zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo

Carolyne

Jak bardzo można nie mieć sumienia, jak bardzo można byc pozbawionym empatii, serca...???

Carolyne | 29 marca 2017 17:29:39 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Niecały rok temu dzięki zbiórce zorganizowanej przez stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary na dziecięcym oddziale onkologicznym Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy zawisło 16 nowych telewizorów. Dzięki nim przebywające tam – nierzadko nawet miesiącami – chore na raka dzieci mogły bezpłatnie oglądać telewizję. Kilka tygodni temu zaczęto zdejmować je ze ścian i zastępować innymi, za oglądanie których trzeba płacić 10 zł za dobę.

http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/szpital-w-bydgoszczy-zdjal-telewizory-od-darczyncow-i-zawiesil-platne-10-zl-za-dobe/yn6fxk

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
wspomnienie

Projekcja - czyli przerzucanie na innych własnych negatywnych cech, znacie ten mechanizm?

wspomnienie | 29 marca 2017 16:49:15 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Kolejny raz udało mi się dzis doświadczyc  tego zjawiska za sprawa pytamy, z reguły jest tak ze malo znani nam ludzie opisuja nas slowami, epitetami ktore niewiele maja  z nami wspolnego- za to wiele maja wspolnego  z osoba ktora je wyglasza.
Nawet nie zdajemy sobie spawy ile mowimy o sobie innym gdy oceniamy innych nie proszeni o to..

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
antysocjalista

Co myślicie o okrucieństwie pięknych kobiet?

antysocjalista | 29 marca 2017 13:32:36 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Czy według was te piękniejsze są bardziej okrutne czy to tylko mit? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
antysocjalista

Macie wolny wybór?

antysocjalista | 29 marca 2017 12:45:17 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 36
odpowiedz
Simon Templar

Dziś Dzień Metalowca

Simon Templar | 29 marca 2017 11:07:46 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

wszystkim fanom wszystkiego najlepszego 
Znalezione obrazy dla zapytania heavy metalowiec

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Licentia_Polonica

Czy jednocześnie traciliście, wiedząc, że zyskujecie ?

Licentia_Polonica | 28 marca 2017 22:35:11 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Dużo by pisać, więc w telegraficznym skrócie. Pięć lat temu w pracy poznałam osobę, która była bezradna w wielu życiowych sytuacjach. Matka trójki dzieci, mąż pijak ... ona z przeszłością DDA. Nawet nie zauważyłam pomagając na każde zawołanie, kiedy się również współuzależniłam od całej chorej sytuacji, jaka panuje u niej  w domu. Wystarczyło, że zapłakała w telefon i już ( albo pożyczenie pieniędzy, albo pomoc w załatwieniu spraw urzędowych). Przez te pięć lat wspierałam ją i motywowałam, aby zrobiła cokolwiek,aby polepszyć życie, swoje i dzieci. Nie poszła do psychologa, na spotkania współuzależnionych.Słyszałam: 'Wiem, jak będzie',' Bóg mnie doświadcza' ... Aby przetrwać, ona kombinuje, najlepiej wypada w roli ofiary. Przerzucała część ciężaru, zyskując chwilową ulgę. Zupełnie nie próbowała dotrzeć do źródła problemu.  I kiedy ja zaczęłam 'ogarniać' jak bardzo jest to wszystko nie halo (przestałam pożyczać pieniądze i stawiać się na każde zawołanie ), okazałam się od tego czasu 'nielojalna' i 'sprawiająca ból', 'egoistyczna'. ( Mam własną rodzinę, pukali się w głowę od jakiś trzech lat ... gdy ja z misją 'pomoc'). Dziś dostałam od niej wiadomość, że'z takiej przyjaciółki żaden pożytek' i 'Trzymajcie się zdrowo'. Nigdy nie sądziłam, że się przyjaźnimy, wszystko działało w jedną stronę. Jednak we dwie, jeśłi uznać, że we mnie uczucie, że jestem pomocna, że małymi krokami, zmierzamy ku lepszemu ... Irracjonalne połączenie - mimo wszystko, jest mi przykro, ponieważ j/w i jednocześnie czuję ulgę. Straciłam, zyskałam.  Czy jednocześnie traciliście, wiedząc, że zyskujecie ?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz
j84

Kiedy kończy się wolność słowa a zaczyna mowa nienawiści ?

j84 | 28 marca 2017 21:59:10 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Popijam tak sobie najgorszą pod słońcem zieloną herbatę, czekając aż ojciec oddzwoni przewijam Pytamy i słucham francuskich klasyków. 
Czytam jedno pytanie, drugie tego samego autora i tak mnie naszło pytanie. 
Czy niektórym wydaje się, że wolność słowa jest nieograniczona ? 
Czy nawoływanie do nienawiści jest w porządku ? - wisi to pytanie od rana, choć pytaniem nie jestem tylko przejawem wrogości wobec konkretnych przekonań politycznych. Konstruktywną krytykę lubię, argumenty ale nienawiści i plucia na innych ludzi nie trawię. Biorąc pod uwagę, że to "pytanie" również godzi w moje przekonanie. Patrzę jeszcze 4 plusy, no ładnie i to od kogo.. .
Wpis który jedynie ma na celu obrażanie innych,a sam autor odkąd tu jestem (2014) nie potrafi zdefiniować kim jest LEWAK. W drugą stronę też to działa. 
Rozumiem kiedy jest to żart, przetoczenie jakiegoś artykułu i komentarz przewrotny.  Moje pytanie nie ma tylko źródla z tego portalu. Obserwuje to w tzw realu, kiedy jeden z drugim, aż chciałoby się napisać Kretyn, ale to bardziej fanatyk zadaje pytania celowe, tendencyjne. On nie chce dyskutować tylko głosi swój fanatyzm i każdy kto ma inne zdanie jest dla niego nikim, obraża, stosuje erystyczne zagrywki. 
Nie to nie jest wolność słowa !
Nie ma prawa nikt obrażać przekonań religijnych innych ludzi, publicznie znieważać Prezydenta, konstytucyjnych organów państwowych, negacjonalizm również jest zabroniony. Zniesławienie, zniewaga też do tego wora wpadają. 
I dla niewtajemniczonych w czarną magię, mam prawo uważać że nienarodzony płód nie jest dzieckiem,być za aborcją, mogę być nawet ateistką i nikt nie ma prawa obrażać mnie chrzaniąc i nękając, że popełniam grzech żyjąc bez ślubu, czy z nie mając ślubu kościelnego, mogę być nawet weganką, wegetarianką lub semiwegetarianką kiedy tylko zechcę. Niby oczywiste prawda ? chyba jednak nie do końca. Przepraszać za swoje poglądy też nikogo nie muszę. 
Dla mnie możesz wierzyć w latającego potwora spaghetti i będę Cię szanować bo masz do tego prawo, ale mi nie wpajaj na siłę swoich przekonań. 

Ostatnia aktualizacja: 28-03-2017 22:01:23
0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz

Pytanie

~Krakowdamian. | 28 marca 2017 20:54:14 | kategoria: Społeczeństwo, Prawo

• G+
  • Facebook

Mam pytanie jestem obywatelem usa od 2 lat urodzila mi sie corka w polsce ale juz z niwa partnerka (polka) czy moja corka nowo narodzona moze otrzymac obywatelstwo po ojcu czyli amerykanskie? ??

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
piochus_

Wow Misiu pysiu ma dziewczynę....

piochus_ | 28 marca 2017 17:31:10 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Więcej tu  Ale interia też zrobiła nadużycie umieszczając na początku zdjęcie misia z Maciarewiczem. A może to na zamówienie te fotki z dziewczyną? Podobno homisie często mają żony i dzieci ukrywając swoją orientację przed światem.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 36
odpowiedz
harmonik

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 16,6 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 16,3 pkt elsieelsie
  3. 3 13,1 pkt piochus_piochus_
  4. 4 10,4 pkt marasphmarasph
  5. 5 7,6 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów

Tagi