zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Filozofia

harmonik

Weszlibyście dobrowolnie do kabiny, odsysającej z Was wszystko, co nie jest Wam niezbędne do życia, i wszystko przeszkadzające Wam w spełnieniu marzeń? Sondaż

harmonik | 24 marca 2017 18:45:04 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

To raczej odnosiłoby się do takich singli, jak ja.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
fenix8874

Dla osób interesujących się fenomenem UFO Poradnik

fenix8874 | 23 marca 2017 17:51:51 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Audycja radiowa
Czas trwania : 3 h 20 min.
Temat : Co Wojsko Polskie wie o UFO ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
harmonik

Pamiętacie moje 3 sny logiczne?

harmonik | 23 marca 2017 12:38:18 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

1. Śniło mi się, że podnosiłem pod paszki nagie niemowlę, a z niego wychodziły całe kręgi czarnego kupska, grube jak jego nóżki. Tego samego dnia w pracy dostałem dość niespodziewanie dodatkową nagrodę jubileuszową w wysokości dwóch pensji, normalnie i tak niemałych.

2. Śniło mi się, że przyszedłem do żonatego dobrego kolegi, i widzę, że jego żona leży w łóżku, zafajdana swymi odchodami. Znając już z poprzedniego snu, że taki sen może się wiązać z pieniędzmi, celem sprawdzenia tej tezy, udałem się do nich rano, spytać się, czy jakieś większe pieniądze im  nie wpadły. Na to on, abym poczekał, bo zapłacił za kupon Totolotka, no i rzeczywiście, ucieszył się, bo miał wygraną podobną do mojej nagrody jubileuszowej. Oczywiście nie powiedziałem im, jaki to był sen.

3. Miałem sen, że ścigała mnie grupa groźnych złoczyńców. Zbliżali się z trzech stron, a z czwartej był głęboki stromy rów, na dnie którego obracał się podajnik podobny do tych wirników z maszynek do mięsa. Wiedziałem, że przyszły na mnie ostatnie chwile. Nagle doznałem olśnienia, że przecież mam nieśmiertelną duszę, więc śmiało skoczyłem do rowu, i po chwili - odpływając jak szybujący ptak - mogłem oglądać wściekłych złoczyńców, że im umknąłem. Na swoje miażdżone ciało nawet nie spojrzałem.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
harmonik

Jesteś harmonijnym, swobodnym siamangiem lub innym gibbonem skaczącym po harmonijnych drzewach, i dostajesz propozycję od ludzi: Sondaż

harmonik | 22 marca 2017 11:25:45 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

- Zejdź z tych drzew na ziemię, a nauczymy cię w szkołach pracować przy wytwarzaniu instrumentów muzycznych, motocykli i domów, abyś mógł/mogła sobie tworzyć muzykę, jeździć pojazdami, mieszkać i nocować w wyposażonych mieszkaniach, a nie na gałęziach pod gołym Niebem. Przyjmujesz ich propozycję?

https://youtu.be/wiL6i-pBVio

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
harmonik

Wymyślił(a)byś coś przydatnego, mając słodkie owoce na drzewach i krzewach, oraz ciepły klimat, nie wymagający noszenia ubrań ani butów?

harmonik | 21 marca 2017 23:37:18 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

No i przyjmijmy, że nie byłoby tam groźnych drapieżników.

Pytam, bo kiedyś ludzie musieli zacząć głupieć w kierunku znojnego życia nieharmonijnego.

Zamiast okna filmu dokumentalnego z You Tube, które nie dało się wkleić, kliknij na link do niego.

harmonik

Też tak masz, że się czasowo ze wszystkim nie wyrabiasz?

harmonik | 21 marca 2017 09:58:17 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Co wtedy wybierasz, co olewasz, czy i jak swe życie upraszczasz?

Ja zdaję się na SIŁY WYŻSZE z JEZUSEM na czele, że panują nad naszym życiem i światem, i że obudzimy się w lepszym, harmonijnym życiu i świecie, bo ten mi nie pasuje, jako nieharmonijny, patologiczny. Doczekałem się emeryckiej laby, więc powinienem też doczekać się zasadniczych zmian na Ziemi, którym staram się wyjść na przeciw, choć na razie wciąż z opłakanym skutkiem.

harmonik

Mogliby dla zachęty pierwszy miesiąc udostępnić darmo?

harmonik | 21 marca 2017 09:36:28 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Wiem, że potrafią pisać bardzo ciekawe i wartościowe artykuły, ale nie wiem, czy znajdę czas na ich czytanie, bo w dzisiejszym świecie zalewa nas ocean informacji..

harmonik

Uwierzysz, że odkrycie posiadania nieśmiertelnej duszy, w tym przez wszelkie stworzenia, po latach materialistycznego ogłupiania szkolnego, uważam za swój największy dotychczasowy sukces życiowy, Sondaż

harmonik | 19 marca 2017 14:10:23 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

choć zadowalających mnie ustaleń o Dokonaniach i Naukach OZYRYSA i JEZUSA, istnienia światów równoległych, powstawania Gwiazd, Planet, Księżyców, w tym rychłego urodzenia przez Naszą Planetę jej Drugiego Księżyca, posiadania przez wszystkich ludzi wewnętrznego, Boskiego Lekarza, szkodliwości i nieodpowiedzialności zbijania gorączki, nieistnienia zysku w ekonomii, negatywowego i odwracanego widzenia barw, nieistnienia dryfu kontynentalnego, mam odpowiednio więcej?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 19-03-2017 14:29:40
harmonik

Czy potem po śmierci ryzykantów, ich koledzy i internauci podziwiają ich odwagę? Czy jest sensownie popisywać się przed nimi? Sondaż

harmonik | 18 marca 2017 18:18:42 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Zastanów się, czy zniesiesz widok takich nieszczęść.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
harmonik

Widzisz kompromitującą ludzi różnicę między harmonijnymi stworzeniami, a patologicznymi, nieharmonijnymi ludźmi? Sondaż

harmonik | 17 marca 2017 11:37:35 | kategoria: Społeczeństwo, Filozofia

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 56,6 pkt elsieelsie
  2. 2 47,7 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 33,9 pkt leone2leone2
  4. 4 32,3 pkt tadziotadzio
  5. 5 13,5 pkt BingolaBingola