zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Dom i styl życia

antysocjalista

Wiecie, że za rządów PiS Polska skoczyła aż o 11 miejsc w górę w rankingu najszczęśliwszych narodów świata?

antysocjalista | 22 marca 2017 11:42:46 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Z najnowszego Światowego Raportu Szczęścia (World Happiness Report 2017) opracowanego na zlecenie ONZ, dowiadujemy się, które kraje mogą poszczycić się największym dobrobytem i zadowoleniem mieszkańców.

Twórcy rankingu wzięli pod uwagę szereg czynników: realne PKB na jednego mieszkańca, wsparcie socjalne, oczekiwaną długość życia w zdrowiu, swobodę w dokonywaniu życiowych wyborów, hojność oraz poziom korupcji.
W zestawieniu znalazło się 155 państw. Najmniej szczęśliwe, jak wynika z raportu, są kraje afrykańskie. Na samym końcu listy znalazły się: Tanzania, Burundi i Republika Środkowoafrykańska.

Nasz kraj zanotował naprawdę duży awans – z 57 miejsca na 46 pozycję obecnie
.

Tuż za nami znalazł się Uzbekistan, Włochy i Rosja. Nieco lepiej wypadły za to Salwador, Ekwador i Nikaragua.

Według mnie to dlatego bo odsunięto od nas zagrożenie przymusową islamską kolonizacją na jaką chcieli pozwolić swego czasu peowcy. Nie musimy się już aż tak bardzo martwić o przyszłość naszą i naszych dzieci.

Ostatnia aktualizacja: 22-03-2017 12:08:22
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
antysocjalista

Czy gdybyś był samotny/a (singlem) to byś chciał/a mieć taki dom?

antysocjalista | 21 marca 2017 15:49:50 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 21-03-2017 15:50:03
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
antysocjalista

Podobają się wam domy porośnięte bluszczem?

antysocjalista | 21 marca 2017 15:41:51 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Shengsi Archipelago nad rzeką Jangcy w Chinach

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Mam takie być może dziwne podejście, ale wkurza mnie to że większość ludzi, albo ma swoją karierę totalnie gdzieś

xxxmaciejkaxxx | 14 marca 2017 15:54:44 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

albo są całkowicie nią pochłonięci. Ok można ciągle kuć jak się chce być lekarzem, albo prawnikiem, ale dla mnie to trochę straszne :) Ja osobiście rozwijam się, studiuję, ale mam jeszcze swoje życie i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Strasznie przerażają mnie skrajności w tej sprawie do tego stopnia, że myślę o skrajnych ludziach dość negatywnie (wykracza to poza moją wolę :) ). Oczywiście lepiej już jak ktoś ciągle kuje niż ma totalnie gdzieś swą przyszłość :) 

Rozumiecie mnie :) ? Zgadzacie się ze mną :) ?

Ostatnia aktualizacja: 14-03-2017 19:02:08
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Genderystka

Dlaczego obchodzi się Dzień Kobiet, ale Dnia Osób Waginopozytywnych już nie?

Genderystka | 8 marca 2017 11:00:11 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Przecież osoba waginopozytywna może czuć się mężczyzną i odwrotnie, osoba waginonegatywna może czuć się kobietą.

4 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
budomiks

Jak duży dom zaspokoi potrzeby 5-cio osobowej rodziny ?

budomiks | 7 marca 2017 23:12:31 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Czy dom o powierzchni użytkowej 100 m2 jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby 5-cio osobowej rodziny (2 osoby dorosłe, 3 dzieci) ?

Pozdrawiam
www.budomiks.pl

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
okonek

Tatar?

okonek | 2 marca 2017 17:14:26 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

wolowe zmielone miesko znaczy sie?
dwa zoltka i jedno bialko na 300 gram padliny

kiszony ogorek
konserwowy niestety nie, ale sa minicebulki z zalewy octowej
cebulka swieza 
szczypiorek
sledziki anchois 
podwedzana szprotka z puszki polska

sol i pieprz do smaku
kapary obok, bo nie lubie 
da sie dzioby zapchac? 
ja tam czysta - czesc usiluje mi wmowic koniecznosc bialego wermutu - fuj, ale...
zamawiamy katering na  sobote, z tym , ze uparlam sie - tatar i placki ziemniaczane czyli tortilla polaca to moje. kuchnie domyje a podrobek jesc nie bede

odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
Jaskiniowy Troll

Widzieliście kiedykolwiek "Dzwon Zygmunta"?

Jaskiniowy Troll | 1 marca 2017 15:29:43 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Pytanie egzystencjalne :) Jak to jest z poznawaniem nowych ludzi powiedzmy po okresie studiów bo tak się zastanawiam ?

xxxmaciejkaxxx | 28 lutego 2017 00:27:15 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Czy poznaje się mniej ludzi, czy jak ? Mowa oczywiście o ekstrawertykach i osobach introwertycznych z pewnymi wyuczonymi cechami ekstrawertycznymi 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Daniel86

Czego brakuje fanom?

Daniel86 | 23 lutego 2017 12:50:20 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Witam. Na początek wyjaśnię, że istnieje różnica pomiędzy byciem fanem, a posiadaniem swojego ulubionego np. zespołu muzycznego. Czasami jest tak, że np. dana gra jest tylko ulubionym wypełniaczem wolnego czasu, ale niczym więcej.

Natomiast fan to człowiek, dla którego jego ulubiona np. książka to coś dużo więcej. Fan np. serialu nie wie, jak żyć pomiędzy sezonami. A nawet między odcinkami na temat serialu próbuje szukać czegoś w internecie i ogólnie o niczym innym nie myśli. Fan serialu ma swoją ulubioną postać, a nawet swój ulubiony, ale nieistniejący w serialu, ship.

Najlepszy artysta to ten, który ma przerąbane w życiu. Najbardziej religijni ludzie, to ci którym w życiu ciężko. Czy podobnie nie jest z fanami? Czy bycie fanem nie ma za zadanie rekompensować jakiś braków (głównie emocjonalnych)? Jeśli tak, to jakich i od czego to zależy? A może to, czego fanem jest człowiek, świadczy o człowieku lub jego brakach? Czy jako fani nie obawiacie się, że jeśli Wasza miłość do Waszego ulubionego dzieła kultury wygaśnie, to Wam w życiu już nie wiele zostanie?

Atomówki - kolekcja
Atomówkom groziło, że zostaną dołączone do kolekcji przez szalonego fana-kolekcjonera (stopklatka z odcinka "Kolekcja")

Ostatnia aktualizacja: 23-02-2017 13:23:31
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 85,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,1 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 40,5 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 35,4 pkt tadziotadzio
  5. 5 33,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

le-szcz ata-ata kurdegunda Samotny94 Blue13 birbant okonek