zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Psychologia

xxxmaciejkaxxx

Lubię być tajemniczy i nie lubię mówić o sobie zbyt dużo :) Czemu ludzi to denerwuje ?

xxxmaciejkaxxx | 25 maja 2017 23:05:22 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Nie ukrywam wszystkiego, ale gdy ktoś pyta o szczegóły z mojego życia no może nie bardzo szczegółowe, ale takie zwykłe szczegóły to Ja po prostu nie lubię mówić o jakiś 60% informacji o Mnie. Czy to aż tak złe, niedobre, okrutne, niezrozumiałe, nienormalne i nie do zaakceptowania ? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Dużo czasu zabiera mi nauka i samorozwój. Niestety zaniedbuje relacje z dalszymi już kumplami tzn wiem, że nie z każdym da się utrzymać relacje, ale z te, które były świetne kiedyś

xxxmaciejkaxxx | 21 maja 2017 12:21:54 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Mam wrażenie, że zatracam się w pracy. Mieliście z takiego powodu kiedyś uczucie pustki ? Dodatkowo nie mam stałej partnerki bo nie spotkałem jeszcze takiej, która byłaby wolna i nadawała się wg mnie do związku. No jedną spotkałem ale niestety to już definitywnie nie do uratowania.

Chyba jestem pracoholikiem :( Tłumaczę sobie, że za rok trochę odpuszczę, ale no ale ładnych parę lat już się tak tłumaczę :/

Ostatnia aktualizacja: 21-05-2017 12:23:44
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Nie macie wrażenia, że jeśli bardzo lubiana osoba w grupie coś zrobi to ujdzie jej więcej na sucho, niż gdyby dokładnie to samo zrobiła mniej lubiana osoba ?

xxxmaciejkaxxx | 18 maja 2017 08:14:16 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 18-05-2017 08:14:56
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Emi_ly

Czego się boisz?

Emi_ly | 17 maja 2017 23:35:01 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

........a może niczego?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
fenix8874

Twoje pierwsze skojarzenie z " kawa na ławę " ?

fenix8874 | 17 maja 2017 17:21:45 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Znalezione obrazy dla zapytania kawa na ławe

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
qerty

Co oznacza dla Ciebie być szczęśliwym?

qerty | 16 maja 2017 18:33:22 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
Tęczowy

Czemu ludziska się tak łatwo poddają różnego rodzaju hype'u?

Tęczowy | 16 maja 2017 12:18:51 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Od tygodnia, może dwóch gdzie nie spojrzeć jest jakaś żuk … wejdzie się na FB żuk, żuk, żuk … wejdzie się na YT żuk, żuk, żuk, wejdzie się w jakieś wiadomości żuk, żuk żuk … walą mnie żuki, muszki, pajączki i koniki polne … nie wiem kim jest ta żuk i nie obchodzi mnie to

Czy tylko mnie tu to skrajnie nie obchodzi ? 

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

A kiedyś to facetom zdarzało się bić o dziewczynę ... podobno. No właśnie jak to z tym kiedyś było ? Zapraszam do dyskusji

xxxmaciejkaxxx | 15 maja 2017 18:59:56 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/z-b-jej-kopa-na-leb-szokujace-sceny-przed-gimnazjum-w-gdansku,739788.html

Ostatnia aktualizacja: 15-05-2017 19:00:22
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Amor

Fobia?!

Amor | 14 maja 2017 22:29:31 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Wiadomo, że powinno się mieć otwarte okno w ciągu dnia, szczególnie jeśli się pali papierosy w pokoju. Problem w tym, że podczas, gdy mam otwarte okno w ciągu dnia, co chwilę zerkam na nie, czy czasem coś tam do pokoju nie wleciało. Jak słyszę bzyczenie - zaczynam się bać. Sprawdzam pod żaluzjami (tam zwykle siedzi to, co wleciało do pokoju). Jeśli widzę, że to mucha to nawet bym ją złapał do ręki za skrzydła i wywalił za okno. Ale, jeśli widzę, że to jest pszczoła lub osa - ogarnia mnie panika. Dzisiaj miałem pszczołę w pokoju, wleciała pod żaluzję, więc otworzyłem drugie okno, żeby ją wygonić. Dopóki była pod żaluzją, nie bałem się. W końcu się zdenerwowałem i wyszedłem na chwilę z pokoju zapalić papierosa. Gdy wróciłem - cisza (prawdopodobnie wyleciała przez uchylone okno, bo żadnego bzyczenia do samego wieczora nie słyszałem). Ja wiem, że byłaby w stanie usiąść na mnie, powąchać, czy cokolwiek tam pszczoły robią, po czym mnie olać i polecieć sobie, ale mam wrażenie, że moja głowa ma problem. Jest bzyczenie, jest strach. Jest mucha, oddycham z ulgą, strach mija i albo ją wyganiam, albo zabijam. Jest pszczoła, potrafi mnie ogarnąć panika... Nie wiem, czy to jest jakiegoś rodzaju fobia, ale zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze udać się na terapię hipnozą, albo po prostu do zwykłego psychologa...

Zamawiam we wtorek moskitierę, więc problem zniknie, ale nie zmienia to faktu, że chyba mam coś z głową...

Ostatnia aktualizacja: 14-05-2017 22:32:29
odpowiedzi i komentarzy: 31
odpowiedz
birki

Czy masz takiego wykonawcę lub zespół muzyczny, który od dosyć długiego czasu jest dla Ciebie ważny, czujesz z tymi ludźmi i/lub ich muzyką pewną więź?

birki | 14 maja 2017 17:52:20 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o pewien rodzaj bliskości.
Ciekawe czy są ludzie, którzy traktują muzykę w podobny sposób jak ja.

Oczywiście nie mam tak, że Björk słucham codziennie, ale ona zawsze jakoś jest obecna w moim życiu tzn. jej muzyka i osoba. A zespół Sigur Rós darzę ogromnym sentymentem.

Napiszcie proszę kto to i nieco o nich.

Ostatnia aktualizacja: 14-05-2017 17:56:29
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 36
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,0 pkt elsieelsie
  2. 2 23,8 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 22,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 19,4 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 17,8 pkt birbantbirbant
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Samotny94 brzydula-b -ihtiel janusmakroniusz okonek b-brzydula Aszka_