zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Społeczeństwo

Zatroskana Mama

Moja skromna osoba nic nie znaczy, ale...

~brak-rytmu2 | 30 marca 2017 22:08:49 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Jakby co, to proszę zwrócić uwagę na mój dzisiejszy post z 30.03.17 zrobiony przeze mnie o 02:06 rano. Nie dopominam się o sprawiedliwość, ale wyławiam mój wpis z odmętów, które popłynęły w dół. Proszę robić nowe posty, a jak ktoś chce o coś zapytać, to jestem. Łyknęłam (jeden) lek nasenny (Estazolam, 2 mg), czasem zadziała, czasem nie.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Dwunasty

Świadomość

Dwunasty | 30 marca 2017 20:39:55 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Witam, od kiedy pamiętam żyję jak we śnie. Trudno to jasno wytłumaczyć, ale to trochę tak jakbym obserwował świat w 3 osobie przy czym z oczu pierwszej. Tak jakbym oglądał swe życie jednocześnie je przeżywając ale nie w pełni. Ma ktoś podobnie? Wiem że wyjaśniłem to dość ubogo ale temat świadomości jest dla mnie bardzo skomplikowany gdy próbuję porozmawiać o niej z kimś, wewnątrz jakbym bardziej wszystko rozumiał jednak w żaden sposób nie potrafię tego wyrazić ani werbalnie ani pisząc.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
nnnnnnnnnn

spytać dziewczyny czy chce ze mną popisać?

nnnnnnnnnn | 30 marca 2017 19:31:14 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Jak wyżej chciałbym zapoznać się troszkę z pewną dziewczyną. I teraz nie wiem czy pisać normalnie jakbym ją znał, czy coś w stylu może masz ochotę popisać?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

Czy człowiek ma prawo powiedzieć, że zna dobrze Londyn, Paryż, Moskwę, Stambuł czy jakiekolwiek inne gigantyczne miasto ?

xxxmaciejkaxxx | 30 marca 2017 09:49:11 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Czy to jest możliwe, żeby dobrze znać takie miasto ? Jedno naturalnie, ale obojętnie jakie z co najmniej kilkumilionowych miast do których Warszawa nie dorasta :) 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Ale ta dziewczyna ma brata... To smutne...

~brak-rytmu2 | 30 marca 2017 02:06:41 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

DzikiBobek doprowadził swoją siostrę do anoreksji (poprzez systematyczny mobbing) i się tu pyta, czy można ją zmusić do leczenia. Niech się (lepiej) zastanowi, co on w sobie może zmienić. (A nie jacyś psychologowie, psychiatrzy i ubezwłasnowolnienia.)

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Jak to pogodzić?

~Gość | 29 marca 2017 23:51:06 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Nie chcę być w związku, nie chce brać ślubu.  Z resztą i tak nie ma z kim. Nie chce jak dzieciak siedzieć w rodzinnym domu bo w pewnym wieku nie wypada już. Jednak nie chce siedzieć sama w pustym domu. Mój kuzyn tak samo ma mieszkanie ale siedzi z rodzicami bo nie chce brać ślubu ale ma dziewczynę. Ja nie mam partnera ale nie wiem jak jednocześnie być na swoim a nie być samotną. Chyba tylko by zostało mieszkac blisko rodzicow i zawsze mieć kiedy do nich przyjść.  No samemu to marny żywot. 

odpowiedz
harmonik

Zdolności i właściwości wody pokazują, że harmonijne stworzenia niecywilizowane posiadają większe możliwości komunikowania się między sobą, niż cywilizowani ludzie.

harmonik | 29 marca 2017 17:41:40 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

W drugim filmie dokumentalnym nie zwracajcie uwagi na mało mądre odniesienia religijne. Natomiast zaprezentowane fakty i ustalenia nauki, zwłaszcza odnośnie pamięci i świadomości wody, są niezmiernie wartościowe i symptomatyczne.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Carolyne

Jak bardzo można nie mieć sumienia, jak bardzo można byc pozbawionym empatii, serca...???

Carolyne | 29 marca 2017 17:29:39 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Niecały rok temu dzięki zbiórce zorganizowanej przez stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary na dziecięcym oddziale onkologicznym Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy zawisło 16 nowych telewizorów. Dzięki nim przebywające tam – nierzadko nawet miesiącami – chore na raka dzieci mogły bezpłatnie oglądać telewizję. Kilka tygodni temu zaczęto zdejmować je ze ścian i zastępować innymi, za oglądanie których trzeba płacić 10 zł za dobę.

http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/szpital-w-bydgoszczy-zdjal-telewizory-od-darczyncow-i-zawiesil-platne-10-zl-za-dobe/yn6fxk

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
wspomnienie

Projekcja - czyli przerzucanie na innych własnych negatywnych cech, znacie ten mechanizm?

wspomnienie | 29 marca 2017 16:49:15 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Kolejny raz udało mi się dzis doświadczyc  tego zjawiska za sprawa pytamy, z reguły jest tak ze malo znani nam ludzie opisuja nas slowami, epitetami ktore niewiele maja  z nami wspolnego- za to wiele maja wspolnego  z osoba ktora je wyglasza.
Nawet nie zdajemy sobie spawy ile mowimy o sobie innym gdy oceniamy innych nie proszeni o to..

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 16,6 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 16,3 pkt elsieelsie
  3. 3 13,1 pkt piochus_piochus_
  4. 4 10,4 pkt marasphmarasph
  5. 5 7,6 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów