zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda: Zjawiska przyrodnicze

dolczeendgabana

Dlaczego Noe nie zabrał na swoją barkę niektórych, lżejszych dinozaurów?

dolczeendgabana | 4 kwietnia 2014 22:26:33 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Nie daje mi to spokoju jestem po filmie "Noe.." Gdzie te dinozaury są? Czy nie byłoby fajnie mieć jakiegoś dinka teraz w domu :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
joanna000123

Czy u Was w nocy też była burza? ... Ledwo trzymam się na nogach ... Ktoś chce kawy? Sondaż Zamknięty

joanna000123 | 3 kwietnia 2014 07:06:05 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Należę do herbaciarzy, ale po dwóch godzinach snu chyba zrobię wyjątek...
A to coś z moich okolic.... tematycznie... Uśmiech

Czy tylko ja wśród zebranych boję się burzy??? ojojoj chyba tylko ja Dezaprobata

W każdym razie - po takiej długości snu... moja pobudka wyglądała w ten sposób...

Wyspana/y?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...

Co z tym gołębiem było nie tak ?

~fuentes | 31 marca 2014 10:32:53 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Wczoraj za oknem na parapecie siedział gołąb.Dziki.Normalnie gdy się próbuje podejść to uciekają.A ten mimo ,że podeszłem pod samo okno na odległość kilkunastu cm może - nie uciekł, w ogóle mnie ignorował.Dlaczego ? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Bond007

Polecicie jakiś sprzęt dla początkującego filmowca ?

Bond007 | 30 marca 2014 13:43:27 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Kamerkę jakąś niedrogą, może być aparat z kamerką.Chodzi o to ,żeby jakość była w miarę dobra.I nie za duży gabarytowo sprzęt...dla amatora ;)) Postanowiłem zostać filmowcem Wyluzowany Mam dobre wyczucie czasu i po akcji psa sąsiadki , o którym temat z video był tutaj ;

http://pytamy.pl/title,myslicie-ze-ten-niewinnie-wygladajacy-maluszek-moglby-cos-przeskrobac,pytanie.html

Dziś trafiła mi się moja kociczka w tańcu z myszką  , ale jakość telefonu znów nie powala...Dezaprobata

Video z dedykacją dla fifka98 Uśmiech

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
zbigpary

Jak by się ludzki świat zachował, gdybym przemienił się w harmonijne, ale niezwykłe zwierzę, np. w złocistą sarnę? Chciał(a)byś tego? Staraliby się ją upolować lub pochwycić,

zbigpary | 30 marca 2014 08:58:38 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

by nie podważała swym pojawieniem się, światopoglądu naukowego, żydowskiego, chrześcijańskiego, muzułmańskiego?

Uważasz za możliwe takie przemienienie się w świecie Wszystkomogącego Stwórcy, w świecie choćby Przemienienia Pańskiego, największego Święta Prawosławia?

Ostatnia aktualizacja: 30-03-2014 10:25:42
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
zbigpary

Pojawiło mi się trochę duchów na wczorajszych fotkach, ale nie wiem, czy to mądrze je widzieć.

zbigpary | 29 marca 2014 21:05:00 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Poniżej jedna z takich fotek z głową ducha w lewej górnej ćwiartce.

Ostatnia aktualizacja: 29-03-2014 21:24:02
0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
zbigpary

Jeśli istnieje życie wszystkich ludzi i stworzeń, przed i po ziemskim życiu, to czy nie logiczniej - od ludzi - postępują rodzice harmonijnych stworzeń, że nie karmią na siłę

zbigpary | 29 marca 2014 12:17:15 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

dzieci urodzonych z nieudanymi genami, lecz pozwalają im odejść do lepszego życia, niżby tu miały żyć tylko dzięki utrapionej opiece cywilizacyjno-nieharmonijnej rodziców, rodziny, społeczeństwa?

Ludzka nieharmonijna moralność naukowa, bazująca na nieuznawaniu oczywistości życia ani po, ani przed życiem ziemskim, zakazuje niekarmienia niemowląt urodzonych z taką widomą niepełnosprawnością, która nie pozwoli im na samodzielne życie, co oczywiście uczyni ich - i ich rodzin oraz społeczeństwa - wielką udręką, po której i tak przyjdzie im odejść do lepszego świata.

Założę się, że nie pamiętają ludzie, co się z nimi działo, gdy mieli mniej niż pół roku, a więc nie pamiętaliby, czy dostawali jeść, czy nie. Dla mnie odejście do lepszego życia przez nieodżywianie, byłoby najbardziej pożądanym.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
John Kimble

U mnie tez

John Kimble | 28 marca 2014 14:33:40 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

ptaszyska postanowily zrobic sobie mieszkanko :)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
Andrzej6289

Każdy wschód Słońca Ciebie zapowiada.

Andrzej6289 | 28 marca 2014 13:08:17 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Nie pozwól nam Panie, przespać poranka.

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Ekoterrorysta

Co ten QŃ?

Ekoterrorysta | 25 marca 2014 14:57:19 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 133,9 pkt ronnypronnyp
  2. 2 129,8 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  3. 3 117,4 pkt DarVVDarVV
  4. 4 93,5 pkt Bond007Bond007
  5. 5 93,1 pkt fifka98fifka98
więcej rankingów

Eksperci w kategorii: