zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Nauka i technika: Pozostałe

Założe sie

~Gość | 30 marca 2017 15:39:58 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Założę się o 11456324532 PLN że nie przeczytałeś dokładnie tej liczby. Zwyczajnie przeleciałeś tylko wzrokiem. Nawet się nie zorientowałeś, że wstawiłem tam literę. No dobra nie wstawiłem, ale wróciłeś wzrokiem żeby sprawdzić. Teraz chcę mojego plusa

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

czy nauczyciele to ludzie co im sie należy życie pod parasola i nie wolno ich zwalniać jak ich za dużo jest?

~Nauczylonowystudento | 16 marca 2017 18:14:51 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
gorol

Mieliście jakieś powikłania poszczepienne? nie wiedziałem o tym że szczepienia powodują nawet kalectwo.

gorol | 10 marca 2017 02:28:31 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Powikłania szczepienia są dużo groźniejsze. Zaliczamy do nich silne nacieki, ropnie i owrzodzenia powstałe w wyniku złego podania szczepionki. Choroba poszczepienna obejmuje natomiast:

• Reakcję anafilaktyczną (anafilaksję), która jest bezpośrednim zagrożeniem życia, w wyniku nadmiernego pobudzenia akcji serca i obkurczenia oskrzeli.
  • Zaburzenia neurologiczne – encefalopatia, zespół nieustannego krzyku, inaczej zwany zespołem nieustannego płaczu, drgawki, zespół hiperaktywno-hipotensyjny. Takie objawy pojawiają się często po szczepieniu przeciw krztuścowi.
  • Zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowych – szczególnie po szczepieniu na odrę i krztusiec.
  • Przewlekłe zapalenie stawów – głównie po szczepieniu przeciwko różyczce.
  • Plamica małopłytkowa - takie powikłanie najczęściej pojawia się po zaaplikowaniu szczepionki na odrę.
Czasami także szczepionki podawane doustnie mogą wywołać niepożądane powikłania po szczepieniu. Może to być porażenie poszczepienne poliomyelitis, po szczepieniu na poliomyelitis.

4 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
garnituroman112

Czy wypada napisać ocenę korepetytorce z angielskiego, że "wkłada serce w to co robi" ?

garnituroman112 | 22 lutego 2017 21:36:53 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy to jakoś prytmiwynie ująłęm ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
znafca_żyta

Jaki program najlepszy?

znafca_żyta | 12 lutego 2017 09:22:11 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jaki program jest najlepszy do "prostowania" filmów robionych szerokokątną kamerką samochodową? Do zdjęć używam Adobe Lightroom, Adobe Premiere pewnie mógłby to zrobić, ale $$$, jest jakieś tanie, dobre narzędzie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Kotaukas Mruczauskas

Dobra instrukcja obsługi?

Kotaukas Mruczauskas | 10 lutego 2017 18:27:36 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Instrukcja dwustronicowa. Po wstępnym opisie, na samym dole pierwszej strony:

1. włóż wtyczkę do gniazdka elektrycznego,
a na górze drugiej strony:

jednocześnie trzymając wciśnięty czerwony przycisk w celu zapobieżenia eksplozji

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
garnituroman112

Dlaczego teraz jest tyle satanizmu w grach komputerowych ?

garnituroman112 | 5 lutego 2017 17:04:32 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Przeglądam gierki na czasie i stwierdzam, że jest pełno satanistydcznych symboli do nich przemycanych i postaci diabelskich zwłaszcza w grach horrorowych. I tym karmią dzieci.

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Miłosz11

Kiedy ludzie będą na stałe wydobywać metale w kosmosie ?

Miłosz11 | 5 lutego 2017 16:56:56 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak myślicie ?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
le-szcz
garnituroman112

Czemu te żony przykładają taką wagę do dat a mężowie nie ?

garnituroman112 | 23 stycznia 2017 22:07:52 | kategoria: Nauka i technika, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ja to kiedyś nawet zapomniałem o swoich urodzinach a co dopiero czyjeś pamiętać...

ostatnio koledzy mi mówili kiedy mają i za cholerę nie pamiętam już nawet miesiąca...
teraz mi pewna żona robi wyrzuty, że nie pamietam o jej urodzinach, a ona o moich prawie pamietala (tydzien spoznienia)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 16,6 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 16,3 pkt elsieelsie
  3. 3 13,1 pkt piochus_piochus_
  4. 4 10,4 pkt marasphmarasph
  5. 5 7,6 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

le-szcz tadzio