zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo: Światopoglądy

Ile głodnych dzieci można by nakarmić za koszt dzisiejszych fajerwerków?

~Wkurzona Żyrafa | 15 stycznia 2017 21:16:19 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

U mnie w mieście strzelali dobre pół godziny. Obsługa straży pożarnej, policji itd itp to kolejne kilkaset tysięci. Świzdu-gwizdu-kilka-baniek-poszło-w-pizdu. Ale to dla dobra dzieci... Od kilku lat z kilkoma tysiącami mieszkańców apelujemy o remont placu zabaw, aby nasze dzieci się mogły bawić, remont kosztował 1/10 tego co dzisiaj wystrzelono. Co znowu powiedzą władze miasta? Że nie mają pieniędzy? Chory kraj, chorych ludzi!

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 38
odpowiedz

Spotkaliście się z wielką ilością złych przepowiedni dla ludzkości na ten rok, nie będący jakąś wyróżniającą się liczbą,

~Gość | 13 stycznia 2017 18:00:42 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

jeśli pominąć, że w sumowaniu cyfr daje "10", a to liczba w numerologii i w Starożytności eksponowana?

Wiem, że nie chcielibyście, aby się te przepowiednie spełniły, ale z punktu widzenia SIŁ WYŻSZYCH, ludzkość przestała robić postępy światopoglądowo-harmonizujące.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz

Czy uczenie się cały dzień (sensowny) to dobry pomysł ?

~Gość | 11 stycznia 2017 20:28:28 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Wielu ludzi zazdrości innym sukcesów w życiu i w ogóle. Na przykład w nauce. OK Ja też nie jest w tych najlepszych ( studiuje), ale wolę im gratulować i ciszyć się, że będą rozwijać naukę :)

xxxmaciejkaxxx | 11 stycznia 2017 19:48:07 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Ja jestem człowiekiem, który interesuje się prawie wszystkim, ale mało co interesuje mnie tak naprawdę na poważnie. Studiuję i nie przeszkadza mi to, że wielu jest lepszych ode mnie bo niby czemu miałoby mi to przeszkadzać ? Ważne, że będę miał wykształcenie i w miarę dobrą pracę co nie ? Nie muszę być nie wiadomo jak dobry i zarabiać nie wiadomo ile. Wkurza mnie takie narzekanie, że ten i ten jest tak zdolny, ciągle imprezuje i ma dobre oceny (bo mieli rozszerzoną matematykę i fizykę, a niektórzy w tym Ja nie mieli). 

PS. Rozkmina pod wpływem alkoholu :) No, a jak! ;)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Wierzycie mi, że jeden zwyczajny, harmonijny żubr jest więcej wart, niż cała ta ogłupiana przez naukę i religie, barbarzyńska, prymitywna, cywilizowana ludzkość, Sondaż

~Gość | 10 stycznia 2017 18:55:03 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

z jej profesorami, prezydentami, królami, papieżami, ajatollahami, rabinami?

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zubr-odstrzal-polowanie-lasy-panstwowe,187,0,2233019.html

Zobacz wyniki Zagłosuj:

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czy według was ludzie posiadają kontrolę nad własnym życiem?

~Find | 9 stycznia 2017 21:04:30 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Czy może jednak są to z góry dane nam chwile, a my nie mamy wpływu na ich pech czy szczęście, dobro czy zło, nasze lub cudze grzechy?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
teorertikus

Reforma szkolnictwa wchodzi w życie. Prezydent podpisał. Cieszy Was to? Sondaż

teorertikus | 9 stycznia 2017 15:55:18 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Moje myślenie jest proste. Dawno już zakończyłem edukacje szkolną, a dzieci nie mam, nauczycielem nie jestem, więc pracy nie stracę, więc ogólnie mnie to wali. Jedyny aspekt wart wspomnienia to setki milionów wyrzucone w błoto, ale w końcu Polska w ruinie, więc pisuary na to stać...Uśmiech

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 09-01-2017 15:57:02
1 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz

Są dla Ciebie poważni tacy Kaczyński, Duda, Szydło, Macierewicz, Błaszczak, przewodzący kilku milionom pisowców, Sondaż

~Gość | 7 stycznia 2017 12:29:51 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

i uznający krwiożerczego, popędliwego bożka żydów, Pana/Jahwe, za Stworzyciela Nieba i Ziemi i wszystkich Wszechświatów, wszystkiego, co jest gdziekolwiek?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry...po krolewsku

ata-ata | 6 stycznia 2017 10:00:21 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Znalezione obrazy dla zapytania maennchen koenige

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Czy JEZUS mógł ponad pojmowaniem naukowym (i ponad niezbyt inteligentnymi kapłanami Kościoła), potrafić znać dokładnie przeszłość każdego człowieka, Sondaż

~Gość | 4 stycznia 2017 09:52:48 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

i o tym pisać na piasku każdemu, rwącemu się do kamienowania cudzołożnicy?

http://www.krancowa.pl/jezus-pisal-piasku-cyklu-przemyslenia-zborownikow-a-48.html

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 84,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 58,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 50,9 pkt j84j84
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Eponine eien odrzu cona harmonik brzydula-b kontoanonimowe mark3