zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
fenix8874

Dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi Poradnik

fenix8874 | 11 stycznia 2017 18:04:14 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Audycja radiowa
Czas trwania : 43 min.
Temat : Zjawa dziewczynki, która ukazuje się przy drodze w miejscowości Przyłęk woj. Podkarpackie

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 4 odpowiedz
arinkao

arinkao | 11 stycznia 2017 18:05:16
Odpowiada Ekspert kategorii Filozofia I.

Ja dziś słucham paranormal sejm :)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
fenix8874

fenix8874 | 11 stycznia 2017 18:06:00
Komentuje Ekspert kategorii Filozofia II.

Chyba paranienormalni Niewyparzona gęba

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
arinkao

arinkao | 11 stycznia 2017 18:12:28
Komentuje Ekspert kategorii Filozofia I.

No raczej :D

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kaziu_61

kaziu_61 | 12 stycznia 2017 01:58:49

Ciekawe ! kiedyś - dużo lat temu około 20 stale były podobne rozmowy w miejscowości X, Z wiedzy osób które mieszkały w pobliżu widzieli małą dziewczynkę która w domu płakała, gdzie jednocześnie paliło się światło i pojawiały się zagadkowe cienie. Chodziło o śmierć dziewczynki około 5 letniej której rodzice wyjechali na wczasy za granice ale bez niej - jej opiekę powierzyli dziadkowi, który dostał zawał i trafił do szpitala, a dziadek najzwyczajniej zapomniał o dziecku i ono zmarło z głodu w zamkniętym domu, który niszczał bo dziadek trafił do hospicjum. Miasto zdecydowało się na pomoc by odremontować ten dom i był rozpisany konkurs na Firmę budowlaną, niemniej sami budowlańcy sprawdzali ten dom przed wejściem w układ z miastem i wszystkich odpychały informacje o duchach, było kilku księży egzorcystów, kilku mediów wtajemniczonych w sprawy nadprzyrodzone
. kilka firm jednak się zdecydowało na ten remont bo byli w dołku, to popracowali około tygodnia i kończyli swe prace z racji cudów i nie wyjaśnionych spraw które się tam wydarzały - elektronarzędzia same się załączały lub wyłączały w trakcie pracy, gasły lampy, czy były zaniki prądu w całym domu pomimo sprawnej instalacji jak i zabezpieczeń. I dalej dom nie był remontowany z racji tej hm. zjawy której nikt naocznie nie widział ale odczuwał jakieś fizyczne nieprawidłowości w sprawnej instalacji czy narzędziach. Pracując w firmie budowlanej zostałem tam wydelegowany by zająć się tylko ścianami - skuć luźne tynki, wykuć zniszczone cegły i wstawić nowe, a same ściany wytynkować na gotowo, pracowałem z pomocnikiem który potem malował te ściany, to jednak nic nie odczułem szczególnego w trakcie remontów, z tego co opisywały poprzednie ekipy remontowe jak i sami sąsiedzi, było kilka rzeczy niewyjaśnionych ale tłumaczyłem to przeciągiem jak i naszą niezdarnością ruchów Śmiech - być może coś się działo gdy nas już nie było, niemniej ja swoje zrobiłem, dom został sprzedany - kupił go radny za grosze bo nie było nawet kupca, do dziś dom jest niezamieszkały pomimo dużego braku mieszkań, kilka razy próbowali zamieszkać tam nawet bezdomni ale nawet oni uciekali. Sam nie wiem co o tym myślić, bo podobnych niewyjaśnionych przypadków miałem więcej - były momenty że ja widziałem a koledzy nie lub odwrotnie - gdy widzieli to koledzy to lecieli do sklepu po wóde, pomimo że w pracy nigdy nie pili, no ale musieli by się uspokoić i na odwagę by to jakoś zignorować, cóż kilku pożegnało się z pracą 
Zaklepany

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

Koszulki pytamy.pl

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 111,4 pkt collins01collins01
  3. 3 67,6 pkt leone2leone2
  4. 4 56,8 pkt okonekokonek
  5. 5 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Malita ata-ata ptakwodny tadzio le-szcz tomekloko Vilemo