zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Socjologia

antysocjalista

Czy gdyby Kraków był stolicą to fenomen miłości do Warszawy nadal by istniał?

antysocjalista | 26 maja 2017 15:05:15 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Nie ma drugiego takiego miasta w Polsce o którym napisano by tyle utworów, które tak wielu ludzi kochałoby bezkrytycznie . 
Inne miasta poza rodzinnymi można lubić lub nie, Warszawę można tylko kochać lub nienawidzić. Ona zawsze budzi emocje. Czy to według was tylko dlatego bo jest naszą stolicą czy to historia tego miasta jest tego zasługą? Czy może skoro miasto to jego mieszkańcy to może zasługa tych, którzy w niej mieszkają? 

Z okazji dnia matki wszystkiego najlepszego nasza nieśmiertelna Warszawo! Matko naszych miast!

Ostatnia aktualizacja: 26-05-2017 15:07:44
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
znafca_żyta

Odpowiadacie grzecznie na pytania

znafca_żyta | 25 maja 2017 17:50:11 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

gdy od drzwi do drzwi chodzą panowie z rządowego centrum badania opinii publicznej?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Jakie są wasze opinie w tej sprawie ? Czy kobiety, które wpadną z facetem, który je porzuci mają spieprzone życie ?

xxxmaciejkaxxx | 24 maja 2017 15:16:12 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Znacie takie przypadki ? Jak sobie radzą takie kobiety w życiu ? Bo naturalnie jest im ciężej ? Jak trudno odnajdują tego jedynego partnera o ile w ogóle ? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Jak to jest z tymi Juwenaliami ? Czy zabawa po pochodzie ma jakąś nazwę ?

xxxmaciejkaxxx | 23 maja 2017 16:56:02 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

No i koniecznie opowiedzcie historie, które dobrze wspominacie lub źle jeśli takie niestety się zdarzyły :) 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Co wiecie o Juwenaliach ? Bo Ja rok temu nie byłem, a chciałby poznać wasze doświadczenia :) Jak na nich jest :) ?

xxxmaciejkaxxx | 17 maja 2017 19:01:49 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Gdzie studiujecie lub studiowaliście i jak często mieliście odwoływane i skracane zajęcia :) ?

xxxmaciejkaxxx | 17 maja 2017 14:22:42 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
okonek

zespol Diogenesa a hobby-zbieractwo?

okonek | 14 maja 2017 09:45:55 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

niby da sie pogodzic bo w kazdym szalenstwie jest metoda?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

jak rozumieć powinienem pojęcie harmonia wewnętrzna ? W sensie, że spójność wewnętrzna ?

xxxmaciejkaxxx | 5 maja 2017 21:45:08 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Czy spokój wewnętrzny ? Niby banalne, ale pewności nie mam :) 

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Ajumiko

Zaimponował mi ten chłopak. Lubię takich ludzi. Jaką siłę mają takie inicjatywy?

Ajumiko | 28 kwietnia 2017 17:56:00 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Ten komentarz pod filmikiem mówi sam za siebie: "Cześć Ravgor. Prawdopodobnie nawet tego nie przeczytasz, ale może przeczyta ktokolwiek. Byłem dzisiaj w Katowicach spotkać się z koleżanką, którą poznałem w Irlandii dawno temu i zauważyłem tego Pana któremu podarowałeś 500 zł. Kilka dni wcześniej wpadłem na film który nagrałeś wręczając mu te pieniądze i pomyślałem, że to świetna akcja i że fajnie było by zrobic coś takiego. Nie dałem mu ani grosza, bo widziałem, że są ludzie którzy wrzucają mu pieniądze i podaja mu rękę, prawdopodobnie nakręceni przez Twoją akcję. Nieopodal siedziała starsza Pani, która przed sobą miała mikro stragan z czosnkiem i prawdopodobnie domowej roboty koncentratem do białego barszczu. Niedługo się zastanawiając podszedłem z koleżanka i wybrałem jedną główkę czosnku, zapytałem ile płacę, a Ona odpowiedziała 3 zł.. wręczyłem jej 100zł i powiedziałem, że bardzo dziękuję.. jej mina i usmiech..gdybym miał oszacować nie była za te sto złotych, ona była za milion dolarów..uczucie nie do opisania, koleżanka prawie się popłakała :D wydaje mi sie, że ta kobieta na prawde potrzebowała tych pieniędzy, podziękowała a na odchodne zawaołała "to możecie wziąć więcej" odpowiedzieliśmy, że nam wystarczy tylko ta główka :) musze przyznać, że cholernie drogi macie czosnek w Katowicach :P Dzięki Ravgor za tą akcję, ja pewnie ja powtorzę jeszcze, bo to uczucie kiedy komuś pomagasz, jest warte dużo więcej niż w rzeczywistości mu dajesz. Pozdrowienia z Krakowa"

Ostatnia aktualizacja: 28-04-2017 20:15:25
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 31
odpowiedz
pszczółka_maja

Jak zrobić porządek z chłopcami? :)

pszczółka_maja | 24 kwietnia 2017 18:52:06 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Uważam, że zemsty nie są potrzebne, ale czasami trzeba zrobić porządek :) Więc tak, chodzę do klasy 1 gimnazjum - głupi wiek, wiem ;) Ale wiem też, że dziewczyny są bardziej dojrzałe od chłopców, oczywiście, wszystko potem się wyrówna, wiem. Ale na dzień dzisiejszy chłopcy robią z siebie dorosłych (nie wspomnę o jakich rzeczach rozmawiają), a są tak naprawdę żałośni. Ale wracając, chłopacy z mojej klasy są okropni, cały czas dokuczają dziewczynom, 
,po kolei', i teraz chyba przyszła kolej dokuczać mi. Ja sobie nie dam ,w kaszę dmuchać', ogólnie jestem miła, ale umiem też pokazać różki :). Uwierzcie mi to nie są ,końskie zaloty', oni są wstrętni ;) Zrobią wszystko, żeby zwrócić uwagę na siebie i ,,być fajnym''. Okey, chcę pokazać im, że są idiotami i chcę zrobić z nimi porządek. Macie jakieś pomysły? Żeby tak łagodnie mówić upokorzyć ich, pokazać im, że nie są królami albo te ich teksty (ojeju, rozmawiają o takich rzeczach, o jakich powinni rozmawiać dorośli, a nie 14-letni gówniarze ;) ) Za wszystko serdecznie dziękuję! :)

Ostatnia aktualizacja: 24-04-2017 18:53:36
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 160,1 pkt elsieelsie
  2. 2 44,1 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 33,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 21,5 pkt collins01collins01
  5. 5 18,9 pkt miLejdismiLejdis
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

tadzio Bingola mamita arinkao collins01 mk777 Carollina