata. No i nie wiem. Bo gdyby Was zapytał obcokrajowiec "Co robicie" a Wy odpowiedzielibyście "My jemy owoce"... 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
calkaa

Co ma zbyszko z bogdanca wspolnego z miejskim szaletem?

calkaa | 18 maja 2017 00:31:36 | kategoria: Edukacja, Nauczyciele

• G+
  • Facebook

TU BYLEM-ZBYSZKO Z BOGDANCA ROK1546.do dzis napis widnieje w zamkowym lochu na warszawskiej starowce

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Marian Koniuszko

Ile książek może rocznie przeczytać licealista, żeby nie było to "przytłaczające" ?

Marian Koniuszko | 16 maja 2017 14:01:09 | kategoria: Edukacja, Liceum

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
Hermiona

Studenci a rzeczywistość - jak u Was to wyglądało/wygląda?

Hermiona | 15 maja 2017 19:50:48 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

W związku z tym, iż jestem już studentką i zaraz kończę pierwszy rok, chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami i usłyszeć Wasze wspomnienia i czasy, gdy studiowaliście:)
Czasami mówi się, że na świecie nie ma głupszego człowieka niż student. I sama z uśmiechem na twarzy się z tym zgadzam. W ciągu tego roku spotkałam wielu ludzi, z różnym nastawieniem do życia, studiów. Jednak muszę powiedzieć, że najgorszym typem studenta jest osoba żywcem "spuszczona ze smyczy" - rodzice wynajęli mieszkanie, pełen luz, swoboda. "W domu" nie można było palic, pić? Spoko, nadrobi się na studiach. Niektórzy to odcieli się z łańcucha rodziców tak gwałtownie, że nie pamiętali pierwszego półroczaŚmiech Cechy "kombinatorstwa" studentom też nie można odmówić, szczególnie przy zaliczeniach, byleby się prześlizgnąć. Zdarzali się też tacy, co nie potrafili wymówić nazwy kierunku, który wybraliZaklepany Zdarzali się i tacy, co na wykłady po prostu nie przychodzili - a między znajomymi plotki (co później się okazało, prawdziwe), że siedzą w McDonaldzie. Zastanawia mnie to, po co komuś studia, skoro na nie nie chodzą? Kiedyś Pani Dziekan powiedziała mi: "Wiesz, Agnieszka, ja kiedyś chodziłam na studia, żeby się czegoś nauczyć". Też mam takie założenie od początku i przykro mi, że nawet dzisiejsi profesorowie to zauważają. Ja, nawet sama, mogę nazwać się tukiem i matołem, z logicznym myśleniem to mijam się kilometrami. Mimo, iż myślałam, że te studia nauczą mnie prawdziwego życia (choć kończę dopiero pierwszy rok to i tak dostałam niezłego kopa do samodzielności) to prawdziwe życie zacznie się najpewniej dopiero po studiach. Oczywiście, spotkałam też ludzi, którzy studia biorą na prawdę na poważnie i pierwszy rok kończą zaliczać z wybitnymi wynikami, wiedzą, gdzie są i co chcą robić dalej. Wykładający też są różni - są tacy, co potrafią w ciekawy sposób przekazać wiedzę, są i tacy, co wyciągają stare, zżółknięte kartki i każą pisać, też tacy, co przekazują wiedzę w nieciekawy sposób no i też ci, co wystawiają 2,3 za nic, byleby Cię przepuścić. A jak u Was to wyglądało?:)
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moją obecnością (nie dam rady na wszystko odpisać). Do domu wracam zazwyczaj dopiero pod wieczór, wtedy tylko nauka pozostaje, jakieś czynności w domu i sen - czasu na social media kompletnie brakuje. Teraz znalazłam trochę czasu, bo jest trochę spokoju od zaliczeń. W wakacje na pewno będą prognozy:)

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 26,4 pkt kaziu_61kaziu_61
  2. 2 17,0 pkt elsieelsie
  3. 3 14,3 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 13,0 pkt MalitaMalita
  5. 5 11,6 pkt Adi_kamiAdi_kami
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów