zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo

codzienna

Wiecie ,że dzisiaj mamy Światowy Dzień Kubusia Puchatka?

codzienna | 18 stycznia 2017 09:41:37 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Witajcie...w Mojej bajce,
jestem w kuchni,
zgadnijcie Kim.
PS.:
Na wesoło Was pozdrawiam,
Moi mili Przyjaciele,
Czasu mam niewiele...

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Jak załagodzić objawy bez pomocy osób trzecich?

~Gość | 17 stycznia 2017 22:39:14 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Wszystko wskazuje, że  w wyniku długoletnich przykrości i odrzucenia mam osobowość paranoiczna. Nie chce chodzić do psychologa bo nie chce żeby mnie traktował jak świra i wysłał do psychiatry. Nie mam żwidow i omamow tylko nie ufam nikomu i podejrzewam o złe intencje jeśli ktoś zaczyna wbijać mi szpileczki. Jedyny problem to nieufność i przez nie umiem byc z nikim blisko. To bardzo trudne bo wszyscy przyjaciele okazali się fałszywi i robili mi na złość. Juz tez wiele razy inni dowiedli ze nie akceptują mojej prawdziwej osobowości i mnie nie rozumieją. Nie chce się bać na każdym kroku, że ktoś robi sobie ze mnie żarty. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

papierosy

~AgataBBB | 17 stycznia 2017 19:52:58 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Mam taką kol w szkole, od której strasznie jedzie e-petami. I nie przesadzam tutaj stojąc metr od niej czuć. Śmierdzi jej z buzi, ona śmierdzi i całe jej ubrania śmierdzą. Już 4 nauczycieli zwracało jej na to uwagę. Ona się tłumaczy że cała jej rodzina pali i dlatego śmierdzą jej ciuchy. Ale coś mi się nie wydaje, przecież ile ludzi nawet tych z klasy ich rodziny palą ale jest takie coś jak mydło.... Co sądzicie, myślicie, że ten zapach naprawdę tak może przechodzić??  Wszyscy z niej leją, ale nie chce oceniać ludzi jeśli nie znam całej prawdy ( ale serio trudno z nią wytrzymać) ;)

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
harmonik

Czy wierzysz ??? Sondaż

~gościówkea | 17 stycznia 2017 16:46:26 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
harmonik

Mnie się Polska bardzo nie podoba, zarówno tamta ateistyczno-naukowa, jak i obecna katolicka,

harmonik | 17 stycznia 2017 14:07:10 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

z powodu zabijania myślących, odczuwających, pragnących żyć, pożytecznych, harmonijnych zwierząt, przez kłusowników, myśliwych, rybaków, wędkarzy, na fermach zwierząt futerkowych.

6 minut  https://youtu.be/d5dks-I8GAQ

Na TVP3 o 15.35 będzie reportaż o byłym myśliwym, Zenonie Kruczyńskim, autorze książki "Farba znaczy krew". Polecam najpierw zapoznanie się z jej streszczeniem.

Ostatnia aktualizacja: 17-01-2017 14:40:21
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Henryk Kwinto

Ma ktoś z Was w domu ?

Henryk Kwinto | 17 stycznia 2017 11:56:27 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Czy łatwo wami manipulować?

~Gość | 17 stycznia 2017 11:52:51 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Wiedzieliście, że logo WOŚP jest znakiem towarowym R-089810? A co się z tym wiążę? Używanie tego znaku bez autoryzacji, podlega grzywnie. Zgadnijcie, która telewizja nie dostała autoryzacji? Dlaczego ta telewizja tego nie nagłaśnia? Może nie chce robić niepotrzebnej burzy w Polsce? A może zdecydowali zachować prawdę dla siebie, mimo bardzo krzywdzącej krytyki...
A teraz trochę historii znakami towarowymi nie są krzyże, np. ten na Giewoncie. Znakiem towarowym nie jest też znak Polski Walczącej na gmachu PAST-y. Symbole te jednak są notorycznie wymazywane w relacjach pewnych telewizji. Nikt szumu nie robi? 

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Symptomatyczny eskapizm?

~Eutymiczny emancypat | 17 stycznia 2017 10:33:02 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Dlaczegoż oscentacja mej obstrukcji ku egzaltacji na tle marazmu wywołuje u mnie degrengoladę? :(

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Miłosz11

Odwiedzaliście kiedyś kogoś w więzieniu ?

Miłosz11 | 17 stycznia 2017 00:42:44 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://film.org.pl/images2/symetria/08.jpg

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 111,4 pkt collins01collins01
  3. 3 67,6 pkt leone2leone2
  4. 4 56,8 pkt okonekokonek
  5. 5 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów