zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Socjologia

xxxmaciejkaxxx

Śniło mi się dziś, że szukałem na mapie jezior w okolicy z plażą :D Wiecie takich co w wakacje można na nich plażować i pływać.

xxxmaciejkaxxx | 18 sierpnia 2017 10:35:28 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

No więc pytanie czy na mapach są jakoś zaznaczone różnice jezior ? Nie wszystkie jeziora mają plaże i nie wszystkie nadają się do pływania. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
okonek

Barcelona, Rambla, dżihad czy szajka morderców?

okonek | 17 sierpnia 2017 22:34:03 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

odpowiadajac posrednio na pytanie @Bingola?
zawsze mnie zaskakuja Hiszpanie w sytuacjach podbramkowych - info leci na biezaco w TV, serwery netu troche sie przytkaly -
ewakuacja z terenu zagrozonego trwa, taksowki, cabify, uber komunikacja miejska pracuja bezplatnie, kolejki w szpitalach, zeby oddac krew - az apel - na razie wystarczy, jak bedzie potrzeba to zostajemy w kontakcie 
ludzie obcym pomagaja, hotele bezplatnie przejmuja tych z Rambli
zawieszono powazny strajk na lotnisku Prat, zeby policja i Guardia Civil skupily sie na wylapaniu winnych
ale oni nawet przy mniejszych nieszczesciach tacy sa - pomocni.
zamiast nowych ustaw ?
dekret - pomoc ludziom, decyzje naleza do dowodcow nie ministrow z mniej lub bozej laski.
( i nie tylko bo jak byl pozar w parku narodowym Doñana to ewakuowano cala hdowle odtworzeniowa linze (rysia) iberico a wojsko i setki (wymiennie) wolontariuszy pomagalo odnalezc juz wypuszczone egzemplarze - mialy obroze z gps, ale w panice czesc sie ich pozbyla - jak to koty.
moze jednak by Grecy nie oddawali tych miliardow od Tuska tylko dali jedna wyspe? bo na Madagaskarze to zal pingwinow jakby politykow wyslac?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 31
odpowiedz
vera223

Co robicie wbrew temu, co racjonalne?

vera223 | 10 sierpnia 2017 00:13:25 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Przed chwilą byłam na parterze swojego domu (śpimy na piętrze, parter pusty) z telefonem w łapce...biorę, co miałam zabrać i wtedy włącza się dzwonek do drzwi-patrzę na wyświetlacz, godzina 00:00, dokładnie północ Zaklepany
Niby wiem, że dzwonek do drzwi się niedawno rozregulował i zdarzają mu się odpały tego typu, ale nogi mi jakoś tak same z normalnego kroku przechodzą w bieg Śmiech
I tak sobie...uciekłam, "w środku" trochę się śmiejąc sama z siebie, że zachowuję się jak dziecko, chociaż dokładnie wiem, co to za "duchy", ale nic nie mogłam na to poradzić-jakiś odruch bezwarunkowy mi się włączył. :)

Ostatnia aktualizacja: 10-08-2017 00:33:57
1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
codzienna

Co Ciebie ,,zmusza" do milczenia ?

codzienna | 8 sierpnia 2017 21:32:38 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Po;)waga....na diecie jestemŚmiech

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

Czy spotkaliscie sie z jakimis dziwnymi imionami?

ata-ata | 7 sierpnia 2017 10:37:03 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Taka mnie naszla refleksja kiedy zobaczylam w kalendarzu, ze dzis sa miedzy innymi imieniny:
- Agatangela
- Andromedy
- Dobiemiara
- Licynjusza
a jutro:
- Largusa
- Niegoslawa
- Szmaragda
Czy ktos tak rzeczywiscie ma/mial na imie?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Wszystkie chrześcijańskie narody miały w swej historii mniej lub więcej co prawda, ale jednak wypraw łupieżczych przy okazji których nie rzadko mordowano

xxxmaciejkaxxx | 25 lipca 2017 01:30:31 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Pytanie czy to aby nie po chrześcijańsku ? Co biblia mówi o rabowaniu i łupieniu ? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Statystyki

~Czyścioszek | 22 lipca 2017 19:42:48 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Gdzie mogę znaleźć dokładne informacje o tym ile w naszym kraju jest Zakładów Karnych, Domów Dziecka, Szkół...itd.?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Dlaczego Oni tak dziwnie chodzą i ten facet "prowadzi" Jacka Bartosiaka ? No właśnie o co chodzi z tym prowadzeniem ?

xxxmaciejkaxxx | 19 lipca 2017 23:59:39 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Gdzie mogę się dowiedzieć gdzie w danej miejscowości są prawnicy i mechanicy ?

xxxmaciejkaxxx | 19 lipca 2017 23:49:44 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Oraz którzy prawnicy są "najlepsi" aby zasięgnąć porady prawniczej, a mechanicy po to, żeby wiedzieć gdzie w mieście najbardziej narzekają na brak mechanika w pobliżu i tym samym zdobyć klientów na samym otwarciu

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
antysocjalista

Co jest dla ciebie ważniejsze? Sława czy pieniądze? Sondaż

antysocjalista | 18 lipca 2017 10:51:23 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Ja zdecydowanie stawiam na sławę. 
Nie rozumiem ludzi, dla których jedynym celem w życiu jest gromadzenie i mnożenie kapitału. Wolałbym być biedny i sławny niż bogaty i znany tylko wąskiej grupie społecznej. Dla mnie pieniądze i zarobki są tylko źródłem finansowania podróży. Nie rozumiem pustaków dla których zarobki i kariera są ważniejsze od tego jak wyglądają. Dla przykładu moja grupa zawodowa informatyków. Znam kilku gości co to zarabiają kilka średnich krajowych, a ubierają się w te same szmaty od 10 lat. Ja też noszę stare bluzy ale mam ich całą szafę, co kilka miesięcy kupuję sobie coś nowego i modnego, dbam o włosy i mój wizerunek. A co dopiero kobiety gdy taka np. adwokatka zarabia 10k+ a żałuje zrobić sobie kilka operacji plastycznych czy nawet raz na pół roku zrobić sobie kilka zastrzyków z kwasu. Po co im te pieniądze, posiadłości, jak wyglądają jak dziady? 

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 45,8 pkt elsieelsie
  2. 2 37,4 pkt okonekokonek
  3. 3 27,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 27,7 pkt birbantbirbant
  5. 5 23,5 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

MigrantWorker okonek mk777 ptakwodny Carollina arinkao tadzio